Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları

Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’da uygun şartlarda yaşamak isteyenlerin genel seçimleri arasında yer alan Kartal, tamamiyle bir site bölgesi haline geldi. Adım adım birbirinden farklı projelere ev sahipliği yapan Kartal’ın bu anlamda cazibe merkezi haline gelmesinin ardından yeni adımların ve yeni girişimlerin de sağlanması, bu bölgeye pek çok kişinin taşınmasını sağladı.

 

Lokasyon olarak pek çok bölgeye yakınlığı ile bilinen Kartal, eşsiz denizi ve Adalar manzarası ile beğeniliyor. Birbirinden güzel projelerin de merkezi olan Kartal’da yeni yeni inaş edilen ve Teknik İnşaat güvencesi altında satışa sunulmaya hazırlanan Teknik Residence dikkatleri çekiyor. Özellikle çocuklu ailelerin en çok tercihleri olan site kültürünü yaymaya çalışan Teknik İnşaat, bu hayalini Teknik Residence’de gerçekleştiriyor.

 

Teknik Residence nerede? Teknik Residence özellikleri

 

Özellikleri ve tam olarak lokasyonu ile merak edilen Teknik Residence aslında pek çok bölgeye de yakınlığı ile dikkat çekiyor. Kartal Adliyesi’ne ve pek çok merkeze yakın olan Teknik Residence aynı zamanda deniz manzarası ile de büyülüyor.

 

3+1 daire fiyatlarının 800 bin liradan başladığı Teknik Residence aynı zamanda kişilere muhteşem fırsatlar sunarak en yeni ödeme kampanyalarını da hayata geçirmeyi başarıyor. 13 katlı bloklar şeklinde inşa edilen Teknik Residence sizleri de yeni evinize bekliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com