TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli Kura Sonuçları Tam Liste! İsim Listesi

TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli Kura Sonuçları Tam Liste! İsim Listesi
Editör: Tuğba Karakuş Toki Haberleri 10 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Toki yaptığı projelere hız kesmiyor her geçen gün yeni bir projeye imza atan Toki bugün Sivas Yenimahalle Emekli Konutları için kura çekilişi yapacak. TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli projesinde toplamda 184 daire bulunuyor. 184 Ailenin ev sahibi olacağı bu projede 2+1 daireler bulunuyor. TOKİ Sivas Yenimahalle Kura Sonuçları Tam Listesi yayınlanır yayınlanmaz Emlaktahaber.com’da yer alacak.

Kura çekilişi sonuçları belirtildikten ve hak kazanan vatandaşlar belirlendikten sonra. Hangi konutu aldığı belirlenen vatandaşların 1 Kasım ile 18 Kasım arasında Türkiye Halk Bankasının Sivas şubesine uğramaları gerekiyor. Şubeye uğrayan vatandaşların ödeme konusunda 2 seçeneği bulunuyor. Bunlardan bir tanesi Yüzde 12 peşinat ödeyip 180 ay vade ile ev sahibi olmak. Yani evin %12 tutarını peşin ödüyorsunuz ve diğer kalan kısmını ise 180 ay vade ile ödeyebiliyorsunuz. Bir diğer seçenek ise %20 peşinat ödeyerek toplamda 240 ay vade ile evinizin sahibi olabiliyorsunuz.

TOKİ Sivas Yenimahalle Kura çekilişi bugün Fidan Yazıcıoğlu Kültür merkezinde gerçekleşecektir. TOKİ Sivas Yenimahalle Emekli konutları‘nda bulunan dairelerin brüt 75.17 metrekare olacaktır. Dairelerin net metrekaresi ise 59,6 olarak belirtilmektedir.

TOKİ Sivas Yenimahalle Kura çekiliş Sonuçlarını ve Tam Liste halinde sonuçları görmek isteyen okuyucularımızın sitemizi takip etmesini istiyoruz. TOKİ Sivas Yenimahalle Kura Sonuçları Tam Listesi Yayınlanır yayınlanmaz emlaktahaber.net’da yayınlanacaktır. Sitemizi takip etmeye devam ediniz.

 

Kura Sonucu ve İsim Listesi İçin Tıklayın

 

Toki Resmi Açıklaması

Konutları belirlenen Emekli vatandaşlarımız, 01 Kasım – 18 Kasım 2016 tarihleri arasında T.Halk Bankası Sivas Şubesine giderek, %12 peşinat 180 ay vade veya %20 peşinat 240 ay vade şeçeneklerinden birini seçecek ve peşinatlarını yatırarak sözleşmelerini imzalayacaklardır. Konutların taksit ödemeleri, konut teslimini takip eden ay başlayacaktır.  Sivas Yenimahalle 184 Konut Emekli projesi kapsamında hak sahibi olanlardan, TOKİ’den konut satın alanlar ( devir etseler dahi ), bağımsız meskeni olanlar ve eşi üzerine bağımsız meskeni olanların hak sahiplikleri iptal edilmiştir.

 Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Hayriye :

    6 Mart 2019-11:33

    toki yardimi varmi

  • Hayriye :

    6 Mart 2019-11:36

    toki alt gelir gruplarına yardım varmi

Tema Tasarım | Osgaka.com