Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

truck

Ümraniye'nin en güzel projeleri arasında gösterilen ve uzun zamandır inşasına devam edilen Şehir Konakları yepyeni fırsatları ile gün yüzüne çıkıyor. Özellikleri ve fiyatları ile muhteşem bir lokasyonda bulunan Şehir Konakları sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Ev almak isteyen fakat nerede ev alacağını bilemeyenler için muhteşem fırsatlar oluşturmaya devam eden Şehir Konakları Ümraniye'nin en iyi bölgesinde yer alıyor. Birbirinden farklı girişimleri ile herkesin de beğenisi kazanmaya devam eden Şehir Konakları, farklı adımların da atılması için sizleri tanıtım ofsilerine bekliyor.

Birbirinden farklı özellikleri ile şaşırtan Şehir Konakları Sur Yapı güvencesi ile inşa ediliyor. Herkesin rahat etmesini amaçlayan ve bu anlamda da farklı girişimleri sağlayan Şehir Konakları, Sur Yapı güvencesi altında farklı özellikleri ve lokasyonu ile Ümraniye'nin tam da merkezinde yer alıyor. İş, sanat ve yaşam merkezi olan Şehir Konakları, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor. Metrogarden AVM ile yeni yapılan Üsküdar – Çekmeköy – Sancaktepe metro hattının Necip Fazıl durağına 600 metre mesafede bulunan Şehir Konakları’na yakın konumda olan çevreyolu ile de üç köprüye kolayca ulaşım sağlıyor.

Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

Yapısı ve özellikleri ile merak edilen Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ile de merak ediliyor. Tek bir daire tipinden oluştuğu ifade edilen Sur Yapı Şehir Konakları'nın 394 bin liradan başladığı ifade ediliyor.

Şehir Konakları Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Şehir Konakları İletişim Bilgileri
Web : http://sehirkonaklari.suryapi.com.tr/
Telefon : 444 5 787
Adres : Esenşehir Mah. Kıvanç Sok. Ümraniye/İstanbul

"Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?" Yorumlar

"Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni dün öğlen saatlerine gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 4 köşesinden konut projelerini hayata geçirmeye başlamış olduklarını dile getirdi.

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?. İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.. Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Metrogarden Konut ve AVM projesinin hemen sonrasında tekrardan aynı bölge üzerinde, bu seferde Şehir Konakları konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya geliyor. Şehir Konakları projesinde Olur Olur Bal Gibi Olur isimli konut kampanya fırsatından yarar elde etmek mümkün.