Real Merter

truck

İstanbul'un en büyük semtlerinden biri olan ve her geçen gün ticari bir merkez olmaya devam eden Merter'de mükemmel bir yapı hayat bulmaya devam ediyor.

İstanbul'un tekstil merkezi olarak bilinen ve her geçen gün daha da büyümeye devam eden Merter'de muhteşem projeler de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Son zamanların en büyük projelerinden biri olan Real Merter ile birlikte pek çok kişiye özel yeni girişimler de gerçekleşmeye devam ediyor.

Son yılların en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan ve bu anlamda da dikkatleri çeken Real Merter, büyük peyzaj alanlarıyla da dikkat çekiyor. Merter gibi büyük bir alanda muhteşem aktiviteler sunan Real Merter, aynı zamanda geniş peyzaj alanları ile de doğa ile başbaşa kalmanızı sağlıyor.

Real Merter Projesi

Her geçen gün birbirinden yeni projeleri ile de şaşırtan ve bu anlamda büyük farklılık sunmaya devam eden Real Merter büyük bir kentsel dönüşüm projesi sonucu ortaya çıktı. İstanbul'un en büyük iş merkezlerine sahip olan Merter bölgesinde her geçen gün yaşanan konut sıkıntısını kökten çözmek isteyen Real Merter, hem rahatı hem de huzuru ayağınıza getiriyor.

Metrobüse çok yakın olan ve aynı zamanda da içerisinde çok fazla iş merkezi bulundurmayı amaçlayan Real Merter bu anlamda fiyatları ile de merak uyandırıyor. Son derece uygun fiyat aralığı sunan Real Merter, bu sayede herkesin de beğenisini kazanıyor.

Real Merter Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımına hızla devam edilen ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Real Merter, teslim tarhinin de yakın olması ile beğenleri kazanıyor. Bu yıldan itibaren yapımına hızla devam edilen ve peyzaj alanları da oluşturulan Real Merter'in teslimat tarihinin 2017 yılında olacağı kaydediliyor.

2017 yılının sonunda teslim edilecek olan Real Merter, çok kısa bir süre içerisinde iç yapılarının da tamamlanmasıyla tamamen hazır hale getirilecek.

Real Merter Fiyatları ve Fiyat Listesi

Merter bölgesinin en büyük yapılarından biri olmaya aday Real Merter, fiyatları ile de en baş sırada yer almaya devam ediyor. Şehir merkezinde bir yaşam fırsatı sunan, yaşam kalitenizi arttırmak için birbirinden uygun aktivite alanlarını ayağınıza getiren Real Merter'in metre kare fiyatları da 4 bin 677 liradan başlıyor.

Real Merter İletişim Bilgiler ve Real Merter Nerede

Merter'in tam da merkezi konumunda yer alan Real Merter, iletişim merkezi ve tanıtım ofisi ile birlikte sürekli bilgi akışını da sağlamaya devam ediyor. Siz de Real Merter ile alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Adres : Sanayi Mah. Sancaklı Cad. Mimar Yahya Baş Güngören Stadı yanı Güngören/İstanbul 
Telefon : 444 48 51
Web : www.realmerter.com
E-mail : [email protected] 

Real Merter Özellikleri

Özellikleri ile muhteşem bir yaşam sürmenizi sağlayan Real Merter, şehrin göbeğinde dolu dolu br yaşam sürmenizi istiyor. Birbirinden farklı aktivite alanları ile baş döndüren Real Merter, çocuk oyun odaları, yüzme havuzları, sauna, hamam, yürüyş alanları ile dikkat çekiyor.

"Real Merter" Yorumlar

"Real Merter" Benzer Haberler


Real Merter

Real Merter

İstanbul'un en büyük semtlerinden biri olan ve her geçen gün ticari bir merkez olmaya devam eden Merter'de mükemmel bir yapı hayat bulmaya devam ediyor.. Real Merter

Real Merter'de peşinatsız ev sahibi olun!

Real Merter'de peşinatsız ev sahibi olun!

İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Merter'de her geçen gün yükselmeye devam eden Real Merter, yeni ödeme seçenekleri ile ev almak isteyenlere muhteşem çözüm önerileri getiriyor. Peşinat olmadan ev alma olanağı sunan Real Merter'de ev fiyatları 342 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Real Merter Müthiş Ödeme Fırsatlarıyla Sizlerle

Real Merter Müthiş Ödeme Fırsatlarıyla Sizlerle

Real Merter. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile 248 daireyi bünyesinde barındıran Real Merter'de yaşam Nisan 2017'de başlayacak. Şimdiden fiyatını katlayan sınırlı sayıda konut ve dairelerden başlangıç fiyatlarıyla karlı bir yatırıma adım atmanın tam zamanı!

Evviva Real City Fiyat Listesi

Evviva Real City Fiyat Listesi

Markalı konut projelerine bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ’da Bulut İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Evviva Real City konut projesi kapsamında yaklaşık 1 bin adet konut hayata geçiriliyor. Evviva Real City konut projesi kapsamında yer alan dairelerin fiyatları haberimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır…. Real Merter