Terrace Doğa'da son villaları kaçırmayın!

Terrace Doğa'da son villaları kaçırmayın!

İstanbul'un göbeğinde doğa ile başbaşa kalmak istiyorsanız, Terrace Doğa villalarındaki seçenekleri sakın kaçırmayın.

3. köprünün inşa edilmesi ile birlikte İstanbul'da yeni bir yaşam alanı da ortaya çıkmış oldu. Pek çok kişi 3. köprü tarafına taşınmaya başlayyınca bölge lokasyon olarak da değerlenmeye başladı. Zekeriyaköy bölgesinin özellikle hareketlenmesi dikkatlerden kaçmazken pek çok proje de bölge genelinde yer almaya başladı.

 

Uzun zamandır pek çok kişinin merakla beklediği projelere sahne olmaya devam eden Zekeriyaköy'de inşa edilen Terrace Doğa, herkesin de rahat etmesini amaçlıyor. Uzun zamandır birbirinden yeni villalar inşa etmeye devam eden Terrace Doğa, şehrin göbeğinde herkese huzurlu bir yaşam vaad ediyor. İstanbul'un kalabalığından bir o kadar uzak fakat ulaşım yönünden büyük bir rahatlık yaşayan Terrace Doğa'nın özellikleri ve ödeme şekilleri de şaşırtıyor.

 

Terrace Doğa fiyatları ve özellikleri

 

Uzun zamandır beklenen projelerden biri olan Terrace Doğa'nın fiyatları ve özellikleri de herkesi şaşırtıyor. Birbirinden yeni villalar inşa eden Terrace Doğa, AVM'lere yakınlığı ve 3. köprüye sadece 5 dakika olması ile dikkatleri çekiyor.

 

Her villaya ait özel alanlar inşa eden Terrace Doğa, peyzaj alanlarına da önem vererek herkesin daha rahat bir nefes alabilmesini sağlıyor. Bu anlamda dikkatleri çeken Terrace Doğa, son villalarını da satışa çıkararak, bölgede yaşamın başlamasını amaçlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Terrace Doğa Fiyatları   Terrace Doğa