Varyap Yalıkavak

truck

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Varyap Yalıkavak projesi herkesi de şaşırtmaya devam ediyor.tler

Türkiye'nin en büyük firmaları arasında yer alan ve herkesi de bu anlamda şaşırtmaya devam eden Varyap Bodrum'a çeviriyor. Bodrum'da mükemmel yapılar inşa etmeye devam eden Varyap, yeni projesini de ortaya koymaya devam ediyor. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen yeni projesi ile akılları karıştırmaya devam eden Varyap, son zamanların gözde tatil mekanlarından biri olan Bodrum'a mükemmel aktivite alanları kurmaya devam ediyor.

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen yeni projesi için temellerini atmaya hazırlanan Varyap, Yalıkavak'ta yedi yirmidört hayat sürmek isteyenler için yeni bir girişimde bulunmaya devam ediyor. Sürekli hayatını Bodrum'da sürdürmek isteyen ve bu anlamda da yeni girişimlerde bulunanlara özel mükemmel girişimler de sağlamaya devam eden Varyap, en güzel projesini sizler için sunmaya devam ediyor.

Varyap Yalıkavak Projesi

Uzun zamandır Yalıkavak projesiyle uğraşmaya devam eden Varyap, bu ayın sonundan itibaren satışları da gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Birbirinden farklı konutları da şatışa çıkarmayı kendisine hedef seçen Varyap, Yalıkavak'ın Tilki Koyu'nda yer alıyor.

Bakir doğası ile herkesin de beğenisini kazanan ve bu anlamda mükemmel girişimleri de sağlamaya devam eden Varyap, denize sıfır konutları ile de hem yazın hem de kışın doyasıya hayatı yaşaman tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Varyap Yalıkavak Teslim Zamanı Ne Zaman?

Bu ayın sonundan itibaren yeni konut satışlarına başlamayı kendisine hedef olarak seçen Varyap, Yalıkavak projesi ile mükemmel bir adımın da atılmasını sağlıyor. Lansmana özel yeni fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Yalıkavak projesi 2017 yılı itibari ile yaşanabilir bir alana dönüşüyor.

Varyap Yalıkavak Fiyatları ve Fiyat Listesi

Uzun zamandır herkes tarafından büyük bir merakla beklenen Varyap Yalıkavak projesi, herkesin de genel olarak fiyatları ile dikkatleri çekiyor. Fiyatları ile çok uygun bir girişim de sergilemeye devam eden Varyap Yalıkavak, 255 bin liradan başlayan fiyatlarla dikkatleri çekmeye devam ediyor. 

Bu yıldan itibaren satışa sunulacak olan 1+1 evlerle birlikte 2+1 ve 3+1  evler de satışa sunulacak. İster yazlık isterseniz yılın her zamanı ikamet edeceğiniz ev dikkatleri çekiyor.

Varyap Yalıkavak İletişim Bilgileri ve Varyap Yalıkavak Nerede?

Bir çok yeni projesi ile dikkatleri de çekmeye devam eden Varyap'ın merak edilen Yalıkavak projesi ile alakalı olarak tüm merak edilenleri buradan bulabilirsiniz. İşte en çok merak edilen Varyap projesi:

İnternet adresi: www.varyap.com

Varyap Yalıkavak Özellikleri

En yeni projesi ile dikkatleri çekmeye devam eden Varyap Yalıkavak, herkesin de beğenisini çekmeye devam ediyor. Yeşil alanları ve denize sıfır mimarisi ile tüm zamanların en güzel yapıları ile beğenileri dikkat çekiyor. Yüzme havuzu ve doğaya açık yürüyüş parkuları ile dikkatleri çeken Varyap Yalıkavak, yeni ziyaretçilerini de bünyesinde barındırmak için gün saymaya devam ediyor.

"Varyap Yalıkavak " Yorumlar

"Varyap Yalıkavak " Benzer Haberler


Varyap Yalıkavak

Varyap Yalıkavak

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Varyap Yalıkavak projesi herkesi de şaşırtmaya devam ediyor.tler. Varyap Yalıkavak

Varyap Plaza'da Açık Artırma İle Gayrimenkul Satışı Yapılacak

Varyap Plaza'da Açık Artırma İle Gayrimenkul Satışı Yapılacak

Gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atan ve hayata geçirdiği yapılarla fark yaratan Varyap, portföyünde kalan gayrimenkulleri satışı çıkarıyor. Varyap Plaza'da yer alan son 22 ofis, 39 dükkan ile birlikte 1 arsa için açık artırma yöntemiyle 27 Aralık 2016 günü satışı gerçekleştirilecek.