Zermeram Projesinden beklenmedik girişim!

truck

Konya'nın en değerli projelerinden olan Zermeram için kira öder gibi ev sahibi olmak artık çok kolay.

Birbirinden yeni girişimleri ile herkesin beğenisini kazanan ve uzun zamandır da farklılık yaratan İttifak Holding, Konya'nın en büyük projelerinden biri olan Zermeram için de düğmeye basıyor. Herkesin daha kolay bir şekilde ev sahibi olmasını isteyen ve bu açıdan da bir çok kampanya yapan İttifak Holding, Zermeram'dan için herkesin faydalanmasını istiyor.

Konya'da bulunan en büyük yatırımlardan biri olma özelliğini taşıyan Zermeram'dan ev sahibi olmak isteyen fakat durumu olmayanlar için sıfır peşinat ile 10 yılda ev sahibi olma kampanyası geliyor. Peşinat olmaksızın kişinin bütçesine büyük bir katkı sağlayan ve bu anlamda da herkesin rahat etmesine olanak sunan Zermeram, 10 yıl vade ile kira öder gibi ev sahibi olmanızı amaçlıyor.

Konya Zermeram Evleri ne kadar? Zermeram fiyatları 2016

Konya'nın en değerli projesi Zermeram'de konut fiyatları da yüz güldürüyor. Daha güvenlik bir sitede daha rahat yaşamak isteyenler için muhteşem girişimler sunan Zermeram fiyatların 255 bin liradan başlaması ile muhteşem bir girişim sağlıyor. 10 yıl vade ile faiz oranlarını da düşük tutan İttifak Holding, bu açıdan herkesin de beğenisini kazanıyor ve bir çok kişinin hayal ettiği eve kavuşması için dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

"Zermeram Projesinden beklenmedik girişim!" Yorumlar

"Zermeram Projesinden beklenmedik girişim!" Benzer Haberler


Zermeram Projesinden beklenmedik girişim!

Zermeram Projesinden beklenmedik girişim!

Konya'nın en değerli projelerinden olan Zermeram için kira öder gibi ev sahibi olmak artık çok kolay.. Zermeram Projesinden beklenmedik girişim!

Zermeram Fiyat Listesi

Zermeram Fiyat Listesi

Konya Meram bölgesinde yer alan Kozağaç Mahallesi mevkiinde Seha Yapı güvencesi ile hayata geçirilen Zermeram konut projesi kapsamında 1.077 adet konut yer almaktadır. 300 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen Zermeram konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…