TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

truck

Bir çok kişinin merakla beklediği projelerden olan TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?. Detaylar haberimizde...

Her geçen gün yeni projeleri ile bir çok kişiye hizmet vermeye devam eden TOKİ'nin bu seferki durağı Konya oldu. Konya'da ev almak isteyen fakat ödemekte zorlanan kişiler için muhteşem çözüm önerileri de getiren TOKİ, yeni konut projeleri ile şaşırtıyor.

En yeni projelerin de ortak noktası olmaya devam eden Konya TOKİ, 1+1, 2+1 ve 3+1 projeleri ile şaşırtıyor. En güzel ev özellikleri ile şaşırtan TOKİ, çocukları da düşünüyor. Onların daha sağlıklı bir ortamda yaşaması için elinden geleni yapmaya devam eden TOKİ, bu anlamda farklı girişimler de sağlayarak yeni adımların atılmasını sağlıyor.

Birbirinden yeni ev özellikleri ile cazibe merkezi olan TOKİ konutları, bu aydan itibaren sözleşmelerin de imzalanması için girişimlerin sağlanması Ziraat Bankası şubesinden gerekli adımların atılmasını sağlıyor.

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri için açıklama yapan yetkililer, blok blok sözleşmelerin alınacağını kaydediyor. Bu sözleşmelerin tarihleri ise şu şekilde yer alıyor;

Sözleşme imzalama tarihi         Blok No     Konut sayısı
10 Ekim                                  16 B1-1             23
11 Ekim                                  16 B1-2             24
12 Ekim                                  16 B1-3             24
13 Ekim                                  16 B1-4             24
14 Ekim                                  16 B1-5             23
17 Ekim                                  16 B1-6             23
18 Ekim                                  16 Y1-Y2-Y3      30

olarak belirlendi. Bu tarihlerde gelmeyenler için 18.10.2016-21.10.2016 tarihleri arasında da yeni kayıtlar alınacak.

"TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?" Yorumlar

"TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.