Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 10 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Lokasyon olarak muhteşem bir konumda yer alan ve uzun zamandır da merakla beklenen projelerden biri olan Terrace Lotus, yeni adımların da atılmasını sağlıyor. E-5’in hemen kenarında tüm ulaşım araçlarına sadece 10 metre mesafede yer alan Terrace Lotus, hiç bir trafiğe takılmadan rahat bir ulaşım vaad ediyor.

 

Bir çok alana yakın olan ve yavaş yavaş İstanbul’un ticaret merkezi olmaya devam eden Terrace Lotus, farklılık da oluşturmaya devam ediyor. Akıllı ev seçenekleri ile dikkatleri çekmeye devam eden Terrace Lotus, otel konforunda bir ev yaşamı sunuyor. İstanbul’un en uzun kulesi olma özelliğini taşıyan ve tam 150 metreyle rekor kıran Terrace Lotus, bu özelliği ile de oturulmaya değer görülüyor.

 

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

 

Esenyurt’un en dikkat çeken projesi Terrace Lotus, pek çok noktadan da görülebilecek. Bu açıdan herkesin beğenisini kazanan Terrace Lotus’ta evler de 465 bin liradan başlayan satışlarla yatırımcıların beğenisine sunulacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı da karşılamanız amaçlanıyor.

 

Terrace Lotus için ön talepleri de toplamaya başlayan İnanlar İnşaat, bu anlamda da sizler için farklılık yaratıyor. Siz de Terrace Lotus’tan bir ev sahibi olmak istiyor ve konu ile alakalı olarak bilgi almak istiyorsanız, tanıtım ofislerine uğrayabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Ncadde Hayat Projesi Nerede?

Ncadde Hayat Projesi Nerede?

Tema Tasarım | Osgaka.com