TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

truck

Uzun zamandır merakla beklenen TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor.

Sivas'ın en güzel mevkisinde yer alan ve uzun zamandır merakla beklenen projelerinden biri olan TOKİ Yenimahalle konutları için talihliler günden güne artmaya devam ediyor. Emekliler ve ev alacak durumu olmayanlar için muhteşem ödeme fırsatları sunan TOKİ aynı zamanda herkesin de güzel bir evde oturmasını sağlıyor. Bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlayan TOKİ, Sivas'ın en büyük projelerinden birine imza atıyor.

Konut özellikleri ile dikkatleri çeken ve herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden TOKİ'de 2+1 ve 3+1 ev seçenekleri yer alıyor. Merkezi sistem ile ısınan TOKİ'ler de aynı zamanda çocuklara özel park ve oyun alanları yer alıyor. Otopark sorununun olmadığı Yenimahalle TOKİ, aynı zamanda bir çok merkeze de yakın olması ile dikkatleri çekiyor.

Sivas Yenimahalle TOKİ kura sonuçları

Yenimahalle TOKİ için başvuruda bulunan ve ardından da gerekli belgelerini teslim edenler için kura çekimi de 10 Ekim'de yapılacak. Eylül ayı boyunca alınan başvuruların ardından merakla beklenen kuraların yarın çekilecek olması herkesi de oldukça heyecanlandırıyor.

40 adet konutun bulunduğu projede en düşük konut fiyatı 133 bin 262 TL en yüksek konut fiyatı ise 158 bin 276 TL olarak dikkatleri çekiyor. Kura çekimlerinin ardından sonuçların da kısa bir süre içinde ilan edilmesi bekleniyor.

Kura Sonucu ve İsim Listesi Haberimizi Okumak İçin TIKLAYIN

"TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?" Yorumlar

"TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.