Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla! | Emlakta Haber

Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!

truck

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden olan Sur Yapı, çok beklenen Şehir Konakları ile yeniden hizmet vermeye hazırlanıyor.

Türkiye'nin en büyük konut mimarlarından biri olan Sur Yapı, birbirinden farklı girişimlerin de atılmasını sağlıyor. Adım adım yeni projeleri ile birbirinden güzel evlerin de oluşmasını sağlayan Sur Yapı, yeni projesi Şehir Konakları'nı da hayata geçiriyor.

Bu yılın en beğenilen projelerinden olan Şehir Konakları, herkesin de beğenisini kazanan projeler arasında yer alıyor. Bu anlamda da dikkatleri çekmek isteyen Şehir Konakları, akıllı ev sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerle her aileye uygun bir yaşam alanı üreten Şehir Konakları, 210 adet daire ve 10 adet ticari birimden meydana geliyor.

Şehir Konakları ücretleri ve özellikleri neler?

Şehir Konakları uygun fiyatları ile de genel olarak dikkatleri çekiyor. 21 bin 698 metrekare alanda inşa edilen Şehir Konakları Ümraniye projesinde teslimler 2018 yılının ikinci yarısında gerçekleştiriliyor. Şehir Konakları projesi metroya ve Metrogarden AVM'ye yürüme mesafesinde yer alıyor. 

394 bin liradan başlayan ücretlerle satışa sunulan Şehir Konakları'nda yapılan peşin alımlarda yüzde 10 + yüzde 10 indirim sağlanabiliyor.

Artık teslim süresine giren ve bu sayede de hayatın yavaş yavaş başladığı merkezlerden biri haline gelmeye devam eden Şehir Konakları, büyük peyzaj alanları ve aktivite seçenekleri ile sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

"Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Yorumlar

"Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Benzer Haberler


Kastamonu'daki Tarihi Konaklar Restore Ediliyor!

Kastamonu'daki Tarihi Konaklar Restore Ediliyor!

Görevi devir almış olduğun günden günümüze kadar tarihi, kültürel ve modern şehircilik projeleriyle takdirleri üzerinde toplamış olan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 7/24 çalışmakta.. Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!