Satya Yapı Kriya Time Tuzla

truck

Tuzla'da inşasına devam edilen ve bu anlamda da merak uyandıran Satya Yapı Kriya Time Tuzla ön satışlara başladı.

Her geçen gün birbirinden farklı durumlarla dikkatleri üzerine çeken ve yeni adımların da atılabilmesi için elinden gelenin en iyisini yapan Satya Yapı, Anadolu Yakası'nın parlayan incisi Tuzla'da mükemmel bir yaşam alanı inşa ediyor. Son derece akıllı sistemlerle oluşturulan ve bu anlamda da beğenileri kazanan Kriya Time İstanbul, Tuzla'da lokasyon olarak çok iyi bir konumda bulunuyor.

Tuzla'da yapımına devam edilen Satya Yapı Kriya Time Tuzla'nın iç özellikleri de göz kamaştırıyor. Akıllı ev sistemlerine sahip olan Satya Yapı Kriya Time Tuzla, bu anlamda içerisinde bulundurduğu ailelere de kolay bir yaşam vaad ediyor.

Satya Yapı Kriya Time Tuzla Projesi

Tuzla'da yeni bir hayat kurmak isteyen, hem İstanbul'a yakın hem de bir o kadar şehirden uzak kalmak isteyenler için Satya Yapı Kriya Time Tuzla hayat kurtarıyor. Bakir doğası sayesinde hiç bir şekilde sıkılmayacağınızın garantisini veren Satya Yapı, ev sahiplerinin her zaman eğlenebilecekleri bir aktivive bulabileceklerini kaydediyor.

Aktivitelerin yanı sıra ücretleri ile de şaşırtan Satya Yapı Kriya Time Tuzla, bu sayede herkes tarafından da tercih edillmeye aday oluyor. Satya Yapı'nın en önemli eserleri arasında kendini gösteren Kriya Time İstanbul fiyatları ile de herkesin beğenisini kazanıyor.

Satya Yapı Kriya Time Tuzla Teslim Tarihi Ne Zaman

Hızlı bir şekilde ilerlemeye devam eden Satya Yapı Kriya Time Tuzla'nın ne zaman teslim edileceği de merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Satya Yapı, Kriya Time İstanbul'un şu an ön satışlara açıldığını fakat projenin 2017 yılında teslim edileceğini ifade ediyor.

Satya Yapı Kriya Time Tuzla Fiyatları ve Fiyat Listesi

Uzun zamandır beklenen projelerden biri olan Kriya Time Tuzla'nın fiyatları da herkesin bütçesine göre belirleniyor. Bir çok ödeme yöntemi ile dikkatleri üzerine çeken ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Kriya Time, aynı zamanda peşin ödemelerde de dikkatleri çekiyor. Merak edilen Kriya Time fiyatları şu şekilde:

1+1 : 165.000 - 205.000 TL 
2+1 : 252.000 - 300.000 TL 
3+1 : 362.500 - 425.000 TL 

Satya Yapı Kriya Time Tuzla İetişim Bilgileri ve Satya Yapı Kriya Time Tuzla Nerede?

Lokasyon olarak tam da Tuzla'nın göbeğinde yer alan ve bu anlamda dikkatleri üzerine çeken Satya Yapı Kriya Time Tuzla'nın iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres : Hızır Reis Cad. Tuzla/İstanbul
Telefon : 444 9 642 
Web : https://satyayapi.com.tr/
E-mail : [email protected] 

Satya Yapı Kriya Time Tuzla Özellikleri 

Proje bazında yükselmeye devam eden Kriya Time İstanbul, çocuklara özel yaşam alanları, parkları, bahçeleri, yüzme havuzları, saunası, fitness salonu ile dikkat çekiyor. Büyük peyzaj alanları ile de şaşırtan Satya Yapı, muhteşem bir hayat için sizleri bekliyor.

"Satya Yapı Kriya Time Tuzla" Yorumlar

"Satya Yapı Kriya Time Tuzla" Benzer Haberler


Satya Yapı Kriya Time Tuzla

Satya Yapı Kriya Time Tuzla

Tuzla'da inşasına devam edilen ve bu anlamda da merak uyandıran Satya Yapı Kriya Time Tuzla ön satışlara başladı.. Satya Yapı Kriya Time Tuzla

Satya Yayalar Pendik Güncel Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

Satya Yayalar Pendik Güncel Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

İstanbul'un güzel lokasyonlarından biri olan Satya Yayalar Pendik projesi dikkatleri çekmeye devam ediyor. Birbirinden yeni girişimleri ile herkesin beğenisini de kazanmaya devam eden Satya Yayalar Pendik, bu yılın en uygun ödeme planlarını da siz değerli müşterilerine sunuyor.