Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum

Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum

Reklam filmleri ile dikkatleri çeken ve konuşulan bir proje olan Queen Central Park Bomonti'de son durum gelişmeleri neler?. Detaylar haberimizde...

İstanbul'da adım adım büyüyen Queen Central Park Bomonti, reklam filmleri ile çok ses getirmişti. İstanbul'un göbeğinde muhteşem bir fırsat sunan Queen Central Park Bomonti, Şişli'nin kültür merkezi Bomonti'de sizlere unutlmaz anların yaşanacağına da fırsat vermişti. Bomonti'nin her geçen gün daha büyümesi ve cazibe merkezi haline gelmesi bu bölgenin yatırım olarak canlanmasını sağladı.

 

Adım adım büyüyen ve gelişen projelerle dikkatleri çeken Queen Central Park Bomonti'nin de bu bölgede yer alıyor olması şaşırtıcı oranda farklı bir oluşumu da sağlamış oldu. Özellikleri ve lokasyon olarak çarpıcı bir konumda yer alan Queen Central Park Bomonti, 52 katlı büyük bir kuleden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 evlerden oluşan Queen Central Park Bomonti, büyük ve görkemli bir yaşam sunuyor.

 

Queen Central Park Bomonti ne zaman teslim edilecek?

 

İçerisinde bulundurduğu fitness salonları, yüzme havuzları ve birbirinden yeni aktivite odaları ile beğenileri toplayan Queen Central Park Bomonti'nin ne zaman teslim edileceği de merak ediliyor. İnşasına hızla devam edilen Queen Central Park Bomonti'nin teslim tarihinin 2017 olarak belirlenmesi, ön alımlar da hızlandırıyor.

 

1+1 dairelerin 745 bin liradan satıldığı Queen Central Park Bomonti'de siz de yer almak istiyorsanız, fırsatları sakın kaçırmayın.

Etiketler : Konut Projeleri   Queen Central Park Fiyatları   Queen Central Park