Univa Student Residence için başvuru patlaması yaşanıyor!

truck

Uzun zamandır projelerini bir zincir halinde devam ettirmeyi amaçlayan Univa Student Residence'ler İstanbul ve Anadolu'da bir çok şehirde inşa edilecek.

Sakarya'da başlayan ve ardından da tüm Türkiye'ye yayılmak için kendilerine hedef koyan Erkanlı Grup, yeni atılımları ile şaşırtıyor. Her geçen gün öğrencilerin ev sorunu yaşaması, pek çok kentte huzur dolu bir evde kalamaması ve genel anlamda apartman sakinlerini de rahatsız etmesi, Erkanlı Grup'u harekete geçiriyor.

Arz - talep dengesine göre yeni projeler üreten ve bu açıdan da zengin bir müşteri kitlesi yakalayan Erkanlı Grup, her geçen gün yeni atılımlarda bulunmaya devam ediyor. İlk olarak Sakarya bölgesinde açılan 'Öğrenci Evi' daha sonrasında yeni şehirlere de yayılması için farklı girişimlerin ortaya çıkmasını sağladı. Kısa süre içinde Sakarya ve çevresinde bulunan pek çok öğrencinin bu residence için başvuruda bulunması konut başvurularında patlamalara neden oldu.

Univa Student hangi iller için gelecek?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Univa Student projesi için İstanbul ve Anadolu'da üniversite okuyan gençlerin yoğun bulunduğu bölgeler tercih edilecek. Bu açıdan herkes için farklılık yaratacak olan Univa Student genel anlamda ücretleri ve yaşam kalitesi ile de dikkat çekecek. Tam bir öğrenci yaşamının aktif olacağı Univa Student'ta yüzme havuzları, spor kompleksleri, sauna, hamam ve peyzaj alanları yer alacak. Bu sayede öğrenciler de hiç bir aktiviteden geri kalmayacak.

"Univa Student Residence için başvuru patlaması yaşanıyor!" Yorumlar

"Univa Student Residence için başvuru patlaması yaşanıyor!" Benzer Haberler


Univa Student Residence için başvuru patlaması yaşanıyor!

Univa Student Residence için başvuru patlaması yaşanıyor!

Uzun zamandır projelerini bir zincir halinde devam ettirmeyi amaçlayan Univa Student Residence'ler İstanbul ve Anadolu'da bir çok şehirde inşa edilecek.. Univa Student Residence için başvuru patlaması yaşanıyor!

Univa Student Residence'de 990 liraya ev sahibi olun!

Univa Student Residence'de 990 liraya ev sahibi olun!

Her geçen gün yeni yatırımlarla birlikte büyümeye devam eden inşaat sektörü, gösterdiği ödeme kolaylıkları sayesinde herkesin ev sahibi olmasını sağlıyor. Yeni inşaat yatırımlarından biri olan Univa Student Residence ise ödeme seçeneklerini çok az fiyatlardan başlatarak herkesin ev sahibi olmasını amaçlıyor.