Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum

truck

Reklam filmleri ile dikkatleri çeken ve konuşulan bir proje olan Queen Central Park Bomonti'de son durum gelişmeleri neler?. Detaylar haberimizde...

İstanbul'da adım adım büyüyen Queen Central Park Bomonti, reklam filmleri ile çok ses getirmişti. İstanbul'un göbeğinde muhteşem bir fırsat sunan Queen Central Park Bomonti, Şişli'nin kültür merkezi Bomonti'de sizlere unutlmaz anların yaşanacağına da fırsat vermişti. Bomonti'nin her geçen gün daha büyümesi ve cazibe merkezi haline gelmesi bu bölgenin yatırım olarak canlanmasını sağladı.

Adım adım büyüyen ve gelişen projelerle dikkatleri çeken Queen Central Park Bomonti'nin de bu bölgede yer alıyor olması şaşırtıcı oranda farklı bir oluşumu da sağlamış oldu. Özellikleri ve lokasyon olarak çarpıcı bir konumda yer alan Queen Central Park Bomonti, 52 katlı büyük bir kuleden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 evlerden oluşan Queen Central Park Bomonti, büyük ve görkemli bir yaşam sunuyor.

Queen Central Park Bomonti ne zaman teslim edilecek?

İçerisinde bulundurduğu fitness salonları, yüzme havuzları ve birbirinden yeni aktivite odaları ile beğenileri toplayan Queen Central Park Bomonti'nin ne zaman teslim edileceği de merak ediliyor. İnşasına hızla devam edilen Queen Central Park Bomonti'nin teslim tarihinin 2017 olarak belirlenmesi, ön alımlar da hızlandırıyor.

1+1 dairelerin 745 bin liradan satıldığı Queen Central Park Bomonti'de siz de yer almak istiyorsanız, fırsatları sakın kaçırmayın.

Queen Central Park Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Queen Central Park İletişim Bilgileri
Web : http://queencentralpark.com/
Telefon : 444 1 440
Adres : Queen Central Park Tanıtım Ofisi: Acar Cad. İtower Binası No: 3 Bomonti-Şişli/İstanbul

"Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum" Yorumlar

"Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum" Benzer Haberler


Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum

Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum

Reklam filmleri ile dikkatleri çeken ve konuşulan bir proje olan Queen Central Park Bomonti'de son durum gelişmeleri neler?. Detaylar haberimizde.... Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum

Sinpaş GYO Cidde Cityscape 2016’ya Queen Central Park ile katılıyor!

Sinpaş GYO Cidde Cityscape 2016’ya Queen Central Park ile katılıyor!

Sinpaş GYO, dünyanın en önemli gayrimenkul organizasyonlarından Cidde Cityscape 2016 Fuarı’na “İstanbul’un Kraliçesi”ni götürüyor.

Queen Central Park Fiyat Listesi

Queen Central Park Fiyat Listesi

Queen Central Park ne zaman bitecek? Queen Central Park'ta son durum. Sinpaş GYO güvencesi ve kalitesi ile İstanbul Şişli’de ki Bomonti bölgesinde hayata geçirilen Queen Central Park konut projesi kapsamında 1.080 adet daire yer almaktadır. Söz konusu olan bu Queen Central Park konut projesi kapsamında satılan daire fiyatları ise haberimizdeki tabloda yer almaktadır…