Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

truck

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Sur Yapı'nın mükemmel projesi Bahçeyaka Ispartakule sizlere özel fiyatları ile gelmeye devam ediyor.

İstanbul'un uzun zamandır büyük bir şehir haline gelmesi yeni projelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu yeni projelerle birlikte en yeni yaşam alanları da ortaya çıkmaya devam ediyor. İstanbul'un en güzel projeleri ile birlikte çocukları için en güzel yaşam alanları düşünen pek çok kişi Bahçeyaka Ispartakule için adım atmaya devam ediyor.

Bahçeyaka Ispartakule ile birlikte en güzel yaşam alanları oluşturmaya devam eden Sur Yapı, proje ile birlikte en güzel daireleri de satışa sunmaya devam ediyor. Kısa süre içinde yapılması planlanan yeni projeleri hayata geçirmeye çalışan Sur Yapı, sizlere özel fiyatları ve peşinatları da getirmeye devam ediyor. Yepyeni sistemleri de getirmeye devam eden Sur Yapı, bu sayede daha fazla daire satışı hedefliyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Teslimleri Ne Zaman?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule teslimlerinin ne zaman yapılacağı da merak ediyor. Sur Yapı hızlı bir şekilde teslim etmek istediği projenin tam olarak bitirilmesinin ardından satışlara başlayacağını kaydediyor. Konu ile alakalı detaylı açıklamalar yapan Sur Yapı, lansmana özel fiyatları da sunacağını ifade ediyor. En kısa zamanda teslim edileceğini ifade eden Sur Yapı ilk satışlara da 2018 yılında başlamayı amaçlıyor.

Bahçeşehir'e komşu olan muhteşem lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Ispartakule, peyzajı ile dikkatleri çekiyor. En güzel peyzaj alanları ile muhteşem yeşili ayağınıza getiren Sur Yapı aynı zamanda havuzlu alanları ile deniz havasını da aratmıyor.

Birbirinden güzel daire ile herkesin beğenisini kazanan Ispartakule, aynı zamanda Atatürk Havalimanı'na, 3. havalimanına ve Büyük Marmara Otobanı'na yakınlığı ile dikkatleri çekiyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Fiyatları ve Fiyat Listesi

Genel fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam eden Bahçeyaka Ispartakule, en güzel fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. En güzel daire projleri ile dikkatleri çeken Sur Yapı, küçük alanlar için de muhteşem çözümler sunuyor. 1+1 daireleri ile herkesin de kolay bir şekilde daire sahibi olmasını sağlayan Bahçeyaka Ispartakule, sizlere 225 bin liradan başlayan fiyat sunmaya devam ediyor.

26 Ağustos'ta yapılan otoban açılışının ardından Bahçeyaka'da satışların başlaması ile birlikte fiyatlarda da artış beklenirken, Sur Yapı müşterileri için fiyatları normal seviyede tutuyor.

Uygun taksit oranları ile herkesin de beğenisini kazanan Sur Yapı, Ispartakule ile birlikte sizleri de şaşırtıyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule İletişim Bilgileri ve Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Nerede

 

Uzun zamandır merakla beklenen Bahçeyaka Ispartakule Bahçeşehir'de yer alıyor. Büyük Marmara Otoban'ında yer alan Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule, ulaşılması da çok uygun bir lokasyonda bulunuyor.

 

Merakla beklenen iletişim bilgilerini de veren Ispartakule için:

 

Telefon: 444 5 787

Adres: Bahçeşehir Abdi İpekçi Cad. No:11

İnternet Sitesi: www.suryapi.com.tr

"Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule" Yorumlar

"Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni dün öğlen saatlerine gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 4 köşesinden konut projelerini hayata geçirmeye başlamış olduklarını dile getirdi.

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule. İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Metrogarden Konut ve AVM projesinin hemen sonrasında tekrardan aynı bölge üzerinde, bu seferde Şehir Konakları konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya geliyor. Şehir Konakları projesinde Olur Olur Bal Gibi Olur isimli konut kampanya fırsatından yarar elde etmek mümkün.