TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!

truck

Bir çok kişi tarafından merakla beklenen TOKİ Viranşehir başvuruları için yetkililer açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre başvuruları bu hafta başlayacak.

TOKİ projeleri ile farklılık yaratmaya devam ederken Şanlıurfa bu projelerin de merkezi olmaya devam ediyor. Bölgede genel olarak konut ihtiyacının artış göstermesi, her geçen gün artan nüfus ile birlikte konut projelerinin de daha ön plana çıkması TOKİ projelerinin de ön planda yer almasını sağlıyor.

 

Her geçen gün farklı bölgelerde yeni projelerini gerçekleştiren TOKİ, bu yıl içerisinde Şanlıurfa'nın önemli merkezlerinden biri olan Viranşehir'de muhteşem bir yapıta imza atıyor. 89 Adet evin yer aldığı TOKİ projesinde ödemelerin de son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilecek olması herkesi memnun ediyor. Yapılan başvuruların ardından koşulsuz verilecek evlerin fiyatları da bölgeye göre dikkat çekiyor.

 

Özellikleri ile yeni bir yaşam vaad eden TOKİ, Viranşehir'de rahat yaşamak ve site içerisinde vakit geçirmek isteyenler için vazgeçilmez oluyor.

 

TOKİ Viranşehir fiyatları ne kadar?

 

Yapımı tamamlanan TOKİ Viranşehir projesi, 138 bin 737 TL ile 184 bin 597 TL arasında değişen daire fiyatlarından oluşuyor. Metrekare fiyatına göre değişim gösteren bu ücretler, farklı ödeme seçenekleri ile de alıcıları rahatlatıyor. Yüzde 25 peşinat ile ödeme yapılabilen Viranşehir'de 144 ay taksitle, yüzde 10 peşinde 180 ay veya 216 ay taksitle ödeme yapılabiliyor.

 

Başvuru işlemlerinin Halkbankası'ndan yapılabileceğini kaydeden yetkililer, başvuru işlemlerinin 30 Aralık'a kadar yapılabileceğini ifade ediyor.

"TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!" Yorumlar

"TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı!

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.