Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

İstanbul'un popüler projelerinden olan Tual Bahçekent ve Tual Adalar yeni kampanyası ile konutlara doping etkisi yaratıyor.

İstanbul'un en büyük projeleri arasında yer alan Tual serisi konutlara doping etkisi yaratacak. İstanbul'da herkes ev sahibi olsun, hem iyi yerde otursun hem de iyi bir hayat sürsün diye muhteşem bir kampanyaya imza atan Tual Bahçekent ve Tual Adalar projesinin yaratıcısı Dağ Mühendislik, banka ve kefil olmadan rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Ağustos ayı içerisinde satış rekorları kıran ve İstanbul'un marka projeleri arasında yer alan Tual Bahçekent ve Tual Adalar'da toplamda blok bulunuyor. Son derece büyük bir proje olan Tual Adalar'da yer alan blokta toplamda 471 konut bulunuyor. Adalar manzarası bulunan 'Tual Adalar'da 1+1 daireler 359 TL ile 519 bin TL, 2+1 daireler 574 bin TL ile 813 bin TL, 3+1 daireler 777 bin TL ile 1 milyon TL, 4+1 daireler ise 986 bin TL ile 1 milyon TL arasında satışa sunuluyor.

 

Tual Bahçekent'te yer alan 20 blok ise iş merkezlerini ve daireleri de bir araya getiriyor. 1+1 daireler için 239 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler için 392 bin TL ile 452 bin TL ve 3+1 daireler için ise 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişen Tual Bahçekent, büyük peyzaj alanları ile dikkat çekiyor.

 

Tual Bahçekent ve Tual Adalar kampanyaları

 

Herkes ev sahibi olsun diye uğraş gösteren Tual Bahçekent ve Tual Adalar, kefilsiz, bankasız yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade ile ödeme kolaylığı da sunmaya devam ediyor. Başvuruda bulunan herkese bu anlamda yardımcı olan Tual Bahçekent ve Tual Adalar, tanıtım ofisleri ile etkin hizmet vermeye devam ediyor. Konu ile alakalı olarak siz de detaylı bilgi almak istiyorsanız, Tual Bahçekent ve Tual Adalar'ın tanıtım ofislerine uğrayabilisiniz.

Etiketler : Konut Projeleri