West Side İstanbul

Mes İnşaat – Mes Turkuaz – Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat Tarafından inşa edilen proje Toplam 15 blok ve 30.000 m2'lik ticari alan bulunmakta. Projenin fiyat listesi,iletişim bilgileri ve ödeme seçenekleri haberimizde yer almakta

West Side İstanbul Projesi

Hayatınıza yeni bir renk katacak olan ve Yatırımlarınızda yüzünüzü güldürmeyi hedefleyen West Side İstanbul projesi Beylikdüzü'nde inşa edilmekte olup Mes İnşaat – Mes Turkuaz – Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Projede 15 blok ve 30 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Beylikdüzü'nde inşaatı devam eden West Side İstanbul projesi toplam 1500 konuttan oluşuyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 73.800 Metrekare olarak belirtiliyor.

West Side İstanbul​ Teslimleri Ne Zaman?

Projenin teslim tarihi yapılan açıklamalara göre mart 2017 olarak hedefleniyor

West Side İstanbul Fiyatları ve Fiyat Listesi

Projede Stüdyo dairelerin fiyatları 200 bin liradan başlıyor . 4+1 Dairelerin fiyatları ise 734 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

West Side İstanbul

West Side İstanbul İletişim Bilgileri ve West Side İstanbul Nerede

Telefon : 2128714102
internet sitesi : https://www.westsideistanbul.com.tr
E-Posta : [email protected]
Adres : Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 Beylikdüzü / İstanbul

West Side İstanbul Özellikleri

 Projede AVM  Basketbol sahası , Fitness merkezi  Güneşlenme terası , Güvenlik  ,Kameralı güvenlik  ,Kapalı otopark,  Kapalı yüzme havuzu , Sauna,  Süs havuzu  ve Yürüyüş parkuru Bulunuyor.

Etiketler : Konut Projeleri   West Side İstanbul