Söke Toplu Konut fiyatları ne kadar?

Aydın'ın Söke ilçesinde yer alan ve belediye tarafından inşa ettirilmeye başlanan toplu konut projesi için fiyat aralığı da merak ediliyor.

Havası ve muhteşem doğası ile herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden Söke, yeni projelerin de ortak merkezi olmaya devam ediyor. Aydın'ın en güzel bölgelerinden biri olan ve muhteşem doğası ile herkesi de şaşırtmaya devam eden Söke'de yeni inşa edilecek olan projeler de göze çarpmaya devam ediyor.

 

Aydın Söke'de yer alan projelerle herkesin de dikkatini çeken Söke Belediyesi halkına daha güzel bir hizmet verebilmek için toplu konut sözleşmeleri yapıyor. Söke'de daha rahat bir ortamda yaşanması ve herkesin de genel anlamda rahat edebilmesi için farklı girişimlerin sağlanması, bölge halkını da umutlandırıyor. Büyük turizm merkezlerine son derece yakın olan ve bu açıdan da herkesin beğenisini kazanan Söke, yeni konutları ile bölgede yatırım amaçlı canlılık yaratmak istiyor.

 

Söke Toplu Konut fiyatları ne kadar?

 

Söke Belediyesi tarafından yapılan ihale ile birlikte Şengel İnşaat'ın ihaleyi kazanması projenin de hızlanmasına neden oldu. Projenin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını ön gören Söke Belediyesi, en kısa süre içerisinde bölgedeki hayatın da canlanacağını kaydetti.

 

Dış mekan görselleri yayınlanan toplu konutun fiyatları hakkında henüz net bir bilgi bulunmasa da varsayımlara göre konutları 170 bin liradan başlayacağı iddia ediliyor. Yapımına devam edilen proje ile alakalı olarak Söke Belediyesi'nin en kısa süre içinde bilgi vermesi bekleniyor.

Etiketler : Konut Projeleri