Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!

truck

İstanbul Eyüp'te göz kamaştıran özellikleri ile şaşırtan Yeni Nesil Eyüp bölgede daire ve konut anlayışını tamamen değiştirmeye geliyor.

Pek çok kişinin beklediği projelerden olan ve Eyüp bölgesini hareketlendirecek çok farklı bir proje olan Yeni Nesil Eyüp ile alakalı tüm detaylar birer birer netleşiyor. Bölgenin lokasyon olarak pek çok merkeze yakın olması ve bu anlamda da dikkatleri çekmesi, projelerin de bu noktaya yönelmesine neden oluyor.

Pek çok kişiye muhteşem fırsatlar sunan ve bu anlamda da farklılık yaratan Yeni Nesil Eyüp, bu yıldan itibaren en iyiler arasında yer almak istiyor. Proje bazında dikkatleri çeken ve farklılık yaratan Yeni Nesil Eyüp'te daireler de göz kamaştırıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Yeni Nesil Eyüp'te akıllı daire sistemleri dikkatlerden kaçmıyor. Aynı zamanda iç yapısı ile dikkatleri çeken Yeni Nesil Eyüp, sitede bulunan yeşil alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı ve aktivite odaları ile dikkatleri çekiyor.

Yeni Nesil Eyüp daire fiyatları ne kadar?

Eyüp'te iyi bir lokasyonda oturmak ve işinize rahat gidip gelmek istiyorsanız, Yeni Nesil Eyüp tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Birbirinden farklı daire seçenekleri sunan Yeni Nesil Eyüp, bu yıldan itibaren satışa çıkardığı konutlarında fiyatların 326 bin liradan başladığını kaydediyor. Daha farklı ödeme seçenekleri de sunan Yeni Nesil Eyüp, bu anlamda yatırımcıların da göz bebeği olmaya devam ediyor.

"Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!" Yorumlar

"Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!" Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group ortağı mimar Murat Kader, 2017 yılında 14 yeni projeye start verdi. Kader, İstanbul üzerinde birçok kentsel dönüşüm projesinde isimlerinin bulunduklarını açıkladı.

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!. 2.Etap öncesinde son dairelere özel kampanya başlatmış olan Colorist Şile, 50 ay %0 faiz kampanyasını 60 aya çıkardı. 199.000 TL'den başlayış gösteren fiyatlarla satılmakta olan Colorist Şile, özellikle kazançlı yatırım arayışı içerisinde olanların buluşma noktası olarak kendisini gösteriyor.

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Daha çok gençlerin sevdiği ünlü sanatçı Murat Boz, Türkerler Holding'in çok yüksek iddialı olan projesi Mahall Bomonti İzmir'in reklam filminde rolünü aldı. Film üzerinde, Mahall Bomonti İzmir'in sunmuş olduğu ayrıcalıkları tek tek yaşayan Murat Boz, projenin sloganını "Olmak istediğim yer" diyerek özete kavuşturuyor.. Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Bugüne kadar Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da olmak üzere 200 bin metrekareden fazla alan üzerinde konut inşası gerçekleştiren Neo Yapı, İstanbul’un kuzeyinde gerçekleştirdiği yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede satışları gerçekleşen Neo Bolluca 1 ve 2 projesine yoğun talep üzerine kardeş proje Neo Bolluca 3 geliyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Yeni Nesil Eyüp projesinde son fırsatlar!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Kanal İstanbul'un 2 Yakasına 100.000 Yeni Konut

Kanal İstanbul'un 2 Yakasına 100.000 Yeni Konut

Kanal İstanbul projesi çerçevesinde ince detaylar gün geçtikçe daha da yerine oturuyor. Bu böyle devam ederken, İkinci Haliç, 100.000 yeni konut ve bungalov evleri tarzında ince detaylarla yapılıyor.