TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?

truck

Birbirinden yeni konut özellikleri ile şaşırtmaya devam eden TOKİ en güncel projelerini de sizler için üretmeye devam ediyor. Başakşehir'in en güzel bölgesine inşa edilen TOKİ konutları site içerisinde uygun fiyatlara yaşamak isteyenler için vazgeçilmez bir fırsat oluyor.

Birbirinden yeni konutlar inşa etmeye devam eden TOKİ en güzel projeleri ile gelmeye devam ediyor. Ev alacak durumu olmayan emekli ve çalışanlara özel ödene planları da çıkarmaya devam eden TOKİ bu sayede pek çok kişinin de genel tercihi oluyor.

İstanbul'da her geçen gün yükselen ev fiyatları pek çok kişinin kirada oturmasına neden olurken TOKİ ile bu durumun da tamamen ortadan kaldırılması amaçlanıyor. Kayaşehir bölgesini bayındır hale getiren ve bu  sayede de pek çok kişinin daha rahat ev sahibi olmasını sağlayan TOKİ, 18. etap projesi ile geliyor. İstanbul'un yeni yaşam merkezi olan Kayaşehir'de ev fiyatları da dikkatleri çekiyor.

Toki Kayaşehir 18. etap teslim tarihi ve fiyatları

Pek çok kişinin başvuruda bulunduğu TOKİ için çalışmalar da hızla artıyor. Kasım ayında teslim edilmesi planlanan 18. etap fiyatlarının da 178 bin liradan başladığı kaydediliyor.

Çocuk parkları, birbirinden yeni yaşam alanları ile herkesin beğenisini kazanacak olan TOKİ Kayaşehir bölgesi yeni projelerin de merkezi olmaya devam ediyor.

Kuraları devam eden TOKİ Kayaşehir konutları için 3 yıl boyunca İstanbul'da ikamet etmiş olmak ve aynı zamanda TOKİ'den daha önce hiç ev almamış olmak gerekiyor. Bu kriterleri taşıyanlar rahat bir şekilde ev sahibi olabiliyor.

"TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?" Yorumlar

"TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.