Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 25 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un uzun zamandır büyük bir şehir haline gelmesi yeni projelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu yeni projelerle birlikte en yeni yaşam alanları da ortaya çıkmaya devam ediyor. İstanbul’un en güzel projeleri ile birlikte çocukları için en güzel yaşam alanları düşünen pek çok kişi Bahçeyaka Ispartakule için adım atmaya devam ediyor.

 

Bahçeyaka Ispartakule ile birlikte en güzel yaşam alanları oluşturmaya devam eden Sur Yapı, proje ile birlikte en güzel daireleri de satışa sunmaya devam ediyor. Kısa süre içinde yapılması planlanan yeni projeleri hayata geçirmeye çalışan Sur Yapı, sizlere özel fiyatları ve peşinatları da getirmeye devam ediyor. Yepyeni sistemleri de getirmeye devam eden Sur Yapı, bu sayede daha fazla daire satışı hedefliyor.

 

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Teslimleri Ne Zaman?

 

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule teslimlerinin ne zaman yapılacağı da merak ediyor. Sur Yapı hızlı bir şekilde teslim etmek istediği projenin tam olarak bitirilmesinin ardından satışlara başlayacağını kaydediyor. Konu ile alakalı detaylı açıklamalar yapan Sur Yapı, lansmana özel fiyatları da sunacağını ifade ediyor. En kısa zamanda teslim edileceğini ifade eden Sur Yapı ilk satışlara da 2018 yılında başlamayı amaçlıyor.

 

Bahçeşehir’e komşu olan muhteşem lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Ispartakule, peyzajı ile dikkatleri çekiyor. En güzel peyzaj alanları ile muhteşem yeşili ayağınıza getiren Sur Yapı aynı zamanda havuzlu alanları ile deniz havasını da aratmıyor.

 

Birbirinden güzel daire ile herkesin beğenisini kazanan Ispartakule, aynı zamanda Atatürk Havalimanı’na, 3. havalimanına ve Büyük Marmara Otobanı’na yakınlığı ile dikkatleri çekiyor.

 

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Genel fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam eden Bahçeyaka Ispartakule, en güzel fiyatları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. En güzel daire projleri ile dikkatleri çeken Sur Yapı, küçük alanlar için de muhteşem çözümler sunuyor. 1+1 daireleri ile herkesin de kolay bir şekilde daire sahibi olmasını sağlayan Bahçeyaka Ispartakule, sizlere 225 bin liradan başlayan fiyat sunmaya devam ediyor.

 

26 Ağustos’ta yapılan otoban açılışının ardından Bahçeyaka’da satışların başlaması ile birlikte fiyatlarda da artış beklenirken, Sur Yapı müşterileri için fiyatları normal seviyede tutuyor.

 

Uygun taksit oranları ile herkesin de beğenisini kazanan Sur Yapı, Ispartakule ile birlikte sizleri de şaşırtıyor.

 

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule İletişim Bilgileri ve Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Nerede

 

Uzun zamandır merakla beklenen Bahçeyaka Ispartakule Bahçeşehir’de yer alıyor. Büyük Marmara Otoban’ında yer alan Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule, ulaşılması da çok uygun bir lokasyonda bulunuyor.

 

Merakla beklenen iletişim bilgilerini de veren Ispartakule için:

 

Telefon: 444 5 787

Adres: Bahçeşehir Abdi İpekçi Cad. No:11

İnternet Sitesi: www.suryapi.com.tr

 

 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Avangart İstanbul Fiyat Listesi

Avangart İstanbul Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com