We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor

truck

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen We Haliç projesi için ön talep toplanıyor...İstanbul Avrupa yakasında Gaziosmanpaşa Sarıgöl mahallesinde hayata geçirilecek olan We Haliç projesinde ön talep toplanıyor. 109 milyon

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen We Haliç projesi için ön talep toplanıyor...İstanbul Avrupa yakasında Gaziosmanpaşa Sarıgöl mahallesinde hayata geçirilecek olan We Haliç projesinde ön talep toplanıyor. 109 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan We Haliç projesi kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor.Ilgın İnşaat tarafından yaşama geçirilen We Haliç projesinin alanı Ocak 2016'da imara açılan alan üzerinde yükseliyor. 258 hanenin bulunduğu alanda toplam inşaat alanının yüzde 39'u hak sahiplerine verilirken, yüzde 61'i Ilgın İnşaat'a kalacak.14 bloktan oluşan Gaziosmanpaşa We Haliç projesi toplam bin 600 konuttan meydana geliyor. 213 bin 433 metrekare inşaat alanına sahip olan projede 130 bin 194 metrekare satılabilir alan bulunuyor.Geniş yeşil alanlara yer verilen We Haliç projesinde;- Yüzme havuzu- Fitness salonu- Sauna- Hamam- Yürüyüş ve bisiklet parkuru- Cami- Çocuk oyun alanları- Otopark- Güvenlik yer alıyor.

"We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor" Yorumlar

"We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor" Benzer Haberler


We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor

We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen We Haliç projesi için ön talep toplanıyor...İstanbul Avrupa yakasında Gaziosmanpaşa Sarıgöl mahallesinde hayata geçirilecek olan We Haliç projesinde ön talep toplanıyor. 109 milyon. We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor

We Haliç Fiyat Listesi

We Haliç Fiyat Listesi

Ilgın İnşaat güvencesi ile İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesinde toplam olarak 58 bin 500 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen We Haliç projesine dair inşaat çalışmaları henüz devam ederken We Haliç konut projesi kapsamında yer alan daire fiyatları ve diğer detaylar haberimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Haliç Su Altı Karayolu Tüneli Detayları Netleşti!

Haliç Su Altı Karayolu Tüneli Detayları Netleşti!

We Haliç Projesinde Ön Talep Toplanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın "Ustalık Esiri" olarak nitelendirmiş olduğu Haliç Su Altı Karayolu Tüneli'nin tüm detayları netleşmiş durumda. Haliç üzerinde inşa edilecek olan tünel köprü, deniz tabanına çakılacak olan kazıklar üzerine yerleştirilecek.