Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

truck

Yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabilen Toya Next fiyatları 189 bin TL'den başlayarak yükseliyor..

Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Next projesi İstanbul Avrupa yakasında Güneşli Basın Ekspress Yolu üzerinde yer alıyor. Satışlarına başlanan Toya Next projesi 4 blok halinde yükseliyor.Toplam 480 adet konuttan meydana gelen Toya Next projesinde cadde dükkanları da bulunuyor.

Toya Nex projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi.13 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Toya Next projesinde yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise banka kredisi ile vadelendirilebiliyor.

Toya Next Fiyat Listesi

1+0 daireler 189 bin TL’den

1+1 daireler 310 bin TL’den

2+1 daireler 580 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kuzey Marmara Otoyolu, E-5 ve TEM'e kolay ulaşım avantajı bulunan Toya Next projesi 212 AVM'ye, Mall Of İstanbul'a ve metro durağına yakın mesafede yükseliyor. Toya Next projesinde; - Açık yüzme havuzu- Güneşlenme terası- Fitnes center- Sauna- Buhar odası- Hamam- Cafe ve restoran- Mağazalar- Yürüyüş yolları- Açık kapalı otopark- Güvenlik imkanları yer alıyor.

Toya Next Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Toya Next İletişim Bilgileri
Web : http://toyanext.com/
Telefon : 444 86 92
Adres : Basın Ekspres Yolu Evren Mah. Bahar Cad. No:3 Bağcılar/İstanbul

"Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla" Yorumlar

"Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla" Benzer Haberler


Toya Next Fiyat Listesi 2016!  İşte Toya next Fiyatları

Toya Next Fiyat Listesi 2016! İşte Toya next Fiyatları

İstanbul'un kalbinde inşaatı devam eden preje Toya Next Fiyat Listesi okuyucularımız tarafından merak ediliyor. Bizde sizler için Toya Next Fiyatları 2016 araştırmasını yaptık. İşte Toya Next 2016 Fiyatları.. Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Toya Next

Toya Next

Toya Next projesi Toya Yapı Tarafından İstanbul Avrupa yakasında Basın Ekpsress Yolu üzerinde inşa ediliyor. Toya Next projesi toplamda 3 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Toya Next projesinde 488 konut yer alıyor ve ayrıca 7 bin 500 metrekare ticari alandan oluşuyor.

Toya Next fiyat listesi

Toya Next fiyat listesi

Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla. Son zamanların en çok dikkat çeken projeleri arasında yer alan Toya Next ile ilgili merak edilenlerin hepsi haberimizin detaylarında...

Toya Next nerede?

Toya Next nerede?

İstanbul'da çok ses getiren projelerden olan Toya Next konumu ile herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor.. Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Toya Next Projesi ile Standartların Dışında Bir Yaşam!

Toya Next Projesi ile Standartların Dışında Bir Yaşam!

TOYA Gayrimenkul, Basın Ekspres yolu üzerinde bulunmakta olan 19 dönüm arsa üzerinde 300.000.000 TL yatırımla hayata geçirecek olduğu Toya Next projesinde toplam olarak 488 adet daire yerini alıyor. Toya Next Projesi fiyatları 298.000 TL'den başlıyor. Toya Next Projesi Teslimleri ise 2019 yılında yapılacak.

Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabilen Toya Next fiyatları 189 bin TL'den başlayarak yükseliyor... Toya Next Projesinde 189 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Toya Next görücüye çıkıyor!

Toya Next görücüye çıkıyor!

TOYA Gayrimenkul, Toya Next projesini 28 Eylül'de görücüye çıkarıyor.

Toya Moda Anahtar Teslimlerine Başladı!

Toya Moda Anahtar Teslimlerine Başladı!

Toya Yapı'nın 2014 yılında başlayıp ve hiç aksatmadan yapımına devam etmiş olduğu projesi Toya Moda'nın inşaatı tamamlandı. Toya Moda projesi Aralık 2016'da anahtar teslimlerini yapmaya başladı.