Toya Next fiyat listesi

Toya Next fiyat listesi
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 4 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Toya Next son zamanların en çok konuşulan projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Uzun zamandır bir çok kişi tarafından merakla beklenen Toya Next, fiyatları ve özellikleri ile de şaşırtıyor. İstanbul’da son zamanlarda yaşanan konut sıkıntısı bir çok kişiyi de derinden etkiliyor. Bu anlamda büyük sıkıntılar yaşayanlar için yeni girişimlerin de gerçekleşmesini sağlayan Toya Next, fiyatları ile de şaşırtıyor.

 

Toya Gayrimenkul tarafından yapılan ve Basın Express yolunun en dikkat çeken projelerinden olan Toya Express, 298 bin liradan başlayan fiyat garantisi sunuyor. Aynı zamanda 2 milyon liraya kadar uzanan fiyatları ile beğenileri kazanan Toya Express, TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D-100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede bulunuyor.

 

Toya Next fiyat listesi 

 

Birbirinden farklı ödeme kolaylığı ile herkesin de beğenisini kazanan Toya Express için başvuruda bulunanlara farklı kampanyalar sunuluyor. Bu kampanylarla birlikte yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Aylık taksitler 1.960 TL’den başlıyor. Yüzde 20 indirim sağlayan ve bu sayede de güzel girişimlerin sağlanmasına yol açan Toya Express tanıtım ofislerine sizleri de bekliyor.

 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com