Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

truck

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.

50 yılı aşkın zaman önce demir ticareti işi ile inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Yeni Yapı, üstlenmiş olduğu projeleri yasal mevzuatlara uygun olarak ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetine verdiği önemi ön planı çıkarmaya devam ediyor. İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yeni konut projeleri üreten firmanın ayrıca tarihi yapıların restorasyonunda da imzası bulunuyor.

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkiinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Toplam inşaat alanı büyüklüğü 38 bin 283 metrekare olan projede 1 bloktan oluşacak yapının yükseleceği arazinin büyüklüğü ise 5 bin 545 metrekareden oluşuyor.

Karma proje olarak 2163 Ada, 4 parselde kayıtlı olan alanda hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde planlandı. Toplam 258 adet bağımsız bölümün inşa edilmesi tasarlanıyor. Oturma alanı olarak 208 adet çeşitli büyüklüklerde daireler ile 50 adette ticari ünite yer alıyor olacak.

2 YILDAN ÖNCE KONUTLAR TESLİM

Projede yer alacak dairelerin metrekareleri hakkında henüz net bir paylaşılmadı. 1+0’dan 3+1’e kadar daire tiplerinin inşa edilmesi planlandı. En fazla inşa edilmesi planlanan konut sayısı olarak 138 adet 1+1 inşa ediliyor olacak. Toplam 208 konutun yer alacağı proje de diğer daire sayıları ise 24 adet 1+0 stüdyo daire, 30 adet 2+1 ve 16 adet 3+1 şeklinde olacak.

Kapalı alan büyüklüğü 11 bin 81 metrekare olan projede, 1 bloktan oluşan yapı 6 bodrum kat, 1 zemin kat ve 25 normal kattan oluşuyor olacak.  Kısa sürede hak sahiplerine teslim edilmesi düşünülen projenin inşaat sürecinin 19 ayda tamamlanacağı öngörülüyor.

Avrupa otoyolu (O-3) noktasına bağlantısı olan Yeni Yapı Bağcılar Residence projesi konum olarak da birçok önemli merkeze yakın noktada yer alıyor. Dünya Gazetesi, Hürriyet Gazetesi ve Kanal D binalarına yürüme mesafesinde, Esenler Otogarı'na 4,5 km ve Atatürk Havalimanı'na ise 9 km kadar uzaklıkta konumlandırılmış durumda. Eğlence merkezi olarak gidilebilecek yerlerden olan Mall Of İstanbul AVM'ye sadece 3,5 km’lik bir mesafe de bulunuyor. Yatırım amaçlı düşünenler için cezbedici bir bölgede yükselen projenin detaylarını paylaşmaya devam ediyor olacağız.

"Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi" Yorumlar

"Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi" Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group ortağı mimar Murat Kader, 2017 yılında 14 yeni projeye start verdi. Kader, İstanbul üzerinde birçok kentsel dönüşüm projesinde isimlerinin bulunduklarını açıkladı.

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi. 2.Etap öncesinde son dairelere özel kampanya başlatmış olan Colorist Şile, 50 ay %0 faiz kampanyasını 60 aya çıkardı. 199.000 TL'den başlayış gösteren fiyatlarla satılmakta olan Colorist Şile, özellikle kazançlı yatırım arayışı içerisinde olanların buluşma noktası olarak kendisini gösteriyor.

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Daha çok gençlerin sevdiği ünlü sanatçı Murat Boz, Türkerler Holding'in çok yüksek iddialı olan projesi Mahall Bomonti İzmir'in reklam filminde rolünü aldı. Film üzerinde, Mahall Bomonti İzmir'in sunmuş olduğu ayrıcalıkları tek tek yaşayan Murat Boz, projenin sloganını "Olmak istediğim yer" diyerek özete kavuşturuyor.. Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Bugüne kadar Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da olmak üzere 200 bin metrekareden fazla alan üzerinde konut inşası gerçekleştiren Neo Yapı, İstanbul’un kuzeyinde gerçekleştirdiği yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede satışları gerçekleşen Neo Bolluca 1 ve 2 projesine yoğun talep üzerine kardeş proje Neo Bolluca 3 geliyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Kanal İstanbul'un 2 Yakasına 100.000 Yeni Konut

Kanal İstanbul'un 2 Yakasına 100.000 Yeni Konut

Kanal İstanbul projesi çerçevesinde ince detaylar gün geçtikçe daha da yerine oturuyor. Bu böyle devam ederken, İkinci Haliç, 100.000 yeni konut ve bungalov evleri tarzında ince detaylarla yapılıyor.