Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Sur Yapı Şehir Konakları 394 bin liradan başlayan fiyatlarla!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 8 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Türkiye’nin en büyük konut mimarlarından biri olan Sur Yapı, birbirinden farklı girişimlerin de atılmasını sağlıyor. Adım adım yeni projeleri ile birbirinden güzel evlerin de oluşmasını sağlayan Sur Yapı, yeni projesi Şehir Konakları’nı da hayata geçiriyor.

 

Bu yılın en beğenilen projelerinden olan Şehir Konakları, herkesin de beğenisini kazanan projeler arasında yer alıyor. Bu anlamda da dikkatleri çekmek isteyen Şehir Konakları, akıllı ev sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerle her aileye uygun bir yaşam alanı üreten Şehir Konakları, 210 adet daire ve 10 adet ticari birimden meydana geliyor.

 

Şehir Konakları ücretleri ve özellikleri neler?

 

Şehir Konakları uygun fiyatları ile de genel olarak dikkatleri çekiyor. 21 bin 698 metrekare alanda inşa edilen Şehir Konakları Ümraniye projesinde teslimler 2018 yılının ikinci yarısında gerçekleştiriliyor. Şehir Konakları projesi metroya ve Metrogarden AVM’ye yürüme mesafesinde yer alıyor. 

 

394 bin liradan başlayan ücretlerle satışa sunulan Şehir Konakları’nda yapılan peşin alımlarda yüzde 10 + yüzde 10 indirim sağlanabiliyor.

 

Artık teslim süresine giren ve bu sayede de hayatın yavaş yavaş başladığı merkezlerden biri haline gelmeye devam eden Şehir Konakları, büyük peyzaj alanları ve aktivite seçenekleri ile sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com