Portre Pendik’ten Kaçırılmayacak Fırsat

Portre Pendik’ten Kaçırılmayacak Fırsat

Portre Pendik yeni kampanyaları ile alıcılarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Pendik'te inşa edilen Portre Pendik yeni kampanyaları ile dikkateleri üzerine çekiyor. Detaylar haberimizde

Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı ortaklığı ile Pendik'te hayata geçirilen Portre Pendik projesi yeni kampanyaları, fiyatları ve ödeme seçenekleri ile daha fazla alıcıya ulaşmayı hedefliyor. Anadolu Yakası'nda yeni bir yaşam ve yeni bir yatırım yapmak isteyenlerin yeni gözdesi olan Portre Pendik konum itabari ile de iyi bir yerde konumlanıyor.

Portre Pendik Projesinde Adalar tabiri caiz ise ayağınıza geliyor. Muhteşem manzarası ve temiz havası ile dikkatleri üzerine toplan Portre Pendik Projesi 4 bin 474 metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Portre Pendik 3+1, 4+1(dubleks) ve 5+1(dubleks) daire seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Pendik'te inşa edilen Portre Pendik projesinde toplam 92 daire bulunuyor. Ayrıca proje 2 blok halinde yükseliyor. Bloklardan bir tanesi 9 , diğeri ise 15 katlı olarak inşa ediliyor. Portre Pendik Projesinde 6 farklı daire planı bulunmakla birlikte istediğiniz daire planını ve size en uygun olan daireyi seçebiliyorsunuz. Projede deniz ve adalar manzaralı bir daire sahibi olmak istiyor iseniz alacağınız dairenin 4. kat ve üstü olması gerekiyor.

 

Portre Pendik Fiyatları 580 bin'den başlıyor

Portre Pendik projesinde 580 bin liraya bahçe katlardan daire alabiliyorsunuz. Eğer üst katlardan daire almak istiyorsanız 5. kattan itibaren daire fiyatları 735 bin liradan alıcılarını bekliyor ve bu fiyatlar 900 bin liraya kadar çıkabiliyor. Eğer isteğiniz projeden bir dubleks daire almak ise  1 milyon 150 bin liradan başlayan fiyatlar ile Portre Pendik Projesinden dubleks daire sahibi olabiliyorsunuz. Portre Pendik projesinde daireler 148 M2'den başlayarak 258 M2'ye kadar çıkıyor.

Yatıım yapmak isteyenler veya oturmak isteyenler için Portre Pendik projesi hem yatırım hem oturmak için alınabilecek en iyi projelerden bir tanesi olarak gözüküyor. Lokasyon olarak değer kazanacak proje olan Portre Pendik ulaşım bakımından da iyi bir yerde konumlandırılıyor. 

Portre Pendik Teslim Tarihi Ne Zaman

Pendik'te inşaası devam eden Portre Pendik Projesinin Teslim Tarihi Temmuz 2017 olarak planlanıyor.

Etiketler : Konut Projeleri