Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

truck

İstanbul'un popüler projelerinden olan Tual Bahçekent ve Tual Adalar yeni kampanyası ile konutlara doping etkisi yaratıyor.

İstanbul'un en büyük projeleri arasında yer alan Tual serisi konutlara doping etkisi yaratacak. İstanbul'da herkes ev sahibi olsun, hem iyi yerde otursun hem de iyi bir hayat sürsün diye muhteşem bir kampanyaya imza atan Tual Bahçekent ve Tual Adalar projesinin yaratıcısı Dağ Mühendislik, banka ve kefil olmadan rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Ağustos ayı içerisinde satış rekorları kıran ve İstanbul'un marka projeleri arasında yer alan Tual Bahçekent ve Tual Adalar'da toplamda blok bulunuyor. Son derece büyük bir proje olan Tual Adalar'da yer alan blokta toplamda 471 konut bulunuyor. Adalar manzarası bulunan 'Tual Adalar'da 1+1 daireler 359 TL ile 519 bin TL, 2+1 daireler 574 bin TL ile 813 bin TL, 3+1 daireler 777 bin TL ile 1 milyon TL, 4+1 daireler ise 986 bin TL ile 1 milyon TL arasında satışa sunuluyor.

Tual Bahçekent'te yer alan 20 blok ise iş merkezlerini ve daireleri de bir araya getiriyor. 1+1 daireler için 239 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler için 392 bin TL ile 452 bin TL ve 3+1 daireler için ise 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişen Tual Bahçekent, büyük peyzaj alanları ile dikkat çekiyor.

Tual Bahçekent ve Tual Adalar kampanyaları

Herkes ev sahibi olsun diye uğraş gösteren Tual Bahçekent ve Tual Adalar, kefilsiz, bankasız yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade ile ödeme kolaylığı da sunmaya devam ediyor. Başvuruda bulunan herkese bu anlamda yardımcı olan Tual Bahçekent ve Tual Adalar, tanıtım ofisleri ile etkin hizmet vermeye devam ediyor. Konu ile alakalı olarak siz de detaylı bilgi almak istiyorsanız, Tual Bahçekent ve Tual Adalar'ın tanıtım ofislerine uğrayabilisiniz.

"Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!" Yorumlar

"Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!" Benzer Haberler


Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

İstanbul'un popüler projelerinden olan Tual Bahçekent ve Tual Adalar yeni kampanyası ile konutlara doping etkisi yaratıyor.. Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

Tual Bahçekent ve Tual Adalar'ın Kampanyası Bitiyor!

Tual Bahçekent ve Tual Adalar'ın Kampanyası Bitiyor!

Tual Bahçekent ve Tual Adalar'da 31 Aralık'a kadar devamlılığını ileten çok büyük cazibeli kampanyalardan faydalanmak için sayılı günler kaldı. Sadece ve sadece %5 peşinat vererek Tual Bahçekent'ten, 1.500 TL gibi bir rakamdan başlayan taksit imkanlarıyla, Tual Adalar'dan ise 2.100 TL gibi bir rakamdan başlamakta olan taksitler ile ev sahibi olmak için çok az zaman kaldı!

Tual Çarşı dükkan ihalesi ne zaman yapılacak?

Tual Çarşı dükkan ihalesi ne zaman yapılacak?

Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!. Temelleri atıldığı ilk günden bu yana ses getiren Tual Bahçekent projesi, çarşı projesi ile birlikte farklılık yaratacak. Çarşı projesi ile birlikte yeniliklerin ilk tercihi olacak olan Tual Çarşı projesi için ihale başvuruları da başlıyor.

Tual Bahçekent Çarşı İhalesine Son 4 Gün

Tual Bahçekent Çarşı İhalesine Son 4 Gün

'Tual Bahçekent' projesinde yer alan ticari ünitelerin 2017 yılı ocak ayında planlanan ihalesi yoğun talep üzerine iki ay erkene çekildi. 'Tual Çarşı'daki ticari üniteler 12 Kasım’da sahiplerini bulacak.. Tual Bahçekent ve Tual Adalar Projelerinde Muhteşem Kampanya!

Tual Bahçekent Dükkanlarına Beklenenin Üstünde Talep Oldu

Tual Bahçekent Dükkanlarına Beklenenin Üstünde Talep Oldu

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından Bahcesehir'de hayata geçirilen Tual Bahcekent projesinde yer alan 175 ünite ihale çıkarılıyor. Bugün yapılacak ihale için dükkan sayısının iki katı bir taleple karşılaşan Tual Bahçekent gelecek vadediyor.