Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları

truck

İstanbul'un proje merkezi olmaya devam eden ve her geçen gün büyüyen Kartal, yeni bir projesi ile dikkat çekerek farklılık oluşturuyor. Teknik Residence'ye de ev sahipliği yapan Kartal, güzel bir semt olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İstanbul'da uygun şartlarda yaşamak isteyenlerin genel seçimleri arasında yer alan Kartal, tamamiyle bir site bölgesi haline geldi. Adım adım birbirinden farklı projelere ev sahipliği yapan Kartal'ın bu anlamda cazibe merkezi haline gelmesinin ardından yeni adımların ve yeni girişimlerin de sağlanması, bu bölgeye pek çok kişinin taşınmasını sağladı.

Lokasyon olarak pek çok bölgeye yakınlığı ile bilinen Kartal, eşsiz denizi ve Adalar manzarası ile beğeniliyor. Birbirinden güzel projelerin de merkezi olan Kartal'da yeni yeni inaş edilen ve Teknik İnşaat güvencesi altında satışa sunulmaya hazırlanan Teknik Residence dikkatleri çekiyor. Özellikle çocuklu ailelerin en çok tercihleri olan site kültürünü yaymaya çalışan Teknik İnşaat, bu hayalini Teknik Residence'de gerçekleştiriyor.

Teknik Residence nerede? Teknik Residence özellikleri

Özellikleri ve tam olarak lokasyonu ile merak edilen Teknik Residence aslında pek çok bölgeye de yakınlığı ile dikkat çekiyor. Kartal Adliyesi'ne ve pek çok merkeze yakın olan Teknik Residence aynı zamanda deniz manzarası ile de büyülüyor.

3+1 daire fiyatlarının 800 bin liradan başladığı Teknik Residence aynı zamanda kişilere muhteşem fırsatlar sunarak en yeni ödeme kampanyalarını da hayata geçirmeyi başarıyor. 13 katlı bloklar şeklinde inşa edilen Teknik Residence sizleri de yeni evinize bekliyor.

Teknik Residence Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Teknik Residence İletişim Bilgileri
Web : http://www.teknikinsaatas.com/
Telefon : 0216 290 42 87
Adres : Petroliş Mah. İpek Yolu Sok. No:10 34862 Kartal/İstanbul

"Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları" Yorumlar

"Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları" Benzer Haberler


Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları

Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları

İstanbul'un proje merkezi olmaya devam eden ve her geçen gün büyüyen Kartal, yeni bir projesi ile dikkat çekerek farklılık oluşturuyor. Teknik Residence'ye de ev sahipliği yapan Kartal, güzel bir semt olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.. Teknik Residence nerede? Teknik Residence daire fiyatları