Temaşehir Konya fiyat listesi!

truck

Merakla beklenen Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başladı. Projede fiyatlar 315 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Temaşehir projesi ,Torkam İnşaat'ın Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Proje Konya'nın en çok gelişen bölgesi olan Meram'ın merkezinde yükseliyor. Projede toplamda  28 blok bulunuyor ayrıca projede 728 daire ve 125 mağaza yer alıyor. Uzun süredir Konyalıların merakla beklediği Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başlıyor. Temaşehir projesinde alanları 130 ile 370 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler yer alıyor. Projenin teslimi ise 2018 sonu olarak düşünülüyor.

Temaşehir Konya fiyat listesi

  • 2+1 daireler 315 bin TL-360 bin TL
  •  3+1 daireler 438 bin TL-550 bin TL
  •  4+1 daireler 530 bin TL-590 bin TL
  •  5+1 daireler 780 bin TL-830 bin TL
  •  6+1 daireler 950 bin TL-1 milyon TL.

Konya'da inşa edilen Temaşehir projesinde Emlak Konut'un 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyasına göre iki farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

1- Yüzde 20 peşinat ödeme koşulu ile 120 aya kadar aylık yüzde 0,70 faizle vade. 1 yıl sonra yüzde 10'luk ara ödeme yapılıyor.

2- Yüzde 20 peşinat ödeme koşulu ile 120 aya kadar vade ve vadeye TÜFE artışı uygulanması.

Tema Şehir Konya, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO A.Ş.'nin Konya'daki ilk ve tek hasılat paylaşım modeli konut projesi olma özelliğine sahip. Temaşehir Konya projesi 60 bin metrekare arsa alanı ile 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlandı. Selçuklu mimarisinden esintiler taşıyan projenin mimarisinde Yüksek Mimar Uğur Özgüven ve ekibinin imzası taşıyor. 700 milyon lira ihale bedeliyle hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinde 42.Cadde adı verilen cadde dükkanları, mağaza ve restoranları, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunacak. 

Temaşehir Konya Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Temaşehir Konya İletişim Bilgileri
Web : http://temasehir.com.tr/
Telefon : 0332 322 75 75
Adres : Yenice Mah. Çeçenistan Cad. Meram/Konya

"Temaşehir Konya fiyat listesi!" Yorumlar

"Temaşehir Konya fiyat listesi!" Benzer Haberler


Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya fiyat listesi!

Merakla beklenen Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başladı. Projede fiyatlar 315 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. . Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Konya'nın en güzel projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden Temaşehir, en güzel fiyatları ile şaşırtmaya devam ediyor. Bu yılın en çok konuşulan projelerinden olan Temaşehir, bu açıdan sizler için de fark yaratacak girişimlerde bulunuyor.

Temaşehir Konya Fiyatları 330 bin liradan başlıyor

Temaşehir Konya Fiyatları 330 bin liradan başlıyor

Temaşehir Konya fiyat listesi!. Birbirinden farklı fırsatlarla açığa çıkmaya devam eden Temaşehir Konya, Meram bölgesinin de en dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor. Her geçen gün farklı adımların da atılmasına olanak sunan Temaşehir, en güzel yaşam alanları ile ailenize ve size hizmet sunmak için bekliyor.

Konya Temaşehir'den Hemen Dairenizi alın!

Konya Temaşehir'den Hemen Dairenizi alın!

Gerçekten güzel bir evde oturmak ve hem de uygun fiyatlara oturmak istiyorsanız, hem evinize hem de geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız, bunu da en kolay yoldan halletmek istiyorsanız, Temaşehir'den istediğiniz daireyi makul fiyatlara alabilirsiniz.. Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya fiyat listesi 2016

Temaşehir Konya fiyat listesi 2016

Birbirinden güzel girişimlerin merkezi olan Konya özlediği projeye de sonunda kavuşuyor. Uzun zamandır konut sıkıntısı yaşayan Konya'da Temaşehir projesi bu açıdan da büyük fark yaratmaya devam ediyor. Bu açıdan herkesin dikkatini çeken Temaşehir yaşam projesi olarak Konyalıların beğenisine sunuluyor.

Temaşehir Konya Fiyatları 324 Bin  Liradan başlıyor!

Temaşehir Konya Fiyatları 324 Bin Liradan başlıyor!

Yoğun ilgi nedeniyle 2. etap satışları başlayan dev proje Temaşehir Konya yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 28 blok 728 konut ve 152 adet mağazasıyla göz dolduruyor. Üstelik metrekaresine göre her cebe hitap etmekte.... Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya fiyat listesi Kasım 2016

Temaşehir Konya fiyat listesi Kasım 2016

Konya' ya yeni ve yüksek yaşam standartlı vadeden dev Proje Temaşehir Konya' da birinci etapların %70 i iki günde satıldı. 2. etap satışları başladı bile. Son güncel fiyatlar haberimizde...

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Konya Meram bölgesinde Torkam İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Temaşehir Konya konut projesi toplam olarak 60 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükselirken bünyesinde de 732 adet daire bulunmaktadır. Söz konusu olan Temaşehir Konya konut projesi bünyesinde bulunan daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…