Seba Carina lüks yaşamı ayağınıza getiriyor

Seba Carina lüks yaşamı ayağınıza getiriyor

Tarabya Ferahevler'de yapımına devam edilen Seba Carina lüksü seven ve lüks yaşamaktan keyif alanlar için tasarlanmaya devam ediyor.

İstinye'nin köklü projelerinden biri olan Seba Vista evlerine hayat veren Seba İnşaat ikinci projesi olan Seba Carina'yı hayata geçirmek için gün sayıyor. Her geçen gün yaşanan konut sorununa farklı çözünler getirmeyi amaçlayan Seba İnşaat, hem lüksü seven hem de bu lükse kolay bir şekilde ulaşmak isteyenler için mükemmel çözümler sunuyor.

 

Birbirinden yeni fırsatlar sunan Seba İnşaat, Seba Carina ile birlikte herkesin kolay bir adım atarak uygun ödeme koşulları ile Tarabya'da ev sahibi olmasını amaçlıyor. Metrekare fiyatlarının 5 bin dolardan başladığı Seba Carina özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 19 bahçe dubleks, 19 da çatı dubleks olmak üzere toplam 38 daireden oluşan Seba Carina, Toplam 10 blok şeklinde tasarlanıyor. Projede 9 bloğunun her birinde 4 daire, bir bloğunda da ise 2 daire yer alıyor.

 

Seba Carina fiyatları ne kadar?

 

Lansman fiyatları ile müşterilerine daha uygun bir fiyat aralığı sunmayı amaçlayan Seba Carina, bu anlamda farklı ödeme seçenekleri sunmayı amaçlıyor. Daire fiyatlarının 675 bin lirada başladığı Seba Carina, lansman için sürpriz bir teklif vermeyi düşünüyor. Konu ile alakalı olarak net açıklamalar yapılmasa da Seba Carina'da ev sahibi olmak isteyenler büyük ücretler ödeyerek hayallerindeki eve de kavuşabilecekler.

Etiketler : Konut Projeleri