Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

truck

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilmeye devam eden Maltepe Rönenans Hayat, en güzel fiyatları ile dikkatleri çekiyor.

Bu yıldan itibaren herkesin de dikkatini çekmeye devam eden Maltepe Rönesans Hayat, en farklı durumları da ortaya çıkarıyor. İstanbul'un en güzel ve en yeni değerleri arasında yer alan Maltepe'de görücüye çıkmayı merakla bekleyen Maltepe Rönesans Hayat en farklı girişimleri ile dikkatleri çekiyor.

Her geçen gün birbirinden farklı durumları da gözetmeye devam eden Maltepe Rönesans Hayat, lokasyon olarak da farklılık dikkatleri de üzerine çekiyor. En yeni durumları ile de dikkatleri üzerine çeken Maltepe Rönesans Hayat, uygun fiyatlar da sunmaya devam ediyor. İstanbul'da her geçen gün yaşanabilecek alanların daha da azalması ile birlikte büyük sorunların yaşanması özellikle de çocuk sahibi olan kişilerin daha yaşanabilir alanlara yönelmesine neden oluyor.

Maltepe Rönesans Hayat Projesi

Bu yıldan itibaren görücüye çıkacak olan Maltepe Rönans Hayat, İstanbul içerisinde peyzaj bölgeleri ve yeşilliği ile dikkatleri çekiyor. Büyük yatırımlar sonucunda ortaya çıkan ve pek çok kişinin de kolay bir şekilde yeni ticari alanlar içerisinde yer almasını sağlayan Maltepe Rönans Hayat, hem ticari hem de aktivite olarak pek çok misafirini de ağırlamaya yöneliyor.

Şehrin gürültüsünden uzak, herkesin kolay bir şekilde yeni girişimlerde bulunmasını sağlayan Maltepe Rönesans Hayat projesi ile en uygun fiyat garantisi de sunarak, hızlı bir satış gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Şehrin gürültüsünden uzak mükemmel bir noktada yer alan Maltepe Rönesans Hayat, Rönesans Gayrimenkul Yatırım sayesinde hayat buluyor.

Maltepe Rönesans Hayat Teslimleri Ne Zaman?

Maltepe Rönesans Hayat, uzun zamandır yapımı süren projeler arasında yer alıyor. Henüz topraktan satışa sunulmayan ve bu sayede de elde bir çok daire bulunduran Maltepe Rönesans Hayat, bu sayede farklılık oluşturuyor. Bu yıldan itibaren ev ihtiyacı olan ve yeni ev almak isteyenlere çözüm sunan, Maltepe Rönesans Hayat, 7 Ekim'den itibaren yapılacak olan lansmanlarla özel fiyatları da sunmaya hazırlanıyor.

Maltepe Rönans Hayat Fiyatları ve Fiyat Listesi

Metrekare fiyatları ile şaşırtan Maltepe Rönans Hayat, uygun fiyat garantisi sunuyor. 1+1 dairelerini çok uygun fiyattan satışa sunan Maltepe Rönans Hayat, 250 bin liradan başlayan fiyatlarla müşterilerini bekliyor. 1 milyon 500 bin liraya ulaşan yüksek fiyatları ile de dikkatleri çeken Maltepe Rönans Hayat, birbirinden farklı özellikler sunuyor.

Maltepe Rönesans Hayat İletişim Bilgileri ve Maltepe Rönans Hayat Nerede?

Uzun zamandır çok fazla tartışılan ve yapımı büyük bir merakla beklenen Maltepe Rönesans Hayat, adresi ile de kolay bir ulaşım sağlanıyor. İşte merak edilen Maltepe Rönesans Hayat bilgileri:

Adres: Cevizli mah. Maltepe/İstanbul

İletişim: 0216 430 60 00

İnternet Sitesi: www.rgy.com.tr

Maltepe Rönans Hayat Özellikleri

Bu yıldan itibaren yeni daireleri ile satışa çıkarılacak olan Maltepe Rönesans Hayat, uzun havuzları, spor alanları ve müzik odaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

"Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat" Yorumlar

"Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat" Benzer Haberler


Rönesans Holding'den Bono İhracıyla Elazığ'a Hastane Yatırımı

Rönesans Holding'den Bono İhracıyla Elazığ'a Hastane Yatırımı

Ülkemizi çok sayıda modern hastaneye kavuşturmuş olan ve bugüne kadar Türkiye’nin sağlık sektöründe adeta devrim niteliğinde projelere sahip olmasında katkıları olan “Kamu Özel İşbirliği” nin desteği ile Rönesans Sağlık Yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.. Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilmeye devam eden Maltepe Rönenans Hayat, en güzel fiyatları ile dikkatleri çekiyor.

Rönesans Yatırımlarına Devam Ediyor

Rönesans Yatırımlarına Devam Ediyor

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat. Aktif olarak 8 AVM'si bulunan Rönesans Gayrimenkul Yatırım, inşaatı devam etmekte olan ve temeli atılmamış fakat atılacak olan 6 projeleri için, 1.200.000.000 €'luk yatırımı yönetmekte. Genel Müdür Hasan Şimşek, "Anadolu'da hem ihtiyaç hem fırsat var." dedi.

Rönesans 'Avrupa’nın en büyük 10’uncu müteahhitlik şirketi' oldu

Rönesans 'Avrupa’nın en büyük 10’uncu müteahhitlik şirketi' oldu

Rönesans Holding, Engineering News Record’un (ENR) “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri” listesinde 44. sırada yer aldı. . Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Sayfiye fiyatları ve taksit seçenekleri

Rönesans Sayfiye fiyatları ve taksit seçenekleri

İstanbul Kartal'da adım adım büyüyen Rönesans Sayfiye, farklı girişimlerin de sağlanmasına olanak sunuyor. En güzel fiyatlarla muhteşem girişimler sunan Rönesans Sayfiye, sizleri de tanıtım ofislerinde ağırlamak için en yakın tarihte bekliyor.

Rönesans Gayrimenkul Piazza fiyatları ve özellikleri

Rönesans Gayrimenkul Piazza fiyatları ve özellikleri

Rönesans Gayrimenkul imzası ile İstanbul'un Anadolu Yakası'nda hayat bulan Piazza projesi Kartal'da yer alıyor. Lokasyon olarak güzel bir alanda inşa edilen Piazza projesi, özellikleri bakımından yatırımcısına muhteşem fırsatlar sunuyor.. Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Piazza Maltepe Satışta

Rönesans Piazza Maltepe Satışta

Rönesans Gayrimenkul imzasıyla Maltepe E-5 üzerinde inşa edilen “Piazza” basına tanıtıldı. 320 milyon Euro yatırım bedeli ile lansmanı yapılan karma projede konut fiyatları 450 bin TL’den başlıyor.

Rönesans Gayrimenkul, İzmir'e 1.000.000.000 € Değerinde Proje İnşa Ediyor!

Rönesans Gayrimenkul, İzmir'e 1.000.000.000 € Değerinde Proje İnşa Ediyor!

Rönesans Gayrimenkul, İzmir'de yer almakta olan yatırımlarını büyük bir hızla harekete geçirmiş durumda. Rönesans Gayrimenkul'den İzmir'de 1.000.000.000 € değerinde proje inşa edilecek. Bu kapsamda Optiumum AVM'yi 105.000.000 €'ya yenileyen Rönesans Gayrimenkul'ün, İzmir üzerinde projelerine hız verdiği gözle görülmekte.