TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı? | Emlakta Haber

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

truck

Uzun zamandır merakla beklenen TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor.

Sivas'ın en güzel mevkisinde yer alan ve uzun zamandır merakla beklenen projelerinden biri olan TOKİ Yenimahalle konutları için talihliler günden güne artmaya devam ediyor. Emekliler ve ev alacak durumu olmayanlar için muhteşem ödeme fırsatları sunan TOKİ aynı zamanda herkesin de güzel bir evde oturmasını sağlıyor. Bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlayan TOKİ, Sivas'ın en büyük projelerinden birine imza atıyor.

Konut özellikleri ile dikkatleri çeken ve herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden TOKİ'de 2+1 ve 3+1 ev seçenekleri yer alıyor. Merkezi sistem ile ısınan TOKİ'ler de aynı zamanda çocuklara özel park ve oyun alanları yer alıyor. Otopark sorununun olmadığı Yenimahalle TOKİ, aynı zamanda bir çok merkeze de yakın olması ile dikkatleri çekiyor.

Sivas Yenimahalle TOKİ kura sonuçları

Yenimahalle TOKİ için başvuruda bulunan ve ardından da gerekli belgelerini teslim edenler için kura çekimi de 10 Ekim'de yapılacak. Eylül ayı boyunca alınan başvuruların ardından merakla beklenen kuraların yarın çekilecek olması herkesi de oldukça heyecanlandırıyor.

40 adet konutun bulunduğu projede en düşük konut fiyatı 133 bin 262 TL en yüksek konut fiyatı ise 158 bin 276 TL olarak dikkatleri çekiyor. Kura çekimlerinin ardından sonuçların da kısa bir süre içinde ilan edilmesi bekleniyor.

Kura Sonucu ve İsim Listesi Haberimizi Okumak İçin TIKLAYIN

"TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?" Yorumlar

"TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?" Benzer Haberler


TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.. TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Sivas ilinin Şarkışla ilçesinde hayata geçirilen 2. Etap toplu konut projesi kapsamında yer alan 15 konut açık satış yöntemi ile satışa sunulmuştur. *1 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvurular kabul edilecektir. Söz konusu konut projesine dair ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?. TOKİ'nin uzun zamandır beklenen Sivas Yenimahalle projesi için kura çekimleri ne zaman başlayacak?. Detaylar haberimizde...

Sivas Şarkışla TOKİ Başvuru Tarihi

Sivas Şarkışla TOKİ Başvuru Tarihi

Konut üretimi konusunda ülke çapında çalışmalar yürüten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Sivas Şarkışla bölgesinde hayata geçirdiği 2. Etap toplu konut projesi kapsamında yer alan 15 adet daireyi açık satış yöntemi kullanılarak satışa sunuyor. Söz konusu konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için başvurular 01 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında kabul edilecektir. Ayrıtılar haberimizde…. TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

Yenimahalle Yamaçevler'de Kentsel Dönüşüm Başladı!

Yenimahalle Yamaçevler'de Kentsel Dönüşüm Başladı!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın üzerinde çok titiz bir şekilde çalışmış olduğu Yamaçevler gecekondu bölgesinin Bakanlar Kurulu kararıyla kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilmesiyle bölgede çalışmalar hız kazandı.

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

Uzun zamandır merakla beklenen TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor.. TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli Kura Sonuçları Tam Liste! İsim Listesi

TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli Kura Sonuçları Tam Liste! İsim Listesi

Toki idaresinin Sivas Yeni Mahallede hayata geçirdiği 184 konuttan oluşan emekli projesinin kuraları bugün çekiliyor. TOKİ Sivas Yenimahalle Prpjesinde 180 ay vade ile ev sahibi olunabiliyor.

Sivas TOKİ Konutları Satışa Çıkıyor

Sivas TOKİ Konutları Satışa Çıkıyor

Ülke genelinde inşa ettiği on binlerce konut projesi ile ülkenin en fazla sayıda konut üreten ismi olmayı başaran Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Sivas genelinde inşa ettiği 1.313 adet konutu kuralı satış yöntemi ile ve geriye kalan 1.837 adet konutu ise açık satış yöntemi kullanılarak satışa sunuyor. Ayrıntılar haberimizde…