Yooistanbul Ortaköy Fiyatları 950 bin Dolar'dan Başlıyor

Yooistanbul Ortaköy Fiyatları 950 bin Dolar'dan Başlıyor

Reklam filminde Ünlü oyuncu ve Sunucu olan Selçuk Yöntem'in oynadığı Yooistanbul Ortaköy Projesinde daire fiyatları 950 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Yooistanbul Ortaköy Fiyat Listesi ve Yooistanbul projesinin detayları haberimizde

Yooistanbul bu sıralar adından sıklıkla bahsettiren projelerden bir tanesi. Yooistanbul  İstanbul'un tam ortasında deyimi yerinde ise kalbinde yer alıyor. Yooistanbul  projesi Ortaköy,Ulus ve Zincirlikuyu aksında hayata geçiriliyor. Yapımı daha önceden başlanmış olan projede yaşama çok az kaldığı ve teslimlerin yakında yapılacağı belirtiliyor. Projenin tasarımını Philippe Starck üstlendi. Philippe Starck dünya genelinde bir çok konut projesi gerçekleştirmesi ile tanınıyor. Yooistanbul Projesinin tasarımını gerçekleştiren Philippe Starck 34 ülke genelinde 80 üzerinde proje gerçekleştirdi.

 

Yooistanbul  ünlü yıldızların ilk tercihi oluyor. Ayrıca ünlü oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem'de Yooistanbul projesinden rezidans aldığı biliniyor. Bu gelişmeler doğrultusunda Yooistanbul ortaköy projesinde yaşama az kaldığı söyleniyor.

 ‘yooistanbul'u Türkiye'ye getiren Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, “yooistanbul bittiğinde lüks konut konseptinde bugün satın alan yatırımcısına, proje tamamlandığında en yüksek primlenme oranı olan yüzde 35'le kazançta da farklılık sunacak. Lokasyonu itibariyle projemiz sürekli değer kazanacak, yatırımcısı sürekli değerlenen benzersiz bir yatırım yapmış olacak” dedi. Yiğit, projenin kendileri için oldukça maliyetli olduğunu vurgulayarak, “50 milyon dolar inşaat maliyetimiz oldu. Projemiz tamamlandığında toplam hasılat gelirimiz 350 – 400 milyon dolar olacak. Metrekare fiyatının 10 bin dolar civarında olduğu projemizin satışlarının yüzde 30'u tamamlandı. Ultra lüks konsept, özel tasarım olduğu için satışlar gerçekleştikçe dizaynlar yapılıyor. 36 bin metrekare satılabilir alanımız, 55 bin metrekare arsa alanımız var. Nisan 2017'ye kadar yüzde 30 daha satış hedefliyoruz" dedi.


Yatırımcısına yüksek kar ettirecek

 

Say Yapı tarafından hayata geçirilmekte olan Yoooistanbul projesinde bir çok ünlü isim rezidans almış durumda. Yooistanbul projesinde rezidans alanlar için şirket tarafından bir kar tablosu oluşturuluyor.Yooistanbul ortaköy projesinde yapılan değerlendirmelere göre 2016 yılında fiyatlar 4 ayda 1 artıyor. Yooistanbul ortaköy projesinde Fiyatları ne olursa olsun kaliteden ve birinci sınıf malzemeden ödün verilmiyor. Yooistanbul Ortaköy Fiyatları yanı sıra proje teslim edildikten sonra yatırımcılarına dolar bazında en yüksek kar ettirebilecek projelerden biri olacak gözü ile bakılıyor.

 

 

Yooistanbul Ortaköy Fiyatları 'nın yanı sıra büyük inşaat alanı ile de dikkat çekiyor. Yooistanbul'un toplam inşaat alanı 22.000M2 bu alana yapılacak olan blok sayısı ise 11 blok olarak dizayn edilmiş. Yooistanbul projesinde daire aldıysanız havuz kenarında güneşlenebilir ve ayrıcalıklı sosyal alanlarında sosyal yaşamınızı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul'un tam kalbinde ve tatil konseptinde bir evinizin olmasını istiyorsanız Yooistanbul Ortaköy Fiyatları 'na bakmanızı ve daireler tükenmeden bir ev sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz

Etiketler : Konut Projeleri   Yooistanbul Fiyatları   Yooistanbul