Taksim Petek Rezidans özellikleri ve fiyatları

Taksim Petek Rezidans özellikleri ve fiyatları
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 13 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İş, sanat ve moda dünyasının bir numaralı mekanı olan Taksim’de hayat devam ediyor. Her saat canlı olan Taksim, uzun yıllar boyunca yaşam merkezi oldu. Ünlü kafeleri, otelleri ve muhteşem dükkanları ile her yaştan ve her görüşten insanın yer aldığı ortak bir merkez olan Taksim’de yeni inşaat projelerinin de yer alması ev alacakları umutlandırıyor.

 

Taksim bölgesinde yer alan pek çok lokasyonda genel anlamda kentsel dönüşümün başlaması ve yeni ev projelerinin de ortaya çıkması herkesin farklı adımlar atmasını sağlamış oluyor. En yeni kentsel dönüşüm projelerinin yer aldığı Taksim’de bu yıldan itibaren yer alacak olan Petek Rezidans, merkeze olan yakınlığı ve özellikleri ile cazibe merkezi haline geliyor.

 

Taksim Petek Rezidans özellikleri

 

Taksim’in en iyi bölgesinde yer alan Petek Rezidans, şehrin kalbinde yer almanızı sağlıyor. İçerisinde bulundurduğu akıllı daireleri, yüzme havuzları, fitness salonları ile dikkatleri çeken Petek Rezidans, 112 adet rezidans daire, 15 adet ofis ve 5 adet mağazadan oluşuyor.

 

DAP Yapı güvencesi ile inşa edilen Petek Rezidans, bu açıdan farklılık oluşturarak sizlerin de tanıtım ofislerine gelmenizi ve yeni daire fiyatları hakkında bilgi almanızı istiyor. Lansmana özel fiyatlar sunan DAP Yapı şehrin kalbinde yer almak isteyenlere yardımcı olmak istediklerini belirtiyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com