Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

truck

İnanlar İnşaat'ın en iyi projesi olarak gösterilen ve herkes tarafından uzun zamandır merakla beklenen projeler arasında yer alan Terrace Doğa, yeni özellikleri de hayatınıza renk katmaya geliyor. Yeni özellikleri sayesinde sizleri de memnun eden Terrace Doğa, Sarıyer'in en güzel bölgesinde yer alıyor.

Birbirinden güzel projelerle hayatınızı İnanlar İnşaat, Terrace Doğa ile şaşırtıyor. Birbirinden güzel projelerin merkezi olan Sarıyer'de en güzel özellikleri ile yeni bir yaşam alanı olan Terrace Doğa, sizleri de memnun ediyor. En güzel özelliklerini de sizler için getiren Terrace Doğa, bu sayede farklı evler üretmeye devam ediyor.

3. köprünün en güzel yere inşa edilmesinin ardından bölgede hareketliliğin artması, projelerin de bu bölgeye yoğunlaşmasına neden oldu. Bu bölgede hareketliliğin artış göstermesi ve pek çok projenin de bu bölgede toplanmasının ardından Terrace Doğa, bu projelerin arasından sıyırılıyor. Kendinize ait bir yer istiyor ve bu açıdan da rahat etmek istiyorsanız Terrace Doğa, hem fiyatları hem de ödeme seçenekleri ile sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

Orman kenarında yer alan Terrace Doğa, herkese ait bir villa seçeneği de sunabiliyor. Kendinize ait villanızda çayınızı yudumlarken, aynı zamanda doğa içinde yürüyüşe gidebilirsiniz. Rahat nefes alabileceğiniz ve güzel anlar geçirebileceğiniz Terrace Doğa'nın fiyatları 655 bin liradan başlıyor.

En farklı villa seçenekleri ile sunan Terrace Doğa, aynı zamanda yüzme havuzları, saunaları, fitness salonları ile spordan uzak kalmadan güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Tanıtım ofisleri ile birlikte sizde Terrace Doğa'dan hemen bir ev sahibi olabilirsiniz.

Terrace Doğa Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Terrace Doğa İletişim Bilgileri
Web : http://www.terracedoga.com/
Telefon : 444 2 002
Adres : Uskumruköy Kilyos caddesi. No:270 Hitit Seramik Karşısı Zekeriyaköy / İSTANBUL

"Terrace Doğa fiyatları ne kadar?" Yorumlar

"Terrace Doğa fiyatları ne kadar?" Benzer Haberler


Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

Terrace Feri fiyatları ve kampanyaları neler?

İstanbul'un en güzel bölgelerinden biri olan Şişli'de yer alan Şişli Feri, en güzel örnekleri ile şaşırtmaya devam ediyor.. Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

Terrace Mix Fiyatları 155.000 TL'den Başlıyor!

Terrace Mix Fiyatları 155.000 TL'den Başlıyor!

İnanlar İnşaat'ın Beylikdüzü üzerinde bulunmakta olan Terrace Mix projesi fiyatları 155.000 TL'den başlamakta. Ayrıca projede peşin alımlarda %10 indirim imkanı bulunuyor. 2. bir seçenek ise 120 ay vadelendirmeye %0.53 faiz oranı olarak kendini gösteriyor.

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri

Terrace Doğa fiyatları ne kadar?. E-5'in yeni gözdesi Terrace Lotus fiyatları ve özellikleri ile yeni yatırımcılarını bekliyor.

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

İstanbul'un en güzel semtlerinden olan Atakent'te yükselen Terrace Tema, yeni fiyatları ile yatırımcıları bekliyor.. Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

Terrace Mix fiyatları ve özellikleri

Terrace Mix fiyatları ve özellikleri

Site özelliği ile Esenyurt'un en dikkat çeken projelerinden olan Terrace Mix, herkesi de şaşırtacak yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

İnanlar İnşaat'ın en iyi projesi olarak gösterilen ve herkes tarafından uzun zamandır merakla beklenen projeler arasında yer alan Terrace Doğa, yeni özellikleri de hayatınıza renk katmaya geliyor. Yeni özellikleri sayesinde sizleri de memnun eden Terrace Doğa, Sarıyer'in en güzel bölgesinde yer alıyor.. Terrace Doğa fiyatları ne kadar?

Terrace Hayat fiyatları ve özellikleri

Terrace Hayat fiyatları ve özellikleri

Yeni bir girişim ile şaşırtmaya devan eden İnanlar İnşaat, Terrace markasını sürdürmeye devam ediyor.

Terrace Doğa'da son villaları kaçırmayın!

Terrace Doğa'da son villaları kaçırmayın!

İstanbul'un göbeğinde doğa ile başbaşa kalmak istiyorsanız, Terrace Doğa villalarındaki seçenekleri sakın kaçırmayın.