Sevilla Keklitepe projesi hızlanıyor

truck

İzmir'in Urla ilçesinde muhteşem bir lokasyon üzerine inşa edilen Sevilla Kekliktepe Villaları'nın yapımına da hızlı bir şekilde devam ediliyor.

Sevilla Kekliktepe Villaları İzmir'in Urla ilçesinde büyük bir proje olarak başladı. Bölgenin en önemli yatırımlarından biri olarak görülen Sevilla Kekliktepe Villaları, İzmir'de doğal bir yaşam isteyenlerin de ilk adresi olmaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı durumları ile şaşırtan Sevilla Kekliktepe Villaları, bitirilmek üzere hızla gelişim göstermeye devam ediyor.

Pek çok kişinin beğendiği bir lokasyonda bulunan Sevilla Kekliktepe Villaları, fiyatları ile de göz kamaştırıyor. Birbirinden güzel yeni girişimlerle inşa edilen Sevilla Kekliktepe Villaları, kendinize ait bir yaşam alanı oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Villanız'da eşsiz Urla manzarası ile mutlu bir güne uyanmanız için uğraşan Sevilla Kekliktepe Villaları, bir projeden çok daha fazlası olmaya devam ediyor.

Sevilla Kekliktepe Villaları'nda son durum nedir?

Urla'da yapımına hızla devam edilen Sevilla Kekliktepe Villaları'nın bitirilmesine çok az bir süre kaldı. Bahçe düzenlemeleri yapılan Sevilla Kekliktepe Villaları, aynı zamanda aktivite alanlarının inşası ile de dikkat çekiyor. Toplamda 32 villanın bulunduğu Sevilla Kekliktepe Villaları, çam kokusu ve zeytin ağaçları arasında bulunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam sürmek isteyenler vazgeçilmezi olan Sevilla Kekliktepe Villaları'nın fiyatları 525 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pek çok aktivite alanlarının yer aldığı Sevilla Kekliktepe Villaları, uzun bisiklet yolları ile de çam kokuları arasında rahat bir yaşam geçirmenizi amaçlıyor.

"Sevilla Keklitepe projesi hızlanıyor" Yorumlar

"Sevilla Keklitepe projesi hızlanıyor" Benzer Haberler


Sevilla Keklitepe projesi hızlanıyor

Sevilla Keklitepe projesi hızlanıyor

İzmir'in Urla ilçesinde muhteşem bir lokasyon üzerine inşa edilen Sevilla Kekliktepe Villaları'nın yapımına da hızlı bir şekilde devam ediliyor.. Sevilla Keklitepe projesi hızlanıyor