West Side İstanbul güncel fiyatlar ve ödeme listesi

West Side İstanbul güncel fiyatlar ve ödeme listesi

Beylikdüzü bölgesinde yer alan West Side İstanbul, adım adım yükselişine devam ediyor. Özellikleri bakımından çok fazla ses getiren West Side İstanbul, aynı zamanda güzel konumu sayesinde geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin de ilk tercihi oluyor.

Bir inşaat projesinden çok daha fazlası olan ve bu açıdan da oldukça dikkat çeken West Side İstanbul için tüm çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. E-5 karayolunun hemen yanı başında yer alan West Side İstanbul aynı zamanda Beylikdüzü korusuna da çok yakın bir alanda yer alıyor.

 

Ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşatmayan West Side İstanbul, metrobüs duraklarına çok yakın bir alanda yer alıyor. Çevresinde bir çok okul ve hastanenin yer adlığı West Side İstanbul, 73 bin 800 metrekarelik bir alana inşa ediliyor. Büyük bir alanda hayat bulan West Side İstanbul'da daire seçenekleri de göze çarpıyor. 1+0 daire seçeneklerinin yanı sıra West Side İstanbul'da 4+1'e kadar ve bulmak mümkün.

 

West Side İstanbul güncel fiyatlar ve ödeme listesi

 

1+0 dairelerin 237 bin liradan başladığı West Side İstanbul'da 1+1 daire seçenekleri de 400 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisine uygun olan evler, kısa sürede kendini amorti edebiliyor. 1+1 daire kiralarının bin liradan başladığı West Side İstanbul'da aynı zamanda 20 ile 1323 metrekare arasında değişen 116 adet cadde dükkân yer alıyor.

 

Güzel bir yaşam alanı olarak inşa edilen West Side İstanbul'da dükkanların metrekare fiyatları ise 10 bin liradan başlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri   West Side İstanbul Fiyatları   West Side İstanbul