Yedi Mavi Zeytinburnu

truck

Denize sıfır bir yaşam sürmek isteyenler için Yedi Mavi Zeytinburnu sizlere mükemmel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Denizi seven ve sürekli deniz görmek isteyenler için inşasına hızla devam edilen ve mükemmel yapı çizgileri ile dikkatlerden kaçmayan Yedi Mavi Zeytinburnu, İstanbulluların da yeni gözdesi oluyor. Büyük site özellikleri ve deniz gören terasları ile vazgeçilmezler arasında yer almaya aday Yedi Mavi Zeytinburnu'nun fiyatları da yüzleri güldürüyor.

Ortak inşaat firmaları tarafından yapımına başlanan Yedi Mavi Zeytinburnu, bu anlamda da herkesin dikkatini çekiyor. Pek çok kişi tarafından tanıtım ofisleri ziyaret edilen Yedi Mavi Zeytinburnu, lokasyon olarak da güzel bir bölgede yer aldığı için beğenileri kazanıyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu Projesi

Yapımına uzun zamandır devam edilen Yedi Mavi Zeytinburnu projesinin ne zaman bitirileceği merak edilirken, projenin özellikleri de merak ediliyor. Konum olarak mükemmel bir alanda yer alan hem toplu taşımalara yakın hem de genel olarak sahile yakınlığı ile bilinen Yedi Mavi Zeytinburnu'nunda denizden ulaşım sağlamak da mümkün. Kolay bir şekilde teknelerle karşıya geçmenize izin veren Yedi Mavi Zeytinburnu, küçük marinası ile de sizlerin denize olan tutkunuzu daha da arttırmayı amaçlıyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu Projesi Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımına büyük bir hızla devam edilen Yedi Mavi Zeytinburnu, şüphesiz ki İstanbul'daki en büyük projeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda sahil yolunda inşa edilen en büyük yapılar arasında yer alan Yedi Mavi Zeytinburnu, teslim tarihini geciktirmeden kısa bir süre içinde yatırımcılara dairelerinin de verilmesini istiyor.

Konu ile alakalı olarak açıklama yapan yetkililer, Yedi Mavi Zeytinburnu'nun Aralık 2018 tarihinde teslim edileceğini ifade ediyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu Fiyatları ve Fiyat Listesi

Bulunduğu lokasyona göre fiyatları uygun bir seviyede tutmayı başaran Yedi Mavi Zeytinburnu, bu sayede herkesin de beğenisini kazanıyor. Uygun fiyat anlayışı ile herkesin daha kolay ev sahibi olmasını amaçlayan Yedi Mavi Zeytinburnu, kolay ödeme şekilleri ile de şaşırtıyor.

Her ihtiyaca göre farklı bir ev dizaynı belirleyen Yedi Mavi Zeytinburnu, 1 milyon 250 bin liradan evlerini satışa çıkarıyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu İletişim Bilgileri ve Yedi Mavi Zeytinburnu Nerede

Lokasyon olarak çok güzel bir konumda yer alan Yedi Mavi Zeytinburnu'nun iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres : Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon : 444 7 034
Web : https://yedimavi.com.tr/
E-mail : [email protected] 

Eval İnşaat Evalpark İstanbul Özellikleri

İnşasına hızlı bir şekilde devam edilen Eval İnşaat Evalpark İstanbul, özellikleri ile de göz dolduruyor. Fiyat ve kalite anlayışı ile her zaman bir adım önde olacak olan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlayarak kendis sitesi içerisine sahil, marina gibi özellikler eklemeye özen gösteriyor. Bu sayede hem denizde yüzmenizi hem de teknelerle gezmenizi sağlayan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, aynı zamanda yeşil dostu olup her konumda peyzaj alanları oluşturuyor.

"Yedi Mavi Zeytinburnu" Yorumlar

"Yedi Mavi Zeytinburnu" Benzer Haberler


Yedi Mavi 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Yedi Mavi 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Yedi Mavi, bu büyük kampanya kapsamında kendisini gösteriyor. Ev sahibi olma arzusunda bulunanlara 240 ay vade fırsatı sunan kampanyaya eşsiz lokasyonu ile kendini gösteren Yedi Mavi'den %5 peşinat ve %0.79 faiz oranıyla katılıyor.. Yedi Mavi Zeytinburnu

Yedi Mavi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Yedi Mavi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Yedi Mavi projesi, Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı iş ortaklığıyla 63,5 dönümlük arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje 17 katlı 6 blokta toplam 600 rezidans ve ofisten oluşmakta. Projenin teslim tarihi olarak 2018 yılı hedefleniyor.

Yedi Mavi'de Fiyatın %5 Peşinatını Vererek Ev Sahibi Olmak Mümkün!

Yedi Mavi'de Fiyatın %5 Peşinatını Vererek Ev Sahibi Olmak Mümkün!

Yedi Mavi Zeytinburnu. Zeytinburnu sahilinde yapılmakta olan Yedi Mavi projesi, 2016 yılının son kampanyasında eşi benzeri olmayan bir yaşamı sizler için sunuyor %5 peşinat ve 120 ay boyunca %0.70 vade oranıyla satışa çıkartılan Yedi Mavi; konut, home - office, AVM ve Apart hotelden oluşmakta olan karma kreasyonlu bir yapı olarak inşa edilmektedir.

Yedi Mavi Zeytinburnu

Yedi Mavi Zeytinburnu

Denize sıfır bir yaşam sürmek isteyenler için Yedi Mavi Zeytinburnu sizlere mükemmel fırsatlar sunmaya devam ediyor.. Yedi Mavi Zeytinburnu

Yedi Mavi Fiyatları

Yedi Mavi Fiyatları

İstanbul Zeytinburnu bölgesinde Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı neticesinde hayata geçirilen Yedi Mavi konut projesi kapsamında 1.047 adet konut inşa edilecektir ve bu söz konusu olan proje toplam olarak 63 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Yedi Mavi projesindeki daire fiyatları da haberimizdedir…