Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı

truck

Kartal sahiline yakın bir noktada yer alan Referans Kartal Towers'ta fiyatlar kampanya dönemine özel 248 bin TL’den başlıyor. 300 Milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Referans Kartal Towers’ta daire teslimleri Mayıs 2018’de yapılacak.

Referans Kartal Towers, Kartal sahiline yürüme mesafesinde ki konumu ile geniş bir açıyla bakan adalar manzarası ve deniz manzarasına bakan daireleri ve terasta denize karşı keyifli jakuzi sefası yapabileceğiniz yaşan standartlarının doruklarında bir proje sunuyor. Bulunduğu bölgede prestijli bir yaşam projesi sunan Referans Kartal Towers için konutların fiyatlarından bahsetmek gerekirse, kampanya dönemi dahilinde özel 248 bin TL den başlangıç fiyatları ve sunduğu yüksek yatırım değeri ile yeni sahipleri için bir ayrıcalık olma özelliği taşıyor.

Bunların yanı sıra genel olarak detaylandırdığımız zaman proje 31 katlı ve 24 katlı iki bağımsız bloktan meydana gelen projede, 451 konut ve bunun yanı sıra 800 metrekare genişliğinde birbirinden bağımsız ticari üniteler projede yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 çenekleri ile her tür aileye hitap eden konut tiplerinin yer bulduğu projede, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde penthouse daireler de kendine yer buluyor.

Konfor ve lüks kavramını baştan aşağı yenileyen projede sunduğu eşsiz daireler, 1+1 seçeneği 49 metrekarelik oturum alanına sahip iken, 3+1 daireler ise 155 ile 175 metrekare arasında değişkenlik gösteren oturum alanları sunuyor. Bunların yanı sıra penthouse daireler ise 211 metrekare ile 404 metrekare arasında değişkenlik gösteren net oturum alanlarına sahip.

Projenin giriş kısmında yer alan baza bölümünde 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Diğer iki kule şeklindeki yapılarda ise çok nüfuslu geniş aileler için daha ferah ve geniş daire seçenekleri sunuluyor.

Referans Kartal Towers Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Referans Kartal Towers İletişim Bilgileri
Web : http://referanskartaltowers.com
Telefon : 444 5 111
Adres : Atalar Mah. Şehit Hakan Kurban Cad. Kartal/İstanbul

"Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı" Yorumlar

"Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı" Benzer Haberler


Kiler GYO Referans Kartal Panora

Kiler GYO Referans Kartal Panora

İstanbul'un en gözde semtleri arasında yerini almaya hazırlanan Referans Kartal Panora, lokasyon olarak göz doldurmaya devam ediyor.. Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı

Referans Bahçeşehir Fiyatları ve Ödeme Listesi

Referans Bahçeşehir Fiyatları ve Ödeme Listesi

Birbirinden yeni özellikleri ile şaşırtan Referans Bahçeşehir için fiyatlar belirlenmeye başladı. Pek çok daire seçeneği sunarak yatırımcılara güzel olanaklar sağlayan Referans Bahçeşehir 2018 yılında teslim edilecek.

Referans Bahçeşehir fiyat listesi

Referans Bahçeşehir fiyat listesi

Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı. Bahçeşehir'in her geçen gün önemli bir yatırım merkezi olmasından sonra projelerin de bu alanda yükselmesi dikkatlerden kaçmıyor. Bahçeşehir bölgesinin önemli alanlarından olan Referans Bahçeşehir projesi, yatırımcıların için bu bölgede kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülüyor.

Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı

Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı

Kartal sahiline yakın bir noktada yer alan Referans Kartal Towers'ta fiyatlar kampanya dönemine özel 248 bin TL’den başlıyor. 300 Milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Referans Kartal Towers’ta daire teslimleri Mayıs 2018’de yapılacak.. Referans Kartal Towers Beklentileri Zirveye Çıkardı

Akıllı Referans Bina İnovasyon Merkezi İnşa Ediliyor!

Akıllı Referans Bina İnovasyon Merkezi İnşa Ediliyor!

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından sağlanan ekonomik destekle birlikte Akıllı Referans Bina İnovasyon Merkezi (ARBİM)'i inşa ediyor.