Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

truck

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Sur Yapı'nın mükemmel projesi Bahçeyaka Ispartakule sizlere özel fiyatları ile gelmeye devam ediyor.

İstanbul'un uzun zamandır büyük bir şehir haline gelmesi yeni projelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu yeni projelerle birlikte en yeni yaşam alanları da ortaya çıkmaya devam ediyor. İstanbul'un en güzel projeleri ile birlikte çocukları için en güzel yaşam alanları düşünen pek çok kişi Bahçeyaka Ispartakule için adım atmaya devam ediyor.

Bahçeyaka Ispartakule ile birlikte en güzel yaşam alanları oluşturmaya devam eden Sur Yapı, proje ile birlikte en güzel daireleri de satışa sunmaya devam ediyor. Kısa süre içinde yapılması planlanan yeni projeleri hayata geçirmeye çalışan Sur Yapı, sizlere özel fiyatları ve peşinatları da getirmeye devam ediyor. Yepyeni sistemleri de getirmeye devam eden Sur Yapı, bu sayede daha fazla daire satışı hedefliyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Teslimleri Ne Zaman?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule teslimlerinin ne zaman yapılacağı da merak ediyor. Sur Yapı hızlı bir şekilde teslim etmek istediği projenin tam olarak bitirilmesinin ardından satışlara başlayacağını kaydediyor. Konu ile alakalı detaylı açıklamalar yapan Sur Yapı, lansmana özel fiyatları da sunacağını ifade ediyor. En kısa zamanda teslim edileceğini ifade eden Sur Yapı ilk satışlara da 2018 yılında başlamayı amaçlıyor.

Bahçeşehir'e komşu olan muhteşem lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Ispartakule, peyzajı ile dikkatleri çekiyor. En güzel peyzaj alanları ile muhteşem yeşili ayağınıza getiren Sur Yapı aynı zamanda havuzlu alanları ile deniz havasını da aratmıyor.

Birbirinden güzel daire ile herkesin beğenisini kazanan Ispartakule, aynı zamanda Atatürk Havalimanı'na, 3. havalimanına ve Büyük Marmara Otobanı'na yakınlığı ile dikkatleri çekiyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Fiyatları ve Fiyat Listesi

Genel fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam eden Bahçeyaka Ispartakule, en güzel fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. En güzel daire projleri ile dikkatleri çeken Sur Yapı, küçük alanlar için de muhteşem çözümler sunuyor. 1+1 daireleri ile herkesin de kolay bir şekilde daire sahibi olmasını sağlayan Bahçeyaka Ispartakule, sizlere 225 bin liradan başlayan fiyat sunmaya devam ediyor.

26 Ağustos'ta yapılan otoban açılışının ardından Bahçeyaka'da satışların başlaması ile birlikte fiyatlarda da artış beklenirken, Sur Yapı müşterileri için fiyatları normal seviyede tutuyor.

Uygun taksit oranları ile herkesin de beğenisini kazanan Sur Yapı, Ispartakule ile birlikte sizleri de şaşırtıyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule İletişim Bilgileri ve Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Nerede

 

Uzun zamandır merakla beklenen Bahçeyaka Ispartakule Bahçeşehir'de yer alıyor. Büyük Marmara Otoban'ında yer alan Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule, ulaşılması da çok uygun bir lokasyonda bulunuyor.

 

Merakla beklenen iletişim bilgilerini de veren Ispartakule için:

 

Telefon: 444 5 787

Adres: Bahçeşehir Abdi İpekçi Cad. No:11

İnternet Sitesi: www.suryapi.com.tr

"Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule" Yorumlar

"Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule" Benzer Haberler


Ebruli Ispartakule 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ebruli Ispartakule 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ebruli Ispartakule projesi, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat iş ortaklığıyla istanbul Avcılar üzerinde konumlandırılmaktadır. Toplam olarak 41.168 metrekare arsa alanı bulunan proje 10 blok halinde meydana gelmektedir. Proje çerçevesinde toplam 724 adet daire ve 55 adet ticari alan bulunmaktadır. 2+1 daire fiyatları 500.000 TL'den başlamaktadır. . Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Sur Yapı'nın mükemmel projesi Bahçeyaka Ispartakule sizlere özel fiyatları ile gelmeye devam ediyor.

Ispartakule Avcılar Toplu Konut Projesi 2018'de Başlıyor

Ispartakule Avcılar Toplu Konut Projesi 2018'de Başlıyor

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule. 2016 yılının Mart ayında yapılan Emlak Konut Ispartakule 5. Etap ihalesinde en yüksek teklif Torkam İnşaat'tan gelmişti. Merakla beklenen konut projelerinden biri olan ve Avcılar’da hayata geçirilmesi tasarlanan Ispartakule Toplu Konut Projesi Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığı ile yükseliyor olacak.

Emlak Konut Ispartakule 6. Etapta Sözleşme İmzalandı

Emlak Konut Ispartakule 6. Etapta Sözleşme İmzalandı

Emlak Konut Ispartakule 6. etap arsası için Ak Yapı İnşaat ile sözleşme imzalandı...İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işinde yüklenici şirket Ak Yapı İnşaat. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Bahçeyaka Ispartakule Parlamaya Devam Ediyor

Bahçeyaka Ispartakule Parlamaya Devam Ediyor

Sur Yapı Avrupa yakası konut atağına Ispartakule’de devam ediyor. Yaklaşık 200 milyonluk yatırımla hayata geçirilen Bahçeyaka Ispartakule projesine bir haftada bin 200 ön talep geldi. Projede lansmana özel konut fiyatları 245 bin liradan başlıyor

Banuevleri Ispartakule 2

Banuevleri Ispartakule 2

220 daire bulunan proje de yüksek kira getirisi ile karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Peyzaj alanına 15.000 metrekare alan ayıran Banuevleri Ispartakule 2, konfor ve lüksü bir arada sunmaktadır.. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı, Bahçeyaka 1800 TL'den Başlayan Taksitlerle

Sur Yapı, Bahçeyaka 1800 TL'den Başlayan Taksitlerle

Sur yapı imzasını taşıyan Bahçeyaka Ispartakule projesi satışa sunuldu. 8 bin metrekarelik bir yeşil alan barındıran projede, 1+1 den 4+1 e kadar değişkenlik gösteren daire seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra direler 245 bin TL’den başlayan fiyatlara sahip ve 1800 TL’den başlangıç gösteren taksitlendirme seçenekleri de bulunuyor.

Ebruli Ispartakule Fiyatları 419.900 TL'den Başlıyor!

Ebruli Ispartakule Fiyatları 419.900 TL'den Başlıyor!

Ebruli Ispartakule projesinde fiyatlar 419.900 TL'den start alıyor. Proje, 240 ay vade kampanyası kapsamında yer aldığından dolayı, %5 peşinat vererek, 60 ay %0 faiz, 120 ay %0.45 faiz, 240 ay %0.79 faiz oranıyla proje kapsamında konut sahibi olmanız mümkün.