Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

truck

İstanbul'un Avcılar-Tahtakale Mahallesi ile Başakşehir-Altınşehir Mahallelerinin kentsel dönüşüm ihalesi bugün saat 11.30'da yapılacak.

Tahtakale'de 167 hektar alan kentsel dönüşüm kapsamında yenilenecek. 2 yıldır beklenen dönüşüm için hem Altınşehir hem de Tahtakel için çalışmalar bugünkü 2. oturum sonrasında başlayacak. TOKİ tarafından gerçekleştirilecek ihalenin ilk oturumu 14 Temmuz'da yapılmıştı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Avcılar Tahtakale Mahallesi ve Başakşehir Altınşehir Mahallesi kentsel dönüşüm projesi ihalesi ertelendi. 

20 Eylül’de ihalesi yapılması planlanan projelerin ihalesi 2 Kasım’a ertelendi. 

Avcılar Tahtakale Mahallesi ve Başakşehir Altınşehir Mahallesi dönüşüm master planı ile uygulama rehberi ve kentsel tasarım projelerinin hazırlanması danışmanlık hizmet alım işi 2. oturumu 2 Kasım 2016 saat 11:00’da yapılacak. İhalenin ilk oturumu 14 Temmuz’da yapılmıştı.

"Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!" Yorumlar

1 YORUM
  1. savaş ışık 8 Nisan 2017 08:43

    kardeşim imar izni istiyoruz

"Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!" Benzer Haberler


TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

Tahtakale Kentsel Dönüşüm Projesi

Tahtakale Kentsel Dönüşüm Projesi

Tahtakale kentsel dönüşüm projesi, Avcılar ilçesinde oldukça önemli bir yere sahip oldu. Son dönemde hız gösteren proje, kentsel dönüşüm ile ilgili beklentileri de yükseltti.

Tahtakale ve Altınşehir Kentsel Dönüşüm Projelerinde Düğmeye Basıldı

Tahtakale ve Altınşehir Kentsel Dönüşüm Projelerinde Düğmeye Basıldı

Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!. Altınşehir Tahtakale kentsel dönüşüm projelerinin hazırlanması ve danışmanlık işi ihalesi bugün saat 11:30'da gerçekleşecek...Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Tahtakale kentsel dönüşüm ve Altınşehir kentsel dönüşüm projeleri için düğmeye

Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

İstanbul'un Avcılar-Tahtakale Mahallesi ile Başakşehir-Altınşehir Mahallelerinin kentsel dönüşüm ihalesi bugün saat 11.30'da yapılacak. . Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

Avcılar Tahtakale'de Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

Avcılar Tahtakale'de Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

167 hektar alanı bulunan kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenilenme sürecine girecek olan Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde 2014 yılından beri bekleyişin ardından mutlu sona ulaşıldı. Konut sahipleriyle görüşmelere bugünü takip eden günlerde başlanacağı söylendi. Semt toplamında toplam olarak dönüşecek konut sayısı belirlendi, tam 6.125 konut kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenilenecek.

Avcılar Tahtakale Kentsel Dönüşüm

Avcılar Tahtakale Kentsel Dönüşüm

Bulunduğu konumdaki eski binaların yıkılıp, yerine depreme dayanıklı yeni binalar inşa edilmesi ve bunun devlet destekleri ile yapılması için Avcılar Tahtakale kentsel dönüşüm çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. . Tahtakale ile Altınşehir'in kentsel dönüşüm ihalesi bugün!