Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!

truck

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden olan Sur Yapı, çok beklenen Şehir Konakları ile yeniden hizmet vermeye hazırlanıyor.

Türkiye'nin en büyük konut mimarlarından biri olan Sur Yapı, birbirinden farklı girişimlerin de atılmasını sağlıyor. Adım adım yeni projeleri ile birbirinden güzel evlerin de oluşmasını sağlayan Sur Yapı, yeni projesi Şehir Konakları'nı da hayata geçiriyor.

Bu yılın en beğenilen projelerinden olan Şehir Konakları, herkesin de beğenisini kazanan projeler arasında yer alıyor. Bu anlamda da dikkatleri çekmek isteyen Şehir Konakları, akıllı ev sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerle her aileye uygun bir yaşam alanı üreten Şehir Konakları, 210 adet daire ve 10 adet ticari birimden meydana geliyor.

Şehir Konakları ücretleri ve özellikleri neler?

Şehir Konakları uygun fiyatları ile de genel olarak dikkatleri çekiyor. 21 bin 698 metrekare alanda inşa edilen Şehir Konakları Ümraniye projesinde teslimler 2018 yılının ikinci yarısında gerçekleştiriliyor. Şehir Konakları projesi metroya ve Metrogarden AVM'ye yürüme mesafesinde yer alıyor. 

394 bin liradan başlayan ücretlerle satışa sunulan Şehir Konakları'nda yapılan peşin alımlarda yüzde 10 + yüzde 10 indirim sağlanabiliyor.

Artık teslim süresine giren ve bu sayede de hayatın yavaş yavaş başladığı merkezlerden biri haline gelmeye devam eden Şehir Konakları, büyük peyzaj alanları ve aktivite seçenekleri ile sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

"Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Yorumlar

"Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni dün öğlen saatlerine gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 4 köşesinden konut projelerini hayata geçirmeye başlamış olduklarını dile getirdi.

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!. İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.. Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Metrogarden Konut ve AVM projesinin hemen sonrasında tekrardan aynı bölge üzerinde, bu seferde Şehir Konakları konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya geliyor. Şehir Konakları projesinde Olur Olur Bal Gibi Olur isimli konut kampanya fırsatından yarar elde etmek mümkün.