Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası

truck

Uzun zamandır ev sahibi olmak isteyen fakat yeterli maddiyatı sağlayamayan pek çok kişi için yeni adımlar atmaya devam eden Resim İstanbul, çok fazla beğenilen evleri için yeni bir kampanya yaparak, ev alacaklara da muhteşem fırsatlar sunuyor.

İstanbul'un en dikkat çeken projeleri arasında yer alan Resim İstanbul, birbirinden yeni projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Her geçen gün birbirinden yeni projeleri sayesinde herkesin de muhteşem adımlar atmasına olanak sunan Resim İstanbul, bu yılın en beğenilen konut ödeme planını da sizlere ilan ediyor.

Uzun zamandır ev almak isteyen ve bu açıdan da bir çok düşüncesi olanlar için yeni girişimlerde bulunan Resim İstanbul, her geçen yeni dairelerin satışına devam ederken, daire sahibi olmak isteyenlere de %20 indirim sağlıyor. Net %20 indirim sağlayan ve ödemelerde de sorun çıkmamasını sağlayan Resim İstanbul, bu kampanyasını 31 Ekim tarihine kadar sürdürmeyi amaçlıyor.

Resim İstanbul nerede?

Özellikleri ile dikkatleri çeken Resim İstanbul'da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları gibi alanlar yer alıyor.

İstanbul'un merkezi Atakent'te yer alan Resim İstanbul'un teslim tarihi olarak 2017 yılı gösteriliyor.

Resim İstanbul Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Resim İstanbul İletişim Bilgileri
Web : http://www.resimistanbul.com/
Telefon : 444 53 18
Adres : Fatih Mah. Kerpiç Sok. Sancaktepe/İstanbul

"Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası" Yorumlar

"Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası" Benzer Haberler


Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman

Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman

Yeşilin hayat ile buluştuğu yer olmaya aday Resim İstanbul Orman, siz değerli ziyaretçilerini beklemeye devam ediyor.. Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası

Kusursuz Peyzajıyla Resim İstanbul!

Kusursuz Peyzajıyla Resim İstanbul!

Öyle bir eviniz olsunki; her penceresinden baktığınızda karşınızda yeşillik bulunsun, ulaşımı çok kolay, her istediğinize yakın olsun. İşte Resim İstanbul tam bu özellikleri taşımakta.

Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası

Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası

Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası. Uzun zamandır ev sahibi olmak isteyen fakat yeterli maddiyatı sağlayamayan pek çok kişi için yeni adımlar atmaya devam eden Resim İstanbul, çok fazla beğenilen evleri için yeni bir kampanya yaparak, ev alacaklara da muhteşem fırsatlar sunuyor.

Resim İstanbul Fiyat Listesi

Resim İstanbul Fiyat Listesi

İnşaat sektörünün gözde firmalarından olan Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Sancaktepe bölgesinde 82 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen Resim İstanbul konut projesi hakkında merak edilenleri açıklıyoruz. Resim İstanbul projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Resim İstanbul'da muhteşem daire kampanyası