Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

truck

İstanbul'un en güzel semtlerinden olan Atakent'te yükselen Terrace Tema, yeni fiyatları ile yatırımcıları bekliyor.

Yatırımcıların vazgeçilmezlerinden olan Atakent, yeni projelere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı projelerle dikkatleri çeken Atakent, uzun zamandır yeni projelerle cazibe merkezi haline geliyor. Bu anlmada farklılık yaratan Atakent, aynı zamanda pek çok merkeze de yakınlığı ile dikkatleri çekiyor.

Pek çok kişi tarafından büyük merakla beklenen projelere ev sahipliği yapan Terrace Tema, 475 bin liradan fiyatlarla herkesi ev sahibi yapıyor. Aynı zamanda farklılık yaratan Terrace Tema, ev sahibi olmak isteyenlere kısa bir süreliğine geçerli olmak üzere farklı adımlar atarak, %25 peşinat ile 10 yılda 0,59 oranında faiz ile ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Terrace Tema özellikleri neler?

Fiyatları ile şaşırtan Terrace Tema, özellikleri ile de beğeniliyor. Özellikleri ile beğenileri kazanmaya devam eden Terrace Tema, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center – sauna, yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları-basketbol sahası, streetball, masa tenisi
masaj odası, çim amfi alanı, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları, kış bahçesi, jakuzi, akıl oyunları gibi alanları bünyesinde barındırıyor.

Her geçen gün birbirinden yeni alanları da bünyesine etkilemeye devam eden Terrace Tema, sizleri de kendi tanıtım ofislerine bekliyor.

Terrace Tema Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Terrace Tema İletişim Bilgileri
Web : http://www.terracetema.com/
Telefon : 444 2 002
Adres : 241. Sokak No:7 Atakent-Küçükçekmece/İSTANBUL

"Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri" Yorumlar

"Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri" Benzer Haberler


Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

İstanbul'un en güzel bölgelerinden biri olan Şişli'de yer alan Şişli Feri, en güzel örnekleri ile şaşırtmaya devam ediyor.. Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Mix Fiyatları 155.000 TL'den Başlıyor!

Terrace Mix Fiyatları 155.000 TL'den Başlıyor!

İnanlar İnşaat'ın Beylikdüzü üzerinde bulunmakta olan Terrace Mix projesi fiyatları 155.000 TL'den başlamakta. Ayrıca projede peşin alımlarda %10 indirim imkanı bulunuyor. 2. bir seçenek ise 120 ay vadelendirmeye %0.53 faiz oranı olarak kendini gösteriyor.

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri. E-5'in yeni gözdesi Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri ile yeni yatırımcılarını bekliyor.

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

İstanbul'un en güzel semtlerinden olan Atakent'te yükselen Terrace Tema, yeni fiyatları ile yatırımcıları bekliyor.. Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Mix fiyatları ve özellikleri

Terrace Mix fiyatları ve özellikleri

Site özelliği ile Esenyurt'un en dikkat çeken projelerinden olan Terrace Mix, herkesi de şaşırtacak yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

İnanlar İnşaat'ın en iyi projesi olarak gösterilen ve herkes tarafından uzun zamandır merakla beklenen projeler arasında yer alan Terrace Doğa, yeni özellikleri de hayatınıza renk katmaya geliyor. Yeni özellikleri sayesinde sizleri de memnun eden Terrace Doğa, Sarıyer'in en güzel bölgesinde yer alıyor.. Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Hayat fiyatları ve özellikleri

Terrace Hayat fiyatları ve özellikleri

Yeni bir girişim ile şaşırtmaya devan eden İnanlar İnşaat, Terrace markasını sürdürmeye devam ediyor.

Terrace Doğa'da son villaları kaçırmayın!

Terrace Doğa'da son villaları kaçırmayın!

İstanbul'un göbeğinde doğa ile başbaşa kalmak istiyorsanız, Terrace Doğa villalarındaki seçenekleri sakın kaçırmayın.