Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak Siesta Oxygen LEED sertifikası aldı!

Soyak yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Soyak Siesta Oxygen projesi LEED sertifikası almaya hak kazandı ve Soyak Siesta Oxygen projesi artık LEED sertifikalı.

Soyak Yapı başarılarından ödün vermiyor. Firmanın İzmir Karşıyaka'da inşa ettiği projesi olan Soyak Siesta Oxygen LEED Silver Yeşil Bina sertifikası almaya hak kazandı. Soyak Siesta  projesi toplam 2300 konuttan oluşan dev bir proje ve Soyak Siesta Oxygen, Soyak Siesta'nın son etabı olarak inşa ediliyor. Proje Yeşil Bina olarak taşarlanmış olup enerji ve su tasarrufu bakımından bir çok uygulamaya imza atılmış

 

Soyak Siesta Oxygen projesinde Bisiklet alanlarından tutun elektrikli arabalar için şarj alanlarına kadar bir çok uygulamayı görmek mümkün. Ayrıca Soyak Siesta Oxygen projesinde kullanılan camlar bile ısı tasarrufu sağlayabilen konfor camlar. Projede tasarruf ve yeşil enerji için kısacası herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Soyak Siesta Oxygen Projesinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeyek isteyenler için yüksek kalitede spor olanakları bulunmakta olup buhar odası, Oxygen Bar, Vitamin Bar. Dezenfektanlı Yüzme Havuzları gibi Bir çok sosyal  donatı mevcut. Ayrıca yoga,masaj salonu, pilates alanı gibi bir çok sosyal alan yer alıyor ve bütün bu alanlar site sakinlerinin kullanımına açık olarak sunuluyor.

İzmir Karşıyaka'da ev sahibi olmak istiyorsanız ve nefis körfez manzarası karşısında çayınızı yudumlamak istiyorsanız Soyak Siesta Oxygen satış ofislerine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler : Konut Projeleri   soyak siesta oxygen