Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

truck

Soyak yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Soyak Siesta Oxygen projesi LEED sertifikası almaya hak kazandı ve Soyak Siesta Oxygen projesi artık LEED sertifikalı.

Soyak Yapı başarılarından ödün vermiyor. Firmanın İzmir Karşıyaka'da inşa ettiği projesi olan Soyak Siesta Oxygen LEED Silver Yeşil Bina sertifikası almaya hak kazandı. Soyak Siesta  projesi toplam 2300 konuttan oluşan dev bir proje ve Soyak Siesta Oxygen, Soyak Siesta'nın son etabı olarak inşa ediliyor. Proje Yeşil Bina olarak taşarlanmış olup enerji ve su tasarrufu bakımından bir çok uygulamaya imza atılmış

Soyak Siesta Oxygen projesinde Bisiklet alanlarından tutun elektrikli arabalar için şarj alanlarına kadar bir çok uygulamayı görmek mümkün. Ayrıca Soyak Siesta Oxygen projesinde kullanılan camlar bile ısı tasarrufu sağlayabilen konfor camlar. Projede tasarruf ve yeşil enerji için kısacası herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Soyak Siesta Oxygen Projesinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeyek isteyenler için yüksek kalitede spor olanakları bulunmakta olup buhar odası, Oxygen Bar, Vitamin Bar. Dezenfektanlı Yüzme Havuzları gibi Bir çok sosyal  donatı mevcut. Ayrıca yoga,masaj salonu, pilates alanı gibi bir çok sosyal alan yer alıyor ve bütün bu alanlar site sakinlerinin kullanımına açık olarak sunuluyor.

İzmir Karşıyaka'da ev sahibi olmak istiyorsanız ve nefis körfez manzarası karşısında çayınızı yudumlamak istiyorsanız Soyak Siesta Oxygen satış ofislerine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

"Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!" Yorumlar

"Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!" Benzer Haberler


Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Soyak Siesta Oxygen projesi LEED sertifikası almaya hak kazandı ve Soyak Siesta Oxygen projesi artık LEED sertifikalı.. Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak Konforia fiyatları ve özellikleri

Soyak Konforia fiyatları ve özellikleri

Soyak Yapı tarafından inşasına devam edilen ve pek çok kişi tarafından da büyük bir merakla beklenen Soyak Konforia hakkında tüm merak edilen bilgiler yavaş yavaş netleşmeye başlıyor Bu bilgiler ışığında Soyak Konforia'da pek çok ev de satışa çıkıyor.

Soyak Konfori için Düğmeye Basıldı

Soyak Konfori için Düğmeye Basıldı

Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!. Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak Yapı, İstanbul’un yatırım değeri giderek yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5.000 konutluk projesinin ilk adımı olan Soyak Konfori aile yatırımcıların gözdesi oluyor.

Soyak Konforia 2+1 Daire Fiyatları 327.000 TL'den Başlıyor!

Soyak Konforia 2+1 Daire Fiyatları 327.000 TL'den Başlıyor!

İstanbul'un yeni merkezi Arnavuköy'de yapılmış olan Soyak Konforia projesi Soyak Yapı imzası taşıyor. Toplam olarak 5.000 konut bulunan projede 40 tane 15 katlı blok bulunuyor. . Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Bahçeşir'de Yatırım Fırsatı Soyak Konforia İle Doğuyor

Bahçeşir'de Yatırım Fırsatı Soyak Konforia İle Doğuyor

3. Havalimanı ve 3. köprü projeleri ile değerine değer katan ve gözleri üzerine çeken Kuzey Bahçeşehir'de Soyak, güçlü bir projeyle yıllar içerisinde değere değer katacak bir yatırım fırsatını sizlere sunmakta: Soyak Konforia Projesi.

Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Soyak Siesta Oxygen'e büyük ödül!

Karşıyaka'nın en önemli projelerinden olan ve her geçen gün üretimlere devam eden Soyak Siesta, yeni bir ödül ile sahiplerini de memnun ediyor.. Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak Konforia

Soyak Konforia

İstanbul Bahçeşehir' e 100 bin metrekarelik alana kurulan Soyak Konforia özellikleri ve konumu itibariyle göz dolduruyor. İlk etabının teslim tarihini Eylül 2017 olarak açıklayan proje toplu taşıma araçlarına çok yakındır.

Soyak Konforia Fiyatları

Soyak Konforia Fiyatları

Soyak Yapı imzasını taşıyan Soyak Konforia projesi Arnavutköy civarında hayata geçiriliyor. Devasa markalı konut projelerinden biri olan Soyak Konforia kapsamında 5.000 adet konut inşa edilecekken bu konut projesi kapsamında yer alan dairelerin satış fiyatları haberimizdeki tabloda ayrıntılı olarak belirtilmiştir…