Temaşehir Konya fiyat listesi!

truck

Merakla beklenen Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başladı. Projede fiyatlar 315 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Temaşehir projesi ,Torkam İnşaat'ın Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Proje Konya'nın en çok gelişen bölgesi olan Meram'ın merkezinde yükseliyor. Projede toplamda  28 blok bulunuyor ayrıca projede 728 daire ve 125 mağaza yer alıyor. Uzun süredir Konyalıların merakla beklediği Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başlıyor. Temaşehir projesinde alanları 130 ile 370 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler yer alıyor. Projenin teslimi ise 2018 sonu olarak düşünülüyor.

Temaşehir Konya fiyat listesi

  • 2+1 daireler 315 bin TL-360 bin TL
  •  3+1 daireler 438 bin TL-550 bin TL
  •  4+1 daireler 530 bin TL-590 bin TL
  •  5+1 daireler 780 bin TL-830 bin TL
  •  6+1 daireler 950 bin TL-1 milyon TL.

Konya'da inşa edilen Temaşehir projesinde Emlak Konut'un 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyasına göre iki farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

1- Yüzde 20 peşinat ödeme koşulu ile 120 aya kadar aylık yüzde 0,70 faizle vade. 1 yıl sonra yüzde 10'luk ara ödeme yapılıyor.

2- Yüzde 20 peşinat ödeme koşulu ile 120 aya kadar vade ve vadeye TÜFE artışı uygulanması.

Tema Şehir Konya, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO A.Ş.'nin Konya'daki ilk ve tek hasılat paylaşım modeli konut projesi olma özelliğine sahip. Temaşehir Konya projesi 60 bin metrekare arsa alanı ile 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlandı. Selçuklu mimarisinden esintiler taşıyan projenin mimarisinde Yüksek Mimar Uğur Özgüven ve ekibinin imzası taşıyor. 700 milyon lira ihale bedeliyle hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinde 42.Cadde adı verilen cadde dükkanları, mağaza ve restoranları, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunacak. 

Temaşehir Konya Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Temaşehir Konya İletişim Bilgileri
Web : http://temasehir.com.tr/
Telefon : 0332 322 75 75
Adres : Yenice Mah. Çeçenistan Cad. Meram/Konya

"Temaşehir Konya fiyat listesi!" Yorumlar

"Temaşehir Konya fiyat listesi!" Benzer Haberler


Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

Terrace Tema Atakent fiyatları ve özellikleri

İstanbul'un en güzel semtlerinden olan Atakent'te yükselen Terrace Tema, yeni fiyatları ile yatırımcıları bekliyor.. Temaşehir Konya fiyat listesi!

Tema İstanbul Nerede?

Tema İstanbul Nerede?

Tema İstanbul projesi önemi çok büyük uluslarası mimarlık ve planlama bürolarının katılımının gerçekleştiği yarışma içerisinde 1.seçilmiş olan GENSLER Architects & Planners firmasının Master Plan çalışmasına uygun olarak geliştirilmiştir.

Tema İStanbul

Tema İStanbul

Temaşehir Konya fiyat listesi!. Tema İstanbul; düzenlenen peyzajı, sokakları, havuz ve su yolları ile yepyeni bir yaşam kültürü oluşturuyor. Tema İstanbul 1.505 metrekarelik arsa üzerine İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece-Atakent’ te yer almaktadır.

Tema İstanbul Fiyatları

Tema İstanbul Fiyatları

Halkalı Atakent civarında dört büyük inşaat şirketinin güçler birliği yapması sonucunda hayata geçirilen Tema İstanbul projesi diğer markalı konut projelerinde çok daha farklı ve çok daha göz alıcıdır. Tema İstanbul kapsamında satılan dairelerin fiyatları ise haberimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır…. Temaşehir Konya fiyat listesi!