Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

truck

Türk YTONG'un 53’ üncü kuruluş yıl dönümünde, Türkiye'ye kazandırılan Türk YTONG şirketinin büyük bir eser olduğu ve başarılarının katlanarak devam edeceğine değinildi. 2016 yılı içinde Çatalca’ya kurulan YTONG fabrikası ile şirketin toplam kapasitesi de 2.5 milyon metreküpe ulaşmış oldu.

Türk YTONG fabrikası 53’üncü yılını, bünyesinde bulunan 5 fabrikasında düzenlenen törenler ile kutladı. Kutlamalarda şirkete uzun yıllardır emek verenler unutulmadı. Çalışanlarından, şirket kurucularına, ortaklarından yöneticilerine tüm çalışanların bir araya geldiği törenlerde kıdem ödülleri verildi.

Türk YTONG  53’ üncü kuruluş yıl dönümünde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar, sektörün mevcut durumunu değerlendirdi. Ülke ekonomisi ve sektöre hizmet etmesi için hayata geçirmeyi planladıkları yeni yatırımları hakkında bilgi verdi.

Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

TÜRK YTONG DÜNYA LİDERİ OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR

Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar şirketlerinin gidişatı hakkında da bilgilendirmelerde bulundu. Türkiye'ye kazandırılan Türk Ytong şirketinin büyük bir eser olduğunu ve başarılarıyla iyi bir noktaya gelmiş olmalarından da gurur duyduğunu belirtti. 2016 yılı içinde Çatalca’ya kurdukları Ytong fabrikasının toplam 30 milyon Avro yatırımla kurduklarını ve bu tesisin dünyanın en modern Ytong fabrikası olduğunu belirtti. Çatalca kurulan fabrikaları ile toplam kapasitelerini 2,5 milyon metreküpe çıkardıklarını ve Ytong üretiminde Türkiye'nin dünya liderliğine taşındığını belirtti. Türk Ytong ile her geçen gün daha ileriye gideceklerini ve başarılarının artarak devam edeceğini belirtti.

LİDERLİK SÜRECEK 

53’üncü yıl dönümü töreninde konuşan bir diğer isim ise Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel oldu. 53’üncü yıl dönümlerini kutladıklarını belirten Erel bugün Türk Ytong olarak sektöre ve ülke ekonomisine kattıkları değerlerle gurur duyduklarını açıkladı. 2016 yılında büyük önem verilen Ar-Ge çalışmaları sonucunda yeni bir ürün olan “YTONG 0,09’u” sektöre kazandırdıklarını açıkladı. YTONG 0,09 ile yüksek ısı yalıtım performansı sağlaması ve standart gaz beton bloklarına göre % 30 daha fazla enerji tasarrufu sağlamasının büyük bir başarı ürünü olduğunu ifade etti.

Çatalca kurulan fabrikalarının BREEAM kriterlerine uygun olduğunu ve aynı zamanda bu tesisin "yeşil bina" sertifikasına sahip olmasıyla çevre dostu olduğunu da belirtti. Çatalca’daki tesisleri ile birlikte kapasitelerini artırdıklarını belirten Erel, YTONG başarısını, üründen dağıtıma, hizmetten güvenilirliğe kadar her aşamada en yüksek kaliteye ulaştırdıklarını sözlerine ekledi. 53 yıldan beri şirket olarak devamlı ileriye yürüyerek, her türlü zorluğun üstesinden geldiklerini ve 2017 yılında da yeni ürünler ve başarılı çalışmalar ile sektördeki liderliklerinin süreceğini belirtti.

"Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu" Yorumlar

"Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu" Benzer Haberler


Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

Türk YTONG'un 53’ üncü kuruluş yıl dönümünde, Türkiye'ye kazandırılan Türk YTONG şirketinin büyük bir eser olduğu ve başarılarının katlanarak devam edeceğine değinildi. 2016 yılı içinde Çatalca’ya kurulan YTONG fabrikası ile şirketin toplam kapasitesi de 2.5 milyon metreküpe ulaşmış oldu.. Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

Türk Seddi Nisanda Bitiyor

Türk Seddi Nisanda Bitiyor

Suriye bölgesinde süre gelen iç karışıklıklar ve savaş halinin ülkemiz tarafına olası tehdidi ve zararını ortadan kaldırabilmek için TOKİ tarafından 600 kilometrelik Suriye ile Türkiye sınırı boyunca prefabrik şekilde üretilen beton duvarlar inşa edilmektedir. Günde 3 kilometrelik duvar çalışması yürüten TOKİ sınır hattı boyunca güvenlik yolu ve gözetleme kuleleri de inşa etmektedir.

Türk İnşaat Sektöründe ABD Fırsatı!

Türk İnşaat Sektöründe ABD Fırsatı!

Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu. Norolbank Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Akkurt, bugün itibariyle başkanlık koltuğuna geçecek olan Donal Trump'ın ekonomi üzerinde olan etkilerini anlattı.

Dubai Cityscape 2016 Fuarı’na katılan Türk firmalar!

Dubai Cityscape 2016 Fuarı’na katılan Türk firmalar!

6-8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilecek olan Cityscape 2016 Fuarı'na Türk katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor. . Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

BBK, Türk Şirketlerinin Körfez ve Hindistan'a Yatırım Yapmasında Aracı Olacak!

BBK, Türk Şirketlerinin Körfez ve Hindistan'a Yatırım Yapmasında Aracı Olacak!

Türkiye üzerinde temsilcilik açmış olan Bank of Bahrain and Kuwait (BB), Türk şirketlerinin Körfez ve Hindistan üzerinde yatırım yapmalarına aracılık yapacak. BBK Türkiye Genel Müdürü Bilgün Gürkan, altyapı, enerji, konut, yol ver yenileme projelerinde büyük fırsatların olduğunu iletti.

Türk müteahhitlerinin Irak'taki 'alacak' sorunu çözülüyor

Türk müteahhitlerinin Irak'taki 'alacak' sorunu çözülüyor

Irak Planlama Bakanı, Türk firmalarının alacaklarını tahsil etmeleri konusunda çalışma başlattıklarını açıkladı. . Türk Ytong Çalışanları 53. Yıl Kutlamalarında Buluştu

Hamit Demir: 3. köprü Türk milletine çok yakıştı!

Hamit Demir: 3. köprü Türk milletine çok yakıştı!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Demir: "(Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Bölge ve yakın lokasyondaki konut projelerine değer katacağını öngörüyorum"

Türk Şirketler Yurt Dışına 5.2 Milyar Dolar Yatırım Yaptı!

Türk Şirketler Yurt Dışına 5.2 Milyar Dolar Yatırım Yaptı!

Türk şirketler 2014 yılından günümüze kadar olan süreç içerisinde yurt dışındaki projelerine tamı tamına 5.200.000.000 $ yatırım yaptı. 10.000.000.000 $'da birleşme ve satın alma işlemlerine para harcadı. 2017 itibariyle Türk şirketleri, dünyayı ülke ülke - parsel parsel tarayıp, fırsat aramaktalar.