Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

truck

İnşaat sektörü üzerinde özellikle son zamanlarda göz bebeği haline gelmiş olsan Başakşehir, kamu yatırımlarıyla beraber zaten var olmuş değerine kat kat değer katmakta. Özellikle lokasyon olarak, Şehir Hastanesi, Şehir Parkı, Metro, 3.Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla çok büyük bir avantaj yakalamış olan Başakşehir'de konut yatırımları hızını ve konforunu hiç kaybetmeden ilerlemekte.

İnşaat sektörü üzerinde özellikle son zamanlarda göz bebeği haline gelmiş olsan Başakşehir, kamu yatırımlarıyla beraber zaten var olmuş değerine kat kat değer katmakta. Özellikle lokasyon olarak, Şehir Hastanesi,  Şehir Parkı, Metro, 3.Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla çok büyük bir avantaj yakalamış olan Başakşehir'de konut yatırımları hızını ve konforunu hiç kaybetmeden ilerlemekte.

Dev şehir parklarının hemen bitişiğinde yer almakta olan ve yeni vadinin dibinde inşaatına başlanmış olan Vadişehir, Başakşehir alanının en çok ilgil gören projelerinin arasında ilk önce olarak gelmekte. Özellikli olarak 1+1 ve stüdyo daire tiplemesinin yer almadığı bu projede aile konsepti hep ön planda tutuldu.

Osmanlı tarzında bulunan konaklar ise, tasarımıyla dikkatleri kendi üzerine çeken  projenin gözbebeği olarak duruyor. Kaba inşaatın btmiş olduğu Vadişehir'de anahtar teslim tarihi olarak gelecek yılın 2.yarısı hedeflenmekte.

2017 OCAK'TA DÜKKAN SATIŞLAR BAŞLIYOR!

Vadişehir'de gündeme oturtulmuş hedef yöneltmesinde ilerleme kaydettiklerini her zaman söyleyen Vadişehir yöneticileri, kaba inşaatın tamamlanmasıyla beraber, ince işler üzerinde %50'li seviyelerin çok üzerine çıktıklarını, gelecek yıl ocak ayında dükkanların satış işlemlerine başlayacaklarını, daha satışa çıkartılmadan dükkanların çok büyük ilgi gördüğünü, Mağaza satış işlemleri de bittikten hemen sonra konut satışlarınıda tamamlayacaklarını, Haziran 2017'de anahtarları vermeyi hedeflediklerini ifade ediyorlar.

SATIŞLAR TL İLE YAPILIYOR

Proje üzerinde ilk saniyeden itibaren TL ile satış yapılmakta. Bütün bunlara artı olarak ev sahibi olma isteği ve arzusu içerisinde bulunan vatandaşları bankaya yanaştırmıyorlar ve vafe farksız ödeme seçenekleri sunuyorlar. Bu yapmış oldukları kampanya içerisinde 60 aya kadar uzanan vade fırsatları gerçekleştiriyor.

2016'da yaşanmış olan problem ve sıkıntıları 2017 yılında geride bırakmayı, özellikle 2017 yılında yatırım ve taleplerin artacağını hedefleyen grup. Bu yol üzerinde emin adımlarla ilerleme kaydediyor.

Vadişehir Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Vadişehir İletişim Bilgileri
Web : http://www.vadisehir.com.tr/
Telefon : 444 80 66
Adres : Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 - Başakşehir/İstanbul

"Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı" Yorumlar

"Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı" Benzer Haberler


Selçuklu Vadi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Selçuklu Vadi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Selçuklu Vadi İstanbul, Sancaktepe üzerine konumlandırılmış durumda. Projenin anahtar teslimleri için belirlenmiş olan tarih 2017 yılı Mayıs ayısı. Proje üzerinde toplam olarak 439 daire bulunuyor. Daireler 70 metrekareden başlıyor ve 204 metrekareye kadar uzanıyor.. Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

Karaman TOKİ Doğukışla Vadi kura çekilişleri başladı mı?

Karaman TOKİ Doğukışla Vadi kura çekilişleri başladı mı?

Pek çok kişinin ev sahibi olabilmek için en fazla istediği alanlar arasında yer alan TOKİ çok önemli ödeme kolaylıkları da sağlamaya devam ediyor.

Ankara’ya Vadi Manzaralı ‘Nefis Evler’ Geliyor

Ankara’ya Vadi Manzaralı ‘Nefis Evler’ Geliyor

Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı. Ankara’nın doğal yaşam alanı İmrahor Vadisi’nin karşısında bulunan Nefis Çankaya Evleri, YP İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ayazağa'nın Yeni Projesi Vadi Koru

Ayazağa'nın Yeni Projesi Vadi Koru

Invest İnşaat tarafından Sarıyer Ayazağa Mahallesi'nde yapılması planlanan Vadi Koru ile Ayazağa bölgesi yatırımcıların gözde merkezlerinden olmaya devam ediyor. Karma konseptle yapılması planlanan Vadi Koru’nun detayları henüz açıklanmazken, konut ve ofislerin yer alacağı proje konumu itibariyle dikkatleri çekmeyi başarıyor.. Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları

Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları

Beylikdüzü bölgesinde yeni konutlar inşa etmeye devam eden Düzlem Yapı artık bir marka haline gelen Papatya Vadi evlerine bir yenisini daha ekliyor. Papatya Vadi Konakları ile birlikte Düzlem Yapı herkese kolay ödeme fırsatları sunuyor.

Vadi Mudanya Fiyatları 575 bin TL'den Başlıyor!

Vadi Mudanya Fiyatları 575 bin TL'den Başlıyor!

Vadi Mudanya projeleriyle aileler için 4 mevsim boyunca tatil köyü fırsatı sunmayı hedeflerine kaydettiklerini ileten Mudanya Yapı İnşaat Genel Koordinatörü Kenan Sülün, proje kapsamında bulunmakta olan daire fiyatlarının 575.000 TL ve 725.000 TL arasında satış işleminin gerçekleştiğini belirtti.. Vadişehir'in Son Durumu: Kaba İnşaat Tamamlandı

Vadi Şehir projesi ne zaman teslim edilecek?

Vadi Şehir projesi ne zaman teslim edilecek?

Birbirinden yeni projelerin merkezi olmaya devam eden Bahçeşehir, Vadi Şehir projesi ile daha da değerleniyor. Bu yeni değerlendirme ile birlikte pek çok kişi için de farklılık yaratılmaya devam ediliyor.

Vadi İstanbul Bulvar Fiyat Listesi

Vadi İstanbul Bulvar Fiyat Listesi

Ülkemizde giderek büyüyen bir sektör olan inşaat sektörü içerisindeki markalı konut projeleri birbirinden ayrıcalıklı imkânları ile yatırımcıları kendine çekiyor. Bunlardan biri olan Vadi İstanbul Bulvar projesi kapsamında yer alan konutların fiyat listesini sizler için haberimizde tablo halinde verdik. Ayrıntılar haberimizde…