TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?
Editör: Hasan Aker Toki Haberleri 1 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Türkiye’nin en büyük konut projelerinden biri olan TOKİ, Sivas’ta hayat bulmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyen fakat ev alamayanlar için muhteşem yatırımlar sağlayan TOKİ, Sivas’ta Yenimahalle’de temel atıyor. Temellerin atılmasının ardından hızlı bir şekilde inşa edilen projelerle tanınan TOKİ, bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor.

 

TOKİ için yeni girişimlerin de gerçekleşmesini isteyen emekliler, Sivas’ın Yenimahalle bölgesinde projelerini inşa ediyor. Bu yıldan itibaren inşa edilen TOKİ Sivas Yenimahalle için emekli kuralarının da çekilmesi bekleniyor. Emeklilere özel çekilecek olan TOKİ kuraları ile birlikte, bir çok emekli de uzun yıllar hayalini kurduğu evine kavuşabilecek.

 

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

 

Pek çok emekli, TOKİ Sivas Yenimahalle projesinin de bitmesini bekliyordu. Çevre düzenlemesi devam edilen TOKİ Sivas Yenimahalle projesinin bu yıl içerisinde emekli kuralarının da çekilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde genel kurası çekilen TOKİ’nin, emekli kurası da 10 Ekim’de çekilecek. 1 Kasım ile 16 Kasım tarihleri arasında da ön ödemeler ve tapu işlemleri gerçekleştirilecek. Kurada adı çıkan fakat ev almak istemeyen ya da hakkından feragat eden emeklilerin bu durumu TOKİ’ye bildirmesinin ardından yedek kuralarda bulunan emekliler ev alımlarından da kolay bir şekilde faydalanabilecek.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Hayriye :

    6 Mart 2019-11:33

    toki yardimi varmi

  • Hayriye :

    6 Mart 2019-11:36

    toki alt gelir gruplarına yardım varmi

Tema Tasarım | Osgaka.com