Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

truck

Ümraniye'nin en güzel projeleri arasında gösterilen ve uzun zamandır inşasına devam edilen Şehir Konakları yepyeni fırsatları ile gün yüzüne çıkıyor. Özellikleri ve fiyatları ile muhteşem bir lokasyonda bulunan Şehir Konakları sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Ev almak isteyen fakat nerede ev alacağını bilemeyenler için muhteşem fırsatlar oluşturmaya devam eden Şehir Konakları Ümraniye'nin en iyi bölgesinde yer alıyor. Birbirinden farklı girişimleri ile herkesin de beğenisi kazanmaya devam eden Şehir Konakları, farklı adımların da atılması için sizleri tanıtım ofsilerine bekliyor.

Birbirinden farklı özellikleri ile şaşırtan Şehir Konakları Sur Yapı güvencesi ile inşa ediliyor. Herkesin rahat etmesini amaçlayan ve bu anlamda da farklı girişimleri sağlayan Şehir Konakları, Sur Yapı güvencesi altında farklı özellikleri ve lokasyonu ile Ümraniye'nin tam da merkezinde yer alıyor. İş, sanat ve yaşam merkezi olan Şehir Konakları, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor. Metrogarden AVM ile yeni yapılan Üsküdar – Çekmeköy – Sancaktepe metro hattının Necip Fazıl durağına 600 metre mesafede bulunan Şehir Konakları’na yakın konumda olan çevreyolu ile de üç köprüye kolayca ulaşım sağlıyor.

Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?

Yapısı ve özellikleri ile merak edilen Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ile de merak ediliyor. Tek bir daire tipinden oluştuğu ifade edilen Sur Yapı Şehir Konakları'nın 394 bin liradan başladığı ifade ediliyor.

Şehir Konakları Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Şehir Konakları İletişim Bilgileri
Web : http://sehirkonaklari.suryapi.com.tr/
Telefon : 444 5 787
Adres : Esenşehir Mah. Kıvanç Sok. Ümraniye/İstanbul

"Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?" Yorumlar

"Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?" Benzer Haberler


Kastamonu'daki Tarihi Konaklar Restore Ediliyor!

Kastamonu'daki Tarihi Konaklar Restore Ediliyor!

Görevi devir almış olduğun günden günümüze kadar tarihi, kültürel ve modern şehircilik projeleriyle takdirleri üzerinde toplamış olan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 7/24 çalışmakta.. Sur Yapı Şehir Konakları daire fiyatları ne kadar?