Toki Afyon İscehisar'a 407 Konutluk Yeni Proje Yapıyor

Toki Afyon İscehisar'a 407 Konutluk Yeni Proje Yapıyor

Toki vatandaşları uygun taksit seçenekleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor. Toki Afyon İscehisar 'a 407 konutluk yeni bir proje yapmaya başlıyor. Ayrıntılar haberimizde....

Toki her geçen gün yeni bir şehirde yeni bir projeye imza atarak ister dar gelirli ister yatırım amaçlı konut almak isteyen tüm vatandaşlarımızı ev sahibi yapmayı hedefliyor. Toki Afyon İscehisar 'da bu yeni projelerinden bir tanesini hayata geçiriyor. Toki Afyon İscehisar 'a yapılacak olan konut projesinde 407 konut bulunuyor. Bunun haricinde projede Ticaret merkezi ve Büfe yer alıyor.

Afyon İscehisar Toki Evleri ihale tarihi ise 23 Kasım olarak planlanıyor. Toki kolları sıvayarak Afyon İscehisar Toki Evleri projesini Çukur Mahallesi Karaböget mevkiinde hayata geçirmeyi hedefliyor. Projede 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin merak ile beklediği Afyon İscehisar Toki Evleri projesi 23 Kasım 2016 günü saat 14:30'da ihalesi yapılıp inşaatına ise bir an önce başlanacak.

Eğer sizde İscehisar'da oturuyor ve Toki'den ev sahibi olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin. Proje ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Etiketler : Toki Haberleri   iscehisar toki evleri