Toya Moda Anahtar Teslimlerine Başladı!

Toya Moda Anahtar Teslimlerine Başladı!

Toya Yapı'nın 2014 yılında başlayıp ve hiç aksatmadan yapımına devam etmiş olduğu projesi Toya Moda'nın inşaatı tamamlandı. Toya Moda projesi Aralık 2016'da anahtar teslimlerini yapmaya başladı.

Toya Yapı'nın 2014 yılında başlayıp ve hiç aksatmadan yapımına devam etmiş olduğu projesi Toya Moda'nın inşaatı tamamlandı. Toya Moda projesi Aralık 2016'da anahtar teslimlerini yapmaya başladı.

Basın ekspres güzergahı üzerindeki rağbet çok uzun zamanlardır devam etmekte. Özellikli olarak Basın Ekspres'in hava alanına yakın olan kısımdaki projeler oluşturduğu yatırım değeri ile tüm gözleri üzerine çevirmekte. Projenin en dikkat çeken, bağıran kısmı ise sadece havaalanına yakınlığı yok, aynı zamanda toplu ulaşım alanlarına ve şuanda inşası devam etmekte olan metro hatlarına olan yakınlığı.

Proje üzerinde yüksek standartlara yakın üretim yapılmış durumda. Malzeme seçimlerinde en yüksek kalite direkt olarak araştırılmadan gözle görülüyor. Her daire içerisinde kesinlikle balkon veya teras bulunmakta. 2017'ye girmemizle birlikte oluşmakta olan koşullar üzerinde her zaman ihtiyaç olan eksta kapalı alan problemi proje üzerinde çözülmüş durumda. Fazla eşyaları, hobi malzemelerini ilave olarak yapılan depo alanında saklama imkanınız mevcut.

Her daire için tahsis edilmiş özel otopark alanı bulunuyor. Projede olan evleri gezdiğinizde tabandan tavana kadar camlarıyla iç mekan içerisinde sabahtan akşama kadar ferah ve aydınlık hissi uyandırıyor. Her ölçek üzerinde ailenin ihtiyacına göre şekil almış 1+1'den 3+1'e kadar daire tiplemeleri bulunuyor. 

Basın Ekspres'te bulunmakta olan farklı ve diğer projelerden farkı olarak gösterilen özelliği ise zengin sosyal tesisleri olarak belirtiliyor. Bu tesisler projenin içerisinde çok geniş bir alana yayılıyor. Açık alana yayılmış olan güneşlenme bölümleriyle çevrelenmiş olan yüzme havuzu ve büyüklüğü dudak uçuklatan bir kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Yaz-Kış demeden çocukların, gençlerin ve büyüklerin keyif alabileceği fitness, squash, sauna ve buhar odası, playstation odası, bilardo salonu, dans-pilates salonu, hobi odası, kapalı basketbol sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş yolları, oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.

Bloklar arasında ve açık alanda kendini çok bariz ortaya çıkaran peyzaj, bitkilerin seçimi insana şehir dışarısıdna olan bir projeyi geziyor havası katıyor. Arazi üzerinde %70'den büyük bir alan yeşil alan için ayrılmış durumda. Proje LEED Gold Sertifika adayı.

Etiketler : Konut Projeleri   Toya Moda Fiyatları   Toya Moda