Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

İstanbul'un en güzel semtlerinden olan Atakent'te yükselen Terrace Tema, yeni fiyatları ile yatırımcıları bekliyor.

Yatırımcıların vazgeçilmezlerinden olan Atakent, yeni projelere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı projelerle dikkatleri çeken Atakent, uzun zamandır yeni projelerle cazibe merkezi haline geliyor. Bu anlmada farklılık yaratan Atakent, aynı zamanda pek çok merkeze de yakınlığı ile dikkatleri çekiyor.

 

Pek çok kişi tarafından büyük merakla beklenen projelere ev sahipliği yapan Terrace Tema, 475 bin liradan fiyatlarla herkesi ev sahibi yapıyor. Aynı zamanda farklılık yaratan Terrace Tema, ev sahibi olmak isteyenlere kısa bir süreliğine geçerli olmak üzere farklı adımlar atarak, %25 peşinat ile 10 yılda 0,59 oranında faiz ile ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Terrace Tema özellikleri neler?

 

Fiyatları ile şaşırtan Terrace Tema, özellikleri ile de beğeniliyor. Özellikleri ile beğenileri kazanmaya devam eden Terrace Tema, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center – sauna, yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları-basketbol sahası, streetball, masa tenisi
masaj odası, çim amfi alanı, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları, kış bahçesi, jakuzi, akıl oyunları gibi alanları bünyesinde barındırıyor.

 

Her geçen gün birbirinden yeni alanları da bünyesine etkilemeye devam eden Terrace Tema, sizleri de kendi tanıtım ofislerine bekliyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Terrace Tema Fiyatları   Terrace Tema