TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

truck

Bir çok kişinin merakla beklediği projelerden olan TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?. Detaylar haberimizde...

Her geçen gün yeni projeleri ile bir çok kişiye hizmet vermeye devam eden TOKİ'nin bu seferki durağı Konya oldu. Konya'da ev almak isteyen fakat ödemekte zorlanan kişiler için muhteşem çözüm önerileri de getiren TOKİ, yeni konut projeleri ile şaşırtıyor.

En yeni projelerin de ortak noktası olmaya devam eden Konya TOKİ, 1+1, 2+1 ve 3+1 projeleri ile şaşırtıyor. En güzel ev özellikleri ile şaşırtan TOKİ, çocukları da düşünüyor. Onların daha sağlıklı bir ortamda yaşaması için elinden geleni yapmaya devam eden TOKİ, bu anlamda farklı girişimler de sağlayarak yeni adımların atılmasını sağlıyor.

Birbirinden yeni ev özellikleri ile cazibe merkezi olan TOKİ konutları, bu aydan itibaren sözleşmelerin de imzalanması için girişimlerin sağlanması Ziraat Bankası şubesinden gerekli adımların atılmasını sağlıyor.

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri için açıklama yapan yetkililer, blok blok sözleşmelerin alınacağını kaydediyor. Bu sözleşmelerin tarihleri ise şu şekilde yer alıyor;

Sözleşme imzalama tarihi         Blok No     Konut sayısı
10 Ekim                                  16 B1-1             23
11 Ekim                                  16 B1-2             24
12 Ekim                                  16 B1-3             24
13 Ekim                                  16 B1-4             24
14 Ekim                                  16 B1-5             23
17 Ekim                                  16 B1-6             23
18 Ekim                                  16 Y1-Y2-Y3      30

olarak belirlendi. Bu tarihlerde gelmeyenler için 18.10.2016-21.10.2016 tarihleri arasında da yeni kayıtlar alınacak.

"TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?" Yorumlar

"TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?" Benzer Haberler


TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

Bir çok kişinin merakla beklediği projelerden olan TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?. Detaylar haberimizde.... TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

Konya Ilgın TOKİ Başvuru Tarihleri

Konya Ilgın TOKİ Başvuru Tarihleri

Konut üretimi alanında ülke genelinde faaliyet göstermekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Konya Ilgın’da hayata geçirdiği toplu konut projesi kapsamında yer alan 209 adet daireyi açık satışa sunuyor. Söz konusu olan konutlar için başvurular 27 Ocak – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası’nın bütün şubelerine yapılabilecektir. Söz konusu olan konut projesine ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya fiyat listesi!

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?. Merakla beklenen Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başladı. Projede fiyatlar 315 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Konya Meram Belediyesi'nden Satılık Gayrimenkul İlanı

Konya Meram Belediyesi'nden Satılık Gayrimenkul İlanı

Konya İli Meram Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait olan taşınmazların satışı için önümüzdeki haftalarda ihaleye çıkıyor. Meram ilçesi Yaka Mahallesi'nde bulunan 4 adet gayrimenkul için belirlenen tahmin bedelinin 5 milyon TL artı KDV olduğu bildirildi. İmar planında Akaryakıt İstasyonu olarak geçtiği belirtilen taşınmazların satışıyla ilgili detaylar.... TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

Konya Hüyük TOKİ Başvuruları

Konya Hüyük TOKİ Başvuruları

Ülke genelinde konut üretimi alanında büyük bir başarı elde eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi bu kapsamda hayata geçirdiği Konya Hüyük toplu konut projesi dâhilindeki konutlar için açık satış duyurusunda bulundu. İlgili konut projesi kapsamında yer alan konutlara dair başvuru ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Konya Meram TOKİ Sözleşme Tarihleri

Konya Meram TOKİ Sözleşme Tarihleri

Konut üretimi alanında ülke genelinde hayata geçirdiği konut projeleri ile kendini ispatlayan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Konya Meram’da emekli vatandaşlara yönelik olarak hayata geçirdiği konut projesi kapsamında yer alan 509 adet daire için hak sahiplerini gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya çağırıyor. Ayrıntılar haberimizde…. TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

Konya Cihanbeyli TOKİ Sözleşmeleri İmzalanıyor

Konya Cihanbeyli TOKİ Sözleşmeleri İmzalanıyor

Konut üretimi alanında ülke genelinde büyük bir başarı potansiyeli elde eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Konya Cihanbeyli’de hayata geçirdiği konut projesi kapsamındaki daireler için kura sonucu belirlenen hak sahipleri ile gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamak için bir araya geliyor. Ayrıntılar haberimizde…

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Konya'nın en güzel projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden Temaşehir, en güzel fiyatları ile şaşırtmaya devam ediyor. Bu yılın en çok konuşulan projelerinden olan Temaşehir, bu açıdan sizler için de fark yaratacak girişimlerde bulunuyor.