Toya Next nerede?

İstanbul'da çok ses getiren projelerden olan Toya Next konumu ile herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor.

Her geçen gün artış gösteren konut sıkıntısı nedeniyle sorunlar yaşayan pek çok kişi yeni adımların atılması ile de memnun oluyor. İstanbul genelinde bir çok projenin olması ve bu açıdan da seçeneklerin fazla olması büyük inşaat firmalarının da farklı atılımlar atmasına neden oluyor.

 

Bu haftadan itibaren açılışa geçen Toya Express, herkesin de dikkatini çekiyor. Lokasyon olarak herkesin beğenisini kazananan Toya Express, Basın Express yolunda yer alıyor. Basın Ekspress'in en güzel kısmında yer alan Toya Express, Bahar Caddesi üzerinde Bağcılar'da yer alıyor. 1.200 adet ön talep gelen projenin metrekare fiyatlarının 4 bin 250 TL olduğu kaydediliyor.

 

Toya Next Nerede?

 

Pek çok kişi tarafında ziyaret edilen ve hakkında bilgi alınan Toya Next, Basın Express yolunda yer alıyor. Basın Express yolunun TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D-100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km, Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla dikkat çekiyor.

 

Lokasyon olarak güzel bir konumda olan Toya Next, bu sayede herkesin de dikkatini çekerek fiyat bakımından da tercih edilmeye devam ediyor. Toya Next'ten siz de ev sahibi olmak istiyorsanız, en kısa zamanda başvuruda bulunmayı unutmayın.

Etiketler : Konut Projeleri   toya next fiyat listesi   Toya next