TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek? | Emlakta Haber

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

truck

TOKİ'nin uzun zamandır beklenen Sivas Yenimahalle projesi için kura çekimleri ne zaman başlayacak?. Detaylar haberimizde...

Türkiye'nin en büyük konut projelerinden biri olan TOKİ, Sivas'ta hayat bulmaya devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyen fakat ev alamayanlar için muhteşem yatırımlar sağlayan TOKİ, Sivas'ta Yenimahalle'de temel atıyor. Temellerin atılmasının ardından hızlı bir şekilde inşa edilen projelerle tanınan TOKİ, bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor.

TOKİ için yeni girişimlerin de gerçekleşmesini isteyen emekliler, Sivas'ın Yenimahalle bölgesinde projelerini inşa ediyor. Bu yıldan itibaren inşa edilen TOKİ Sivas Yenimahalle için emekli kuralarının da çekilmesi bekleniyor. Emeklilere özel çekilecek olan TOKİ kuraları ile birlikte, bir çok emekli de uzun yıllar hayalini kurduğu evine kavuşabilecek.

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

Pek çok emekli, TOKİ Sivas Yenimahalle projesinin de bitmesini bekliyordu. Çevre düzenlemesi devam edilen TOKİ Sivas Yenimahalle projesinin bu yıl içerisinde emekli kuralarının da çekilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde genel kurası çekilen TOKİ'nin, emekli kurası da 10 Ekim'de çekilecek. 1 Kasım ile 16 Kasım tarihleri arasında da ön ödemeler ve tapu işlemleri gerçekleştirilecek. Kurada adı çıkan fakat ev almak istemeyen ya da hakkından feragat eden emeklilerin bu durumu TOKİ'ye bildirmesinin ardından yedek kuralarda bulunan emekliler ev alımlarından da kolay bir şekilde faydalanabilecek.

"TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?" Yorumlar

"TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?" Benzer Haberler


TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.. TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Sivas ilinin Şarkışla ilçesinde hayata geçirilen 2. Etap toplu konut projesi kapsamında yer alan 15 konut açık satış yöntemi ile satışa sunulmuştur. *1 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvurular kabul edilecektir. Söz konusu konut projesine dair ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?. TOKİ'nin uzun zamandır beklenen Sivas Yenimahalle projesi için kura çekimleri ne zaman başlayacak?. Detaylar haberimizde...

Sivas Şarkışla TOKİ Başvuru Tarihi

Sivas Şarkışla TOKİ Başvuru Tarihi

Konut üretimi konusunda ülke çapında çalışmalar yürüten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Sivas Şarkışla bölgesinde hayata geçirdiği 2. Etap toplu konut projesi kapsamında yer alan 15 adet daireyi açık satış yöntemi kullanılarak satışa sunuyor. Söz konusu konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için başvurular 01 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında kabul edilecektir. Ayrıtılar haberimizde…. TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

Yenimahalle Yamaçevler'de Kentsel Dönüşüm Başladı!

Yenimahalle Yamaçevler'de Kentsel Dönüşüm Başladı!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın üzerinde çok titiz bir şekilde çalışmış olduğu Yamaçevler gecekondu bölgesinin Bakanlar Kurulu kararıyla kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilmesiyle bölgede çalışmalar hız kazandı.

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

Uzun zamandır merakla beklenen TOKİ Sivas Yenimahalle kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor.. TOKİ Sivas Yenimahalle emekli kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli Kura Sonuçları Tam Liste! İsim Listesi

TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli Kura Sonuçları Tam Liste! İsim Listesi

Toki idaresinin Sivas Yeni Mahallede hayata geçirdiği 184 konuttan oluşan emekli projesinin kuraları bugün çekiliyor. TOKİ Sivas Yenimahalle Prpjesinde 180 ay vade ile ev sahibi olunabiliyor.

Sivas TOKİ Konutları Satışa Çıkıyor

Sivas TOKİ Konutları Satışa Çıkıyor

Ülke genelinde inşa ettiği on binlerce konut projesi ile ülkenin en fazla sayıda konut üreten ismi olmayı başaran Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Sivas genelinde inşa ettiği 1.313 adet konutu kuralı satış yöntemi ile ve geriye kalan 1.837 adet konutu ise açık satış yöntemi kullanılarak satışa sunuyor. Ayrıntılar haberimizde…