Toya Next nerede?

truck

İstanbul'da çok ses getiren projelerden olan Toya Next konumu ile herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor.

Her geçen gün artış gösteren konut sıkıntısı nedeniyle sorunlar yaşayan pek çok kişi yeni adımların atılması ile de memnun oluyor. İstanbul genelinde bir çok projenin olması ve bu açıdan da seçeneklerin fazla olması büyük inşaat firmalarının da farklı atılımlar atmasına neden oluyor.

Bu haftadan itibaren açılışa geçen Toya Express, herkesin de dikkatini çekiyor. Lokasyon olarak herkesin beğenisini kazananan Toya Express, Basın Express yolunda yer alıyor. Basın Ekspress'in en güzel kısmında yer alan Toya Express, Bahar Caddesi üzerinde Bağcılar'da yer alıyor. 1.200 adet ön talep gelen projenin metrekare fiyatlarının 4 bin 250 TL olduğu kaydediliyor.

Toya Next Nerede?

Pek çok kişi tarafında ziyaret edilen ve hakkında bilgi alınan Toya Next, Basın Express yolunda yer alıyor. Basın Express yolunun TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D-100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km, Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla dikkat çekiyor.

Lokasyon olarak güzel bir konumda olan Toya Next, bu sayede herkesin de dikkatini çekerek fiyat bakımından da tercih edilmeye devam ediyor. Toya Next'ten siz de ev sahibi olmak istiyorsanız, en kısa zamanda başvuruda bulunmayı unutmayın.

"Toya Next nerede?" Yorumlar

"Toya Next nerede?" Benzer Haberler


Toya Next Fiyat Listesi 2016!  İşte Toya next Fiyatları

Toya Next Fiyat Listesi 2016! İşte Toya next Fiyatları

İstanbul'un kalbinde inşaatı devam eden preje Toya Next Fiyat Listesi okuyucularımız tarafından merak ediliyor. Bizde sizler için Toya Next Fiyatları 2016 araştırmasını yaptık. İşte Toya Next 2016 Fiyatları.. Toya Next nerede?

Toya Next

Toya Next

Toya Next projesi Toya Yapı Tarafından İstanbul Avrupa yakasında Basın Ekpsress Yolu üzerinde inşa ediliyor. Toya Next projesi toplamda 3 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Toya Next projesinde 488 konut yer alıyor ve ayrıca 7 bin 500 metrekare ticari alandan oluşuyor.

Toya Next fiyat listesi

Toya Next fiyat listesi

Toya Next nerede?. Son zamanların en çok dikkat çeken projeleri arasında yer alan Toya Next ile ilgili merak edilenlerin hepsi haberimizin detaylarında...

Toya Next nerede?

Toya Next nerede?

İstanbul'da çok ses getiren projelerden olan Toya Next konumu ile herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor.. Toya Next nerede?

Toya Next Projesi ile Standartların Dışında Bir Yaşam!

Toya Next Projesi ile Standartların Dışında Bir Yaşam!

TOYA Gayrimenkul, Basın Ekspres yolu üzerinde bulunmakta olan 19 dönüm arsa üzerinde 300.000.000 TL yatırımla hayata geçirecek olduğu Toya Next projesinde toplam olarak 488 adet daire yerini alıyor. Toya Next Projesi fiyatları 298.000 TL'den başlıyor. Toya Next Projesi Teslimleri ise 2019 yılında yapılacak.

Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabilen Toya Next fiyatları 189 bin TL'den başlayarak yükseliyor... Toya Next nerede?

Toya Next görücüye çıkıyor!

Toya Next görücüye çıkıyor!

TOYA Gayrimenkul, Toya Next projesini 28 Eylül'de görücüye çıkarıyor.

Toya Moda Anahtar Teslimlerine Başladı!

Toya Moda Anahtar Teslimlerine Başladı!

Toya Yapı'nın 2014 yılında başlayıp ve hiç aksatmadan yapımına devam etmiş olduğu projesi Toya Moda'nın inşaatı tamamlandı. Toya Moda projesi Aralık 2016'da anahtar teslimlerini yapmaya başladı.