TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!

Bir çok kişi tarafından merakla beklenen TOKİ Viranşehir başvuruları için yetkililer açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre başvuruları bu hafta başlayacak.

TOKİ projeleri ile farklılık yaratmaya devam ederken Şanlıurfa bu projelerin de merkezi olmaya devam ediyor. Bölgede genel olarak konut ihtiyacının artış göstermesi, her geçen gün artan nüfus ile birlikte konut projelerinin de daha ön plana çıkması TOKİ projelerinin de ön planda yer almasını sağlıyor.

 

Her geçen gün farklı bölgelerde yeni projelerini gerçekleştiren TOKİ, bu yıl içerisinde Şanlıurfa'nın önemli merkezlerinden biri olan Viranşehir'de muhteşem bir yapıta imza atıyor. 89 Adet evin yer aldığı TOKİ projesinde ödemelerin de son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilecek olması herkesi memnun ediyor. Yapılan başvuruların ardından koşulsuz verilecek evlerin fiyatları da bölgeye göre dikkat çekiyor.

 

Özellikleri ile yeni bir yaşam vaad eden TOKİ, Viranşehir'de rahat yaşamak ve site içerisinde vakit geçirmek isteyenler için vazgeçilmez oluyor.

 

TOKİ Viranşehir fiyatları ne kadar?

 

Yapımı tamamlanan TOKİ Viranşehir projesi, 138 bin 737 TL ile 184 bin 597 TL arasında değişen daire fiyatlarından oluşuyor. Metrekare fiyatına göre değişim gösteren bu ücretler, farklı ödeme seçenekleri ile de alıcıları rahatlatıyor. Yüzde 25 peşinat ile ödeme yapılabilen Viranşehir'de 144 ay taksitle, yüzde 10 peşinde 180 ay veya 216 ay taksitle ödeme yapılabiliyor.

 

Başvuru işlemlerinin Halkbankası'ndan yapılabileceğini kaydeden yetkililer, başvuru işlemlerinin 30 Aralık'a kadar yapılabileceğini ifade ediyor.

Etiketler : Toki Haberleri