Toya Next Fiyat Listesi 2016! İşte Toya next Fiyatları

Toya Next Fiyat Listesi 2016! İşte Toya next Fiyatları

İstanbul'un kalbinde inşaatı devam eden preje Toya Next Fiyat Listesi okuyucularımız tarafından merak ediliyor. Bizde sizler için Toya Next Fiyatları 2016 araştırmasını yaptık. İşte Toya Next 2016 Fiyatları.

Çıkarttığı reklam filmi ile dikkatleri üzerine çeken ve reklamında dizilerden hatırladığımız akıllı araba Kitt ve Michael Knight'ı oynatan Toya Firmasının Yapmış olduğu Toya Next Fiyat Listesi belli oldu. Toya Next projesi istanbul'un kalbinde Güneşli Basınexpress'te inşa ediliyor. Toya Next projesi fiyatları'nın yanı sıra akıllı bina teknolojisi ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor. Güneşli Toya Next projesinde yapılan bir çok kampanya da yer alıyor. Akıllı ev sisteminin yanı sıra Toya Next Projesi içerisinde bir çok sosyal alanda yer alıyor.

Toya Next Fiyat Listesi 2016

Toya Next Fiyatları 298.000TL 'den başlayarak cephe,kat ve daire tiplerine göre çeşitlilik gösteriyor. Toya Next Fiyat Listesi 'nde her bütçeye uygun daire bulunabiliyor. Toya Next projesinde daire seçenekleri olarak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olan seçenekler arasında size uygun olan daireyi seçebiliyorsunuz. Toya Next Fiyat Listesi'nin detaylarına satış ofislerinden de ulaşabiliyorsunuz.

Toya Next Ne Zaman Teslim? Toya Next Teslim Tarihi ?

Toya yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen Toya Next Projesi'nin teslim tarihi 2019 mart ayı olarak planlanıyor.  Bu tarihten sonra Toya Next Projesinden aldığınız dairede yaşamaya başlayabilecek isterseniz Toya Next projesinden aldığınız daireyi kiraya verebileceksiniz.

 

Ayrıca Toya Next Projesinde Kampanyalar Bitmiyor. Toya Next Kampanyaları şu şekilde : Toya Next Projesinden aldığınız eve peşinatı teslimlerden sonra yapyorsunuz Toya Next Peşinatı olarak alıcılardan %25  peşinat isteniyor geri kalan ödemeyi ise 120 ay taksitle yapabiliyorsunuz. Bir diğer Toya Next Kempanyası ise peşin alımlarda %20 indirim olanağı. Eğer Toya Next projesinden almak istediğiniz evi peşin olarak alacak iseniz firma size %20'lere varan indirim yapabiliyor.

Toya Next Fiyat Listesi 2016 ile alakalı güncel bilgileri satış ofisinden alabiliyorsunuz. Projede kapalı otopark, fitness, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi bir çok sosyal alan yer alıyor. Projeyi yakından incelemek ve yerinde görmek istiyorsanız Toya Next projesine Basın Ekspres Yolu Evren Mahallesi Bahar Caddesi No :3 Bağcılar adresinden ulaşabilirsiniz.

Emlakta Haber ekibi olarak Toya Next Fiyatları ile alakalı güncel bilgiler geldikçe sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz. Sitemizi takip etmeye devam edin.

Etiketler : Konut Projeleri   toya next fiyat listesi