Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

truck

İnşaat sektörü üzerinde özellikle son zamanlarda göz bebeği haline gelmiş olsan Başakşehir, kamu yatırımlarıyla beraber zaten var olmuş değerine kat kat değer katmakta. Özellikle lokasyon olarak, Şehir Hastanesi, Şehir Parkı, Metro, 3.Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla çok büyük bir avantaj yakalamış olan Başakşehir'de konut yatırımları hızını ve konforunu hiç kaybetmeden ilerlemekte.

İnşaat sektörü üzerinde özellikle son zamanlarda göz bebeği haline gelmiş olsan Başakşehir, kamu yatırımlarıyla beraber zaten var olmuş değerine kat kat değer katmakta. Özellikle lokasyon olarak, Şehir Hastanesi,  Şehir Parkı, Metro, 3.Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla çok büyük bir avantaj yakalamış olan Başakşehir'de konut yatırımları hızını ve konforunu hiç kaybetmeden ilerlemekte.

Dev şehir parklarının hemen bitişiğinde yer almakta olan ve yeni vadinin dibinde inşaatına başlanmış olan Vadişehir, Başakşehir alanının en çok ilgil gören projelerinin arasında ilk önce olarak gelmekte. Özellikli olarak 1+1 ve stüdyo daire tiplemesinin yer almadığı bu projede aile konsepti hep ön planda tutuldu.

Osmanlı tarzında bulunan konaklar ise, tasarımıyla dikkatleri kendi üzerine çeken  projenin gözbebeği olarak duruyor. Kaba inşaatın btmiş olduğu Vadişehir'de anahtar teslim tarihi olarak gelecek yılın 2.yarısı hedeflenmekte.

2017 OCAK'TA DÜKKAN SATIŞLAR BAŞLIYOR!

Vadişehir'de gündeme oturtulmuş hedef yöneltmesinde ilerleme kaydettiklerini her zaman söyleyen Vadişehir yöneticileri, kaba inşaatın tamamlanmasıyla beraber, ince işler üzerinde %50'li seviyelerin çok üzerine çıktıklarını, gelecek yıl ocak ayında dükkanların satış işlemlerine başlayacaklarını, daha satışa çıkartılmadan dükkanların çok büyük ilgi gördüğünü, Mağaza satış işlemleri de bittikten hemen sonra konut satışlarınıda tamamlayacaklarını, Haziran 2017'de anahtarları vermeyi hedeflediklerini ifade ediyorlar.

SATIŞLAR TL İLE YAPILIYOR

Proje üzerinde ilk saniyeden itibaren TL ile satış yapılmakta. Bütün bunlara artı olarak ev sahibi olma isteği ve arzusu içerisinde bulunan vatandaşları bankaya yanaştırmıyorlar ve vafe farksız ödeme seçenekleri sunuyorlar. Bu yapmış oldukları kampanya içerisinde 60 aya kadar uzanan vade fırsatları gerçekleştiriyor.

2016'da yaşanmış olan problem ve sıkıntıları 2017 yılında geride bırakmayı, özellikle 2017 yılında yatırım ve taleplerin artacağını hedefleyen grup. Bu yol üzerinde emin adımlarla ilerleme kaydediyor.

Vadişehir Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Vadişehir İletişim Bilgileri
Web : http://www.vadisehir.com.tr/
Telefon : 444 80 66
Adres : Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 - Başakşehir/İstanbul

"Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı" Yorumlar

"Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı" Benzer Haberler


Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

İnşaat sektörü üzerinde özellikle son zamanlarda göz bebeği haline gelmiş olsan Başakşehir, kamu yatırımlarıyla beraber zaten var olmuş değerine kat kat değer katmakta. Özellikle lokasyon olarak, Şehir Hastanesi, Şehir Parkı, Metro, 3.Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla çok büyük bir avantaj yakalamış olan Başakşehir'de konut yatırımları hızını ve konforunu hiç kaybetmeden ilerlemekte.. Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

Vadişehir İçin Son Fırsat

Vadişehir İçin Son Fırsat

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanlarının yer aldığı projede yatırımcı, esnek ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabiliyor.

Vadişehir Fiyat Listesi

Vadişehir Fiyat Listesi

Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes ortaklığı neticesinde İstanbul Avrupa Yakası tarafındaki Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Vadişehir konut projesi bünyesinde 650 daire bulunmaktadır. Söz konusu olan Vadişehir konut projesi bünyesinde bulunan daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…