Türkeli Projesi Boyrazoğlu Kalitesi İle Sizlerle

truck

Bağdat Caddesi’nin yeni yıldız markası Boyrazoğlu İnşaat, Türkeli projesi için start verdi. Seramikten boyaya, mutfak dolaplarından jeneratöre kadar tüm malzemelerin A plus kalitede seçildiği projede konutların metrekare satış fiyatları 10.000 TL'den başlıyor.

Uzunca yıllardır ülkemizin gıda sektörü ihracatçılarından olan Malatyalı Boyrazoğlu Grup, bunun yanı sıra yaklaşık 30 senelik bir süreç boyunca ülkenin çeşitli şehirlerinde hayat geçirdiği konut, işyeri ve sanayi üniteleri ile de göz önünde olan bir şirketti. Bu sektördeki deneyimlerini bu kez İstanbul’da sergilemek için Boyrazoğlu ailesinin 3. Kuşak üyesi olan Ahmet Boyraz girişimleri ile 2012 yılında kurulan Boyrazoğlu İnşaat, Bağdat Caddesinde en gözde bölgelerde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleri ile sektörde adından sıkça bahsettirdi.

Kısa bir zaman önce Feneryolu’nda gün yüzüne çıkardığı kentsel dönüşüm kapsamında bölgenin en iyi üç inşaat şirketleri arasına adını yazdıran Boyrazoğlu İnşaat, son günlerde de yeni projesi olan Türkeli ile sektörün enleri arasında olmak için bir hayli gayret sarf ediyor. Kalite ve duruşundan asla ödün vermeyen bir proje olan Türkeli, yeşil alanları ve sosyal donatıları ile Sahrayıceddin Atatürk caddesinde bir yıldız gibi parlamaya hazırlanıyor.

Sektöründe inşa ettiği konutlardaki kalite ile ve butik konut projeleri ile markalaşan Boyrazoğlu, bu projesi için 8 milyon TL gibi bir yatırım fonu ile hayata geçecek. Proje hakkında biraz daha konuşmak gerekirse, 2 bodrum ve hem zemin ile birlikte 7 katlı olacak projede her katta 3 daire olacak şekilde planlanmış. Dairelerin genel kullanım alanları ise 21 ile 330 metrekare arasında değişkenlik gösteren 3 adet ticari ünitenin bulunduğunu belirtelim.

Bunların yanı sıra yine net oturum alanları 54 ile 94 metrekare arasında değişkenlik gösteren 7 adet 2+1 daire ve yine 79 metrekare ile 104 metrekarelik oturum alanları seçeneklerine sahip 14 adet 3+1 daire bulunmaktadır. Öngörülen teslimat tarihleri ise Haziran 2018 olarak gösteriliyor.

"Türkeli Projesi Boyrazoğlu Kalitesi İle Sizlerle" Yorumlar

"Türkeli Projesi Boyrazoğlu Kalitesi İle Sizlerle" Benzer Haberler


Türkeli Projesi Boyrazoğlu Kalitesi İle Sizlerle

Türkeli Projesi Boyrazoğlu Kalitesi İle Sizlerle

Bağdat Caddesi’nin yeni yıldız markası Boyrazoğlu İnşaat, Türkeli projesi için start verdi. Seramikten boyaya, mutfak dolaplarından jeneratöre kadar tüm malzemelerin A plus kalitede seçildiği projede konutların metrekare satış fiyatları 10.000 TL'den başlıyor.. Türkeli Projesi Boyrazoğlu Kalitesi İle Sizlerle