Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

truck

Karşıyaka'nın en önemli projelerinden olan ve her geçen gün üretimlere devam eden Soyak Siesta, yeni bir ödül ile sahiplerini de memnun ediyor.

Doğa ile başbaşa ve huzurlu bir şekilde günlerini gerçimek isteyenler için en güzel konutları inşa eden Soyak İnşaat, bu yıl beklenmedik ödüller almaya devam ediyor. Yeşilin binbir tonu ile muhteşem girişimler sağlamayı amaçlayan Soyak İnşaat bu açıdan en farklı girişimlerin de adresi olmaya devam ediyor.

Herkesin daha rahat bir nefes alabilmesi, hem teknoloji ile iç içe hem de doğa ile iç içe olmak isteyenlerin projesi Soyak Siesta Karşıyaka, LEED Silver Yeşil Bina ödülünü almaya hak kazandı. Tamamen doğa dostu ve az enerji harcayan projelere verilen LEED Silver Yeşil Bina, genel anlamda en prestijli ödüller arasında yer alıyor.

Bisiklet park alanı, elektrikli araç sarj üniteleri gibi benzerlerine az rastlanan uygulamaların yer aldığı projede, ısı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılması, projenin eşsiz bir durum yaratmasını sağlıyor.

Soyak Siesta Oxygen fiyatları ne kadar?

Pek çok kişi tarafından incelenen projelerden olan Soyak Siesta Oxygen, İzmir'in en güzel semtleri arasında gösterilen Karşıyaka'da yer alıyor. Tamamen satışa sunulan ve pek çok taliplisi olan Soyak Siesta Oxygen'de daire fiyatları da 265 bin liradan başlıyor. 

Yeni sertifikası ile daha gözde bir proje olmaya aday olan Soyak Siesta Oxygen, yatırımcılarına da iyi kar getirmeyi amaçlıyor.

"Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!" Yorumlar

"Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!" Benzer Haberler


Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Soyak Siesta Oxygen projesi LEED sertifikası almaya hak kazandı ve Soyak Siesta Oxygen projesi artık LEED sertifikalı.. Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Soyak Konforia fiyatları ve özellikleri

Soyak Konforia fiyatları ve özellikleri

Soyak Yapı tarafından inşasına devam edilen ve pek çok kişi tarafından da büyük bir merakla beklenen Soyak Konforia hakkında tüm merak edilen bilgiler yavaş yavaş netleşmeye başlıyor Bu bilgiler ışığında Soyak Konforia'da pek çok ev de satışa çıkıyor.

Soyak Konfori için Düğmeye Basıldı

Soyak Konfori için Düğmeye Basıldı

Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!. Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak Yapı, İstanbul’un yatırım değeri giderek yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5.000 konutluk projesinin ilk adımı olan Soyak Konfori aile yatırımcıların gözdesi oluyor.

Soyak Konforia 2+1 Daire Fiyatları 327.000 TL'den Başlıyor!

Soyak Konforia 2+1 Daire Fiyatları 327.000 TL'den Başlıyor!

İstanbul'un yeni merkezi Arnavuköy'de yapılmış olan Soyak Konforia projesi Soyak Yapı imzası taşıyor. Toplam olarak 5.000 konut bulunan projede 40 tane 15 katlı blok bulunuyor. . Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Bahçeşir'de Yatırım Fırsatı Soyak Konforia İle Doğuyor

Bahçeşir'de Yatırım Fırsatı Soyak Konforia İle Doğuyor

3. Havalimanı ve 3. köprü projeleri ile değerine değer katan ve gözleri üzerine çeken Kuzey Bahçeşehir'de Soyak, güçlü bir projeyle yıllar içerisinde değere değer katacak bir yatırım fırsatını sizlere sunmakta: Soyak Konforia Projesi.

Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Karşıyaka'nın en önemli projelerinden olan ve her geçen gün üretimlere devam eden Soyak Siesta, yeni bir ödül ile sahiplerini de memnun ediyor.. Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Soyak Konforia

Soyak Konforia

İstanbul Bahçeşehir' e 100 bin metrekarelik alana kurulan Soyak Konforia özellikleri ve konumu itibariyle göz dolduruyor. İlk etabının teslim tarihini Eylül 2017 olarak açıklayan proje toplu taşıma araçlarına çok yakındır.

Soyak Konforia Fiyatları

Soyak Konforia Fiyatları

Soyak Yapı imzasını taşıyan Soyak Konforia projesi Arnavutköy civarında hayata geçiriliyor. Devasa markalı konut projelerinden biri olan Soyak Konforia kapsamında 5.000 adet konut inşa edilecekken bu konut projesi kapsamında yer alan dairelerin satış fiyatları haberimizdeki tabloda ayrıntılı olarak belirtilmiştir…