Rönesans Sayfiye fiyatları ve taksit seçenekleri

Rönesans Sayfiye fiyatları ve taksit seçenekleri
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 22 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ev almak isteyen fakat bir türlü karar veremeyenlere muhteşem fırsatlar sunan Rönesans Sayfiye, Kartal bölgesinin en güzel bölgesinde yer alıyor. Shaile ve pek çok aktivite alanlarına yakın olan Rönesans Sayfiye, özellikle ev sahiplerinin doğa ile başbaşa bir alanda olmasını istiyor. Doğa ile iç içe olan ve bu açıdan da farklılık yaratacak olanlara özel Rönesans Sayfiye, sizlerin de farklı adımlar atmasına olanak sunuyor.

 

Birbirinden güzel girişimleri ile herkesin beğenisini kazanan ve uzun zamandır farklılık yaratan Rönesans Sayfiye, özellikleri ve fiyatları düşünüldüğünde en çok tercih edilecek projeler arasında yer alıyor. Bu yıl herkes daha iyi bir daire sahibi olsun diye uğraşan ve bu açıdan da farklı girişimler sunan Rönesans Sayfiye, taksit imkanları ile pek çok kişiyi bünyesinde barındırıyor.

 

Rönesans Sayfiye fiyatları ve taksit seçenekleri

 

 TEM ve E-5’e 5 dakika mesafede yükseliyor. Kartal Yakacık bölgesinde 3 blok halinde inşa edilen projede alanları 68 ile 186 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

 

Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Sayfiye’nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, bin 500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Projenin toplam inşaat alanı ise yaklaşık 50 bin metrekare. 395 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler, tanıtım ofislerine gelen yatırımcılar için farklı indirimlere de tabi tutulabiliyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com